تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 79 از 81 اولاول ... 296975767778798081 آخرآخر
نمايش نتايج 781 به 790 از 809

نام تاپيک: اینترنت استان قم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان راهنمایی میخواستم در مورد اینترنت نامحدود در قم
    من خودم آسیاتک دارم ولی خوب محدودیت دانلود داره و اگر دایما دانلود داشته باشم سرعت رو کم می کنه
    می خواستم بدونم بهترین اینترنت نامحدود رو چه شرکتی ارایه می کنه؟

Sent from my iPad using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام ، کس یاسخی نداره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

دوستان سرعت اینترنت در طول روز چه 30 باشه چه 40 چه 100 چه 200 چه 300 زیاد تعیین کننده نیست. اتفاقا چون در روز از حجم دانلود خودمون کم میشه برای شرکت بهتره که شیرو باز کنه که سرعت به شدت بره بالا و سریعتر حجم دانلودمون تموم بشه و مجبور بشیم دوباره خرید کنیم. البته یه حداقل سرعتی باید باشه. لذا می بینید که همه شرکتها در طول روز سرعتاشون خوبه و اینو به هیچ وجه یه مزیت فوق العاده ندونید. مهم ترین مزیت یه شرکت سرعت دانلود شبانه رایگانشه که هیچ کدوم از شرکتا سرعت خوبی در شب ارائه نمی دن. من خودم شاتل دارم استان قم. به شدت سرعتم محدود شده و بخاطر دانلود (به قول اونها زیاد) یعنی شبی دو گیگ تقریبا، سرعتم به زیر 10 کیلوبایت افت کرده و بیشتر نمیشه. این یک افتضاح به تمام معناست! جدیدا هم قطعی های بسیار بسیار زیادی پیدا کرده شاتل در منطقه ما! روزی چندین بار اینترنتم قطع و وصل میشه! این هم شده وضعیت ما! حالا اگر کسی از پارس انلاین استان قم استفاده میکنه بیاد بگه که سرعت دانلود شبانش چطوریاست و اون طرحی که سرعت رو به رایگان به 9 مگ می رسونن چطوره در استان قم؟ ممنون

اینجا خراسان رضوی طرح 2مگ سراسری سرعت روز/شب فرقی نداره همیشه 170 تا 210 کیلوبایت هست. ماهی 90-100 گیگ میشه دان کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان شاتل تو مرکز مخابراتی علامه طباطبایی (شهرک امام حسن) خدمات ارائه میده؟؟ و اگر جواب مثبت هست وضعیت سرویس دهی چطور هست ، پورت خالی دارن یا باید در انتظار باشیم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان من شاتل دارم الانم میخام مهاجرت کنم به یک شرکت دیگه به چند دلیل قیمت ترافیکش بالاست و دوم اینکه احساس میکنم حجمم بدون اینکه استفاده کنم کم میشهوگرنه از نظر سرعت وپشتیبانی عالی هست
    میخاستم بدونم شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟مخابرات خوب هست؟
    دانلود شبانه لازم ندارم بیشتر وب گردی مصرف ماهانه هم حدود 4تا 5 گیگ
    مرکز مخابراتی شهید بهشتی
    ممنون از پاسختون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض

سلام من اول شاتل داشتم سرعت یک مگ الان هم مخابرات دارم. پشتیبانی شاتل خیلی عالی بود اما بدلیل بالا بودن قیمت ترافیک عوض کردم.با شاتل دانلود میذاشتم با لینک پر سرعت بالا تر از 400 کیلوبایت در ثانیه نمیرفت.اما الان مخابرات دارم دو مگ با قیمت بسیار کمتر سرعتش 600 کیلوبایت در ثانیه است.با شاتل یه هفته نمیتونستم ایمیل باز کنم.زنگ میزدم میگفتن مشکل کشوریهالان هم مخابرات دارم راحتم.البته رو یه خط دیگه ی خونه صبا 15 ماهه طرح تابستانی گرفتم فک کنم ،با سرعت 8 مگ.مسخرشو دراورده.اینقدر قطع و وصل میشه اعصاب ادمو میریزه به هم. سرعت 150 تا 250.منتظرم تموم شه مخابراتش کنم
    صفاییه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

افا بنده مشتری صبانت ( 8 سال بیشتره ) و میگم ایشون دزد هستند
    پشتیبانی که ریدمون. درست جواب نمیدن. ارث باباشون رو هم میخوان
    سرعت خوبه ولی قطعی گاهی.
    تایم اون ماشالا بالا
    پینگ بالا و تایم اوت
    شبانه رو هم که محدود کردن. بعدش باید از روزانت مصرف بشه نصفش
    در کل دزد
    حالا میگی خوبه؟ برو بگیر

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام من اول شاتل داشتم سرعت یک مگ الان هم مخابرات دارم. پشتیبانی شاتل خیلی عالی بود اما بدلیل بالا بودن قیمت ترافیک عوض کردم.با شاتل دانلود میذاشتم با لینک پر سرعت بالا تر از 400 کیلوبایت در ثانیه نمیرفت.اما الان مخابرات دارم دو مگ با قیمت بسیار کمتر سرعتش 600 کیلوبایت در ثانیه است.با شاتل یه هفته نمیتونستم ایمیل باز کنم.زنگ میزدم میگفتن مشکل کشوریهالان هم مخابرات دارم راحتم.البته رو یه خط دیگه ی خونه صبا 15 ماهه طرح تابستانی گرفتم فک کنم ،با سرعت 8 مگ.مسخرشو دراورده.اینقدر قطع و وصل میشه اعصاب ادمو میریزه به هم. سرعت 150 تا 250.منتظرم تموم شه مخابراتش کنم
    صفاییه
    صبا دارم. دزد دزد دزد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Locker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

من پارس آنلاین دارم، اما با توجه به حذف شبانه ی رایگان می خوام تخلیه کنم.

لطفا راهنمایی کنید که چه شرکت هایی شبانه ی رایگان دارن و اینکه سرعتشون در قم چه طور هست؟ من زیاد دانلود می کنم.

ممنون

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام

من پارس آنلاین دارم، اما با توجه به حذف شبانه ی رایگان می خوام تخلیه کنم.

لطفا راهنمایی کنید که چه شرکت هایی شبانه ی رایگان دارن و اینکه سرعتشون در قم چه طور هست؟ من زیاد دانلود می کنم.

ممنون
    سلام
    اگر شبانه تا 6 مگ راضیت میکنه برو عصرتلکام

10. این کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Locker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    اگر شبانه تا 6 مگ راضیت میکنه برو عصرتلکام
    سلام دوست من

کدوم سرویسش رو باید بگیرم؟ سرعت نهایی دانلود رایگان شبانه در IDM تا چند میرسه؟

توی سایتش در مورد شبانه ی رایگان چیزی پیدا نکردم!

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •