تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 224

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر ← مقررات و آرشیو تستها در پست اول و دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

پست اول رو حتما بخونیم.
    ===================
    ====================
    =====================
    در مورد فلش مموری به نظر شما رویکرد On-Attach Scan بهتره یا On-Access Scan ؟

2. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام علی

1- استفاده از برنامه هایی که برای اتوران ها در فلش ساخته شده اند نمونش : Usb Disk Security و برنامه MCShield هست.
    سلام

تایید می شود به شکل وحشتناک بخصوص نرم افزار USB Disk که به نظر من عالی ترین هست در نوع خودش البته نمیدونم چرا آنتی ویروس ها از الگوریتم های چنین برنامه ای در خودشون استفاده نمیکنند خیلی میتونه کمک کنه به کاربر

4. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام
    تو این تست ها چرا کومودو اینقدر ضعیف عمل کرده؟حتی در بین کاربران جزء 10 تای برتر نیست در حالی که دوستان در همین فروم زیاد ازش تعریف می کنن!

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    تو این تست ها چرا کومودو اینقدر ضعیف عمل کرده؟حتی در بین کاربران جزء 10 تای برتر نیست در حالی که دوستان در همین فروم زیاد ازش تعریف می کنن!

چون کومودو فایروالش عالی هست ولی تو آنتی ویروس خیلی حرفی برای گفتن نداره.

دوستان این برنامه USB Disk رو از کجا دانلود کنم؟

7. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

تایید می شود به شکل وحشتناک بخصوص نرم افزار USB Disk که به نظر من عالی ترین هست در نوع خودش البته نمیدونم چرا آنتی ویروس ها از الگوریتم های چنین برنامه ای در خودشون استفاده نمیکنند خیلی میتونه کمک کنه به کاربر
    این برنامه MCShield هم یک برنامه رایگان و هچنین دارای این امکان هست که بروز رسانی دیتابیس هم داره.

و هم امکان عمل کرد خودکار یا با دستور کاربر.

من حدود 6 ماه ازش استفاده می کنم و راضی هست و فلش که به سیستم میزنم ، میرم فلش رو باز میکنم و اگر ویروس چیزی باشه از بین میبره

9. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چون کومودو فایروالش عالی هست ولی تو آنتی ویروس خیلی حرفی برای گفتن نداره.

دوستان این برنامه USB Disk رو از کجا دانلود کنم؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

همون دو تا برنامه کفایت می کنه و اینکه شما اتوسند باکس کومودو ( اگر نصب دارید ) رو روی Untrusted یا Blocked قرار بدهید تا ویروس فلش رو موقع اجرا شدن توسط فایل اتوران ، اتو سندباکس بشود و بلاک بشود.

در مورد کوممودو سوییت خوبی هست و این سوییت رو باید بصورت کامل یعنی CIS نصب بکنید چرا که هر اپشن به عنوانی کمک کننده و پشتیبان کننده یک اپشن دیگه هست برای رفع نقطه ضعف ها.

من خودم سه ماه CIS داشتم و تو سایت های ویروسی هم می گشتم ولی الوده نشدم...ولی خب چون من خودم از سابق کسپر داشتم ، نمی تونستم زیاد روی یک سوییت غیره بمونم.

14. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

همون دو تا برنامه کفایت می کنه و اینکه شما اتوسند باکس کومودو ( اگر نصب دارید ) رو روی Untrusted یا Blocked قرار بدهید تا ویروس فلش رو موقع اجرا شدن توسط فایل اتوران ، اتو سندباکس بشود و بلاک بشود.

در مورد کوممودو سوییت خوبی هست و این سوییت رو باید بصورت کامل یعنی CIS نصب بکنید چرا که هر اپشن به عنوانی کمک کننده و پشتیبان کننده یک اپشن دیگه هست برای رفع نقطه ضعف ها.

من خودم سه ماه CIS داشتم و تو سایت های ویروسی هم می گشتم ولی الوده نشدم...ولی خب چون من خودم از سابق کسپر داشتم ، نمی تونستم زیاد روی یک سوییت غیره بمونم.

در مورد کومود منظورتون این هست که حتما باید با آنتی ویروسش نصب بشه؟ چون من یک بار نورتون آنتی ویروس با کومودو فایروال رو نصب کردم ولی بعدا بنا به دلایلی دوباره نورتون سکیوریتی رو نصب کردم.

راستی اساس کار این USB ِDisk چی هست؟ مگه دیتابیس داره که موقع وصل کردن فلش میگه موردی پیدا نشد؟
    Last edited by noisymind; 23-04-2013 at 12:24.

16. 2 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در مورد کومود منظورتون این هست که حتما باید با آنتی ویروسش نصب بشه؟ چون من یک بار نورتون آنتی ویروس با کومودو فایروال رو نصب کردم ولی بعدا بنا به دلایلی دوباره نورتون سکیوریتی رو نصب کردم.

راستی اساس کار این USB ِDisk چی هست؟ مگه دیتابیس داره که موقع وصل کردن فلش میگه موردی پیدا نشد؟
    سلام

نظر من این هست که شما با انتی ویروس خوده کومودو هم نصب بکنید هیچ مشکلی نیست.ولی اینکه کسی بخواهد انتی ویروسی جایگزین انتی ویروس کومودو بکند ان شخصی هست.

اساس کار این برنامه از بین بردن اتوران داخل فلش و فایل های exe که درون فلش هستند و قصد اجرا شدن دارد.

این برنامه فکر کنم دیتابیس برای اپدیت شدن مخر بهای جدید که در فلش ها هستند داشته باشه...شاید خواسته اپگرید بشود به نسخه جدید.

18. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •