تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: اتصال باند های استریو خانگی به ماشین!

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز لطفا به تاریخ پستها دقت نمائید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام ببخشید من یه دسته باند پانا سونیک با امپیلیش مدل SA-VK800 دارم میخام به کامپیوتر وصلش کنم AUX و فیش هم میخوره خودم با AUX به کامیوتر وصلش کردم بی کیفیت بود چیکار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام. دوستان کسی اطلاعی نداره ترانسی ک ب اسپیکر کامپیوتر وصله خروجیش چند ولته؟ اگه 12 ولت باشه میشه اسپیکر رو مستقیم ب باطری ماشین وصل کرد و از خود اسپیکر ک جای فلش و رم داره اهنگ پخش کرد؟
    صدا و باسی ک اسپیکر کامپیوتر میده و کیفیتی ک داره فک نکنم خود ماشین داشته باشه و یا اگه بخای مثل این در بیاد باس بالای 2 سه تومن هزینه کرد.
    دوستانی ک اطلاع دارن ممنون میشم اگه پاسخ بدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام ببخشید ها ک من وارد بحثتون شدم ولی من خودم طبق همین نظریه دوستمون یه سیستم خانگی 7 تکه ک خیلی هم قویه دارم و قبل اینکه رو ماشینم نصب کنم تو خونه امتحان میکردم
    اصلا مشکلی هم پیش نیومد
    الانم یه ساله رو ماشینه بهتر از باند های 6975 هم صدا داره
    توصیه میشه یه امپ بگیری ک چهار کانال باشه و باند های بزرگ رو ب اون وصل کنی و بهترین کارو ازش میتونی بکشی من با این سیستم صوتی دهن هرچی سیستم بازو بستم خدایی بهترین بیس و صدارو داره
    البته سیستم باند ها پاناسونیک اصله با بدنه الومنیومی محکم
    خب خوشحال شدم از این بحث

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . من خودم یه ساب خانگی رو بخاطر ریز و دقیق بودن و مقرون به صرفه بودنش البته با رعایت تطبیق امپدانس انجام دادم و 2 سالی هست مشکی نداشتم. شما اگر موارد علمی رو رعایت کنید هیچ اتفاقی نمیفته اما خب سعی کنید کارتون بیهوده نباشه. مثلا برای اسپیکر واقعا کار جالبی نیست و حتما مورد تمسخر قرار میگیرید چون برای استریو شدن نیاز به یک جفت اسپیکر دارید و حجم زیادی از فضای خودرو رو میگیره همچنین برای کیفیت بالا از کامپوننت یا کواکس های کراس اور دار استفاده کنید با قیمت خوب حتما میتونید این کار رو انجام بدید . سیستم صوتی رو اگر علمی جمع کنید مطمئن باشید با مبلغ پایین چیزای خوب جمع می کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوستان من از همین باندای خونگی دارم،و در صندوق عقب ماشینم که پراید هستش گذاشتم.
    پخشم هم ۲۳۵۰پایونیر هستش.
    واقعا صدا و بیس عالی داره و تا الان هیچ مشکلی برا پخش و باند و قطعات ماشینم پیش نیومده.
    جدیدا هم آمپلی 1200وات 4کانال گرفتم میخوام چهار تا از این باندا رو به دوتا از کانالاش وصل کنم.
    در واقع از هر کانال به دوتا باند وصل کنم.
    یعنی دو کانال با چهار تا باند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

دوستان سلام. باند خانگی ۶اهم همراه باکسش گذاشتم روی پراید صداش محشر فقط مشکلی که هست صداش ضعیفتر از سیستم خانگی. بنظرتون با آمپلی درست میشه؟. اگه درست بشه زلزله میکنه

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان سلام. باند خانگی ۶اهم همراه باکسش گذاشتم روی پراید صداش محشر فقط مشکلی که هست صداش ضعیفتر از سیستم خانگی. بنظرتون با آمپلی درست میشه؟. اگه درست بشه زلزله میکنه
    بله آمپ میخواد حتما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود به همه
    در آخر هم یکی پیدا نشد جواب درست به این تاپیک بده . این خیلی ضایعست.
    لطفا اگر کسی میتونه بگه با توضیح کامل و تصویر نشون بده که چگونه میشه یه سیستم خانگی که از دو باند و یک ووفر تشکیل شده رو به ماشین اتصال داد و نتیجه گرفت.
    جزعیاتش رو نمیپرسم که چیا میخاد کسی بلده جزعیتاشم بگه . به امید یاری همدیگه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام عزیز میشه
    در مورد باندها اگر 4اهم بودن که هیچ نبودن 8اهم رو اگر بصورت موازی ببندی اهمش میشه 4 میمونه واتش که اکثر پخشا 45،50وات رو بهت میدن اگر وات بیشتر بود صدا رو کم کم زیاد کن دقت کن اگه بهم ریخ و صدا خراب شد پخشت تو فشاره و اتصالات رو قطع من و یه آمپ ببند صدات خرابم نشد که راحت استفاده کن.موازی کردن رو تو اینترنت زده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •