تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: خبرمهم ناسا : سه روز تاریکی مطلق زمین در اوایل دی ماه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

چنان شایعه شده این بحث تو مملکت که از بچه 9 ساله تا آدم 60 ساله اینو میگن
    که جای گریه و تأسف داره برای سطح پایین سواد این ملت
    یه چیزی که میشنوند زحمت نمیدند کمی تحقیق کنند

2. 5 کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

همه که سواد ندارن ..... مردم ما مردمی زودباور و احساسی هستند ..... اونایی که به اصطلاح باسواد هستند بازم با تکرار این موارد درگیر این موضوع میشن و شایدم باور کنن ....
    من اعتقادی ندارم به این حرفا .... من از لحاظ اعتقادی میگم و مطمئنم با ظهور امام زمان دنیا به پایان میرسه .... اونم چند روز قبل ظهور نشانه هاش پدیدار میشه ...

4. این کاربر از bar333lona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

مردم ما یه چیزی بشوندن و سریع شایده کنند .. البته اینم مخصوص شهروندان ایرانی نیست کل دنیا شایع شده ولی تو ایران دیگه خیلی جدی گرفته شده ... یه چیزایی میگن که آدم زورش میگره .. بعضیا میگن سیاره از جلوی خورشید رد میشه زمین تاریخ میشه . آخه زهره با اون بزرگیش همین چند وقت پیش از جلوی خورشید رد شد اندازه یه نقطه بود ... یا بعضیا میگن شهاب سنگ از جلوی خورشید رد میشه .. آخه مگه میشه شهاب سنگ آپوفیس که احتمالا 2036 به زمین بخوره رو پیش بینی کنن ولی 1 هفته دیگه شهاب سنگ بخواد بخوره باشن رو پیش بینی نکرده باشن ؟ ... دیگه اگه مردم ما براشون رد شدن سیاره زهره مهم بود اونو رصد میکردن و از ریز بودنش مطلع بودن یا از آپوفیسی که 2036 شاید برخورد کنه به زمین خبر داشتن دیگه از این ارجیف نمیگفتن و حداقل خیلی از شایعات کمتر میشد و این همه ترس و وحشت بینشون نبود ...
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 19-12-2012 at 23:24.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

همه که سواد ندارن ..... مردم ما مردمی زودباور و احساسی هستند ..... اونایی که به اصطلاح باسواد هستند بازم با تکرار این موارد درگیر این موضوع میشن و شایدم باور کنن ....
    من اعتقادی ندارم به این حرفا .... من از لحاظ اعتقادی میگم و مطمئنم با ظهور امام زمان دنیا به پایان میرسه .... اونم چند روز قبل ظهور نشانه هاش پدیدار میشه ...
    اگه قراره سه روز تاریک بشه ، روز اول تاریکی از کجا شروع میشه؟ کدوم نیم کره؟ وسط ناهار خورشید میگیره؟ یا صب اصلا طلوع نمیکنه؟ نیم کره ای که صبحه نیم کره ی دیگه وسط ناهاره یا نصفه شبه

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستتن همچین ربطی به هم سواد نداره.
    ادم تحصیل کرده سراغ دارم رفته چراغ قوه خریده توی گاوصندوق برای این مدت.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

8. 5 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

برای ما فقیر فقرا که فرقی نمیکنه به فرض محال هم که بشه
    اخر زمان هم بشه چیزی از دست نمیدیم اونی نگران باشه که مال و ثروتش میمونه

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا یعنی چی از نظر اعتقادی ایمان دارید با ظهور دنیا به پایان میرسه - ببخشید ها با اصل اعتقاد و ایمان مخالف نیستم ولی هیچ جای اعتقادات و دین نگفته که با ظهور دنیا به پایان میرسه - این همه ایه و روایت که حکومت امام زمان هزاران سال طول میکشه - در زمان قیامت هست که دنیا به پایان میرسه و تمام ایات و روایاتی هم که دلالت به پایان همه چیز داره مربوط به قیامت هست نه روز ظهور -

اصلا اگه قراره با ظهور دنیا تموم شه پس چرا ظهور میکنه؟ بی کاره ؟ یکم دیگه صبر کنه دنیا تموم میشه همه میریم اون دنیا خود خدا حسابرسی میکنه - دیگه لازم نیست که کسی ظهور کته ؟

اعتقاداتتون خیلی کامل نیست عزیز دلم -

حالا فهمیدم بله با ظهور امام زمان دنیا به پایان میرسه اما و اما برای ظالمین و منکرین حق تعالی و به دست وجود نازنین ایشون

11. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اقا یعنی چی از نظر اعتقادی ایمان دارید با ظهور دنیا به پایان میرسه - ببخشید ها با اصل اعتقاد و ایمان مخالف نیستم ولی هیچ جای اعتقادات و دین نگفته که با ظهور دنیا به پایان میرسه - این همه ایه و روایت که حکومت امام زمان هزاران سال طول میکشه - در زمان قیامت هست که دنیا به پایان میرسه و تمام ایات و روایاتی هم که دلالت به پایان همه چیز داره مربوط به قیامت هست نه روز ظهور -

اصلا اگه قراره با ظهور دنیا تموم شه پس چرا ظهور میکنه؟ بی کاره ؟ یکم دیگه صبر کنه دنیا تموم میشه همه میریم اون دنیا خود خدا حسابرسی میکنه - دیگه لازم نیست که کسی ظهور کته ؟

اعتقاداتتون خیلی کامل نیست عزیز دلم -

حالا فهمیدم بله با ظهور امام زمان دنیا به پایان میرسه اما و اما برای ظالمین و منکرین حق تعالی و به دست وجود نازنین ایشون
    عزیز دلم منظور از پایان دنیا بعد از ظهور امام زمان شکل عادی زندگی بود .... بعد ظهور دیگه زندگی به این شکل نیست ...

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    این موضوع که به لطف دوستان و ناسا رد شد
    همه هم کذب بودنشو متوجه شدن
    دیگه چرا تاپیک استیکی شد؟

14. این کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام
    این موضوع که به لطف دوستان و ناسا رد شد
    همه هم کذب بودنشو متوجه شدن
    دیگه چرا تاپیک استیکی شد؟
    منم همینو میخواستم بگم. از اول که ناسا همچین حرفی نزده بود چرا تاپیک مهم شده واسه من سواله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •