تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 49

نام تاپيک: خبرمهم ناسا : سه روز تاریکی مطلق زمین در اوایل دی ماه

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

می گم قضیه لوگوی پپسی چیه؟؟
    راستی بیان قرار بزاریم اول دی بیایم حال کسایی که نظرشون موافق بوده رو بگیریم....
    من دارم لیست جمع می کنم اول دی واسه دوستان پیام تبریک بفرستم

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شما چرا هر چی راجع به پایان دنیا و...باشه رو رد میکنین؟

3. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

شما چرا هر چی راجع به پایان دنیا و...باشه رو رد میکنین؟
    کی همچین کاری کرده قربان ؟
    شما مطالب رو درست نمیخونی ؟
    بحثی هست که دنیا روزی به پایان میرسه . چه اسمش رو شما بزرای قیامت. چه من بگم پایان عمر پروتون یا پایان عمر خورشید یا هر چیز دیگه.
    کسی در این باره شکی نداره که روزی میمیره یا روزی دنیا به اخر میرسه که شما و برخی دوستان هر چند پست در میون یه بار میای ما رو یاد اخرت میندازی.
    حرفی که اینجا داره عنوان میشه پایان جهان در روز خاصیه که همین یک ماهه اینده قراره فرا برسه.
    این دو مورد با هم فرق دارن زمین تا آسمون.

اگر در معتقدات دینی شما به تاریخ 21 دسامبر 2012 اشاره ای شده ما رو هم مطلع کن. اگه تو کتاب دینی شما اشاره ای به سه روز تاریکی در دی ماه سال جاری شده باز ما رو مطلع کن که اگاهی دینیمون رشد کنه.
    و اگر نشده محتوای این تاپیک ها رو هی به بیراهه نبرید لطفا.

5. 12 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

به نظر من که هیچ اتفاقی نمیوفته .... نقویم یه قومی بنام مایاها 2000 سال پیش تو آمریکا 23 دسامبر 2012 تمام شده حالا ربطش دادن به پایان دنیا .. خو شاید یارو تاریخ نویسه یا تقویم نویسه دیگه بی خیال شده و تقویم و ادامه نداده و هزار چی دیگه ..

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تنها جسمی که میتونه باعث تاریکی زمین بشه از نظر اندازه و فاصله ماه هست و اینکه ماه برای سه روز جلوی خورشید رو بگیره ( خورشید گرفتگی به مدت سه روز! ) از نظر علم نجوم و فیزیک امکان پذیر نیست

8. 2 کاربر از vivabarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

در مورد تمام شدن تقویم مایایی هم من تو یک قسمت سایت ناسا دیدم که جواب داده بودند تقویم مایا در این تاریخ تمام نمی شه و فقط به دوره جدیدی می ره.همونطور که مثلا بعد از ÷انویه فوریه میاد و ... .به همین سادگی.خبری هم از تموم شدن تقویم یا زندگی و ... نیست.البته من هیچ وقت وقتم رو تلف نکردم تحقیق کنم که نستراداموس چی گفته یا نظر بعضیا راجع به تقویمهای باستان چیه و .. .فقط از این ور و اونور یه چیزایی شنیدم.این مطلب رو هم به نقل از یکی از کارمندای ناسا که جواب سوالات مردم رو می داد گفتم

10. 4 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام . بنده حدودِ 10 کانالِ معروفِ اخباری رو دائماً میبینم . تا حالا حتی یک خبر هم در این مورد ندیدم

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان باور کنید نابود میشه. باید باور کنید. من چند نفر رو میشناسم که باور نکردن و مردن. از ما گفتن بود. راستی این خبر رو برای 20 نفر دیگه باید ارسال کنی وگرنه شب 21 دسامبر خبر بدی بهت میرسه. من این رو هم تجربه کردم و واقعا راست بود. حتی اگر برای 19 نفر ارسال کنی و 1 نفر کم باشه باز هم اتفاق بدی بهت میفته. چند نفر بودن که این کار رو نکردن و ایدز گرفتن و مردن.

پ.ن: در ضمن مدت ها پیش تو یه کتاب خوندم (کتاب مذهبی) که وقتی نزدیک قیامت میشیم برای چند روز هوا روشن نمیشه. یعنی طرف بلند میشه برای نماز صبح, نمازش رو میخونه. بعد میخوابه. نیم ساعت دیگه هم بلند میشه میبینه هوا هنوز تاریکه و فکر میکنه دفعه قبلی اشتباه کرده و دوباره نماز میخونه. این اتفاق چند بار میفته و در آخر خوف عظیمی دلشون رو میگیره و همه به مسجد سرازیر میشن .... بیخیال. این رو همینطوری گفتم. بحث مذهبی نیست. پس خواهشا در مورد این مطلب صحبت نکنید. نوشتم تا این رو تو یه گوشه از ذهنتون نگه دارین برای اطلاعات عمومی بد نیست که آدم از عقاید مختلف خبر داشته باشه.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان باور کنید نابود میشه. باید باور کنید. من چند نفر رو میشناسم که باور نکردن و مردن. از ما گفتن بود. راستی این خبر رو برای 20 نفر دیگه باید ارسال کنی وگرنه شب 21 دسامبر خبر بدی بهت میرسه. من این رو هم تجربه کردم و واقعا راست بود. حتی اگر برای 19 نفر ارسال کنی و 1 نفر کم باشه باز هم اتفاق بدی بهت میفته. چند نفر بودن که این کار رو نکردن و ایدز گرفتن و مردن.

پ.ن: در ضمن مدت ها پیش تو یه کتاب خوندم (کتاب مذهبی) که وقتی نزدیک قیامت میشیم برای چند روز هوا روشن نمیشه. یعنی طرف بلند میشه برای نماز صبح, نمازش رو میخونه. بعد میخوابه. نیم ساعت دیگه هم بلند میشه میبینه هوا هنوز تاریکه و فکر میکنه دفعه قبلی اشتباه کرده و دوباره نماز میخونه. این اتفاق چند بار میفته و در آخر خوف عظیمی دلشون رو میگیره و همه به مسجد سرازیر میشن .... بیخیال. این رو همینطوری گفتم. بحث مذهبی نیست. پس خواهشا در مورد این مطلب صحبت نکنید. نوشتم تا این رو تو یه گوشه از ذهنتون نگه دارین برای اطلاعات عمومی بد نیست که آدم از عقاید مختلف خبر داشته باشه.
    منهای عقاید و ...
    خداییش از نوشتن این پست احیانا خجالتی چیزی سراغتون نیومد؟؟

15. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منهای عقاید و ...
    خداییش از نوشتن این پست احیانا خجالتی چیزی سراغتون نیومد؟؟
    فکنم پستشون شوخی بود ولی با مزه بود البته بی ادبی نباشه

17. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •