تبلیغات :
فروشگاه کیف و گارد موبایل
فروش تان را به طور باورنکردنی افزایش دهید رازی که کمتر کسی بیان می کند.(کاملا رایگان)
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: خبرمهم ناسا : سه روز تاریکی مطلق زمین در اوایل دی ماه

 1. #1
  کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
  تاريخ عضويت
  Apr 2011
  پست ها
  5,127

  پيش فرض خبرمهم ناسا : سه روز تاریکی مطلق زمین در اوایل دی ماه

  یکی از عجیبترین نظریههایی که درباره سال 2012 وجود دارد نظریهای درباره نابودی، تخریب یا تاریکی سه روزه زمین است که به تازگی در قالب ایمیلهای مختلف که تلاش شده تاثیرگذار باشند، به همراه لینکی از وبسایت ناسا در میان کاربران اینترنتی منتشر شدهاست.
  این نظریه عجیب میگوید در سال 2012 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مرکز کهکشان راهشیری، یا همان ابر قطور کیهانی میانی کهکشان با یکدیگر همتراز میشوند و آسیبهایی به زمین وارد خواهد آمد، یا به گفته این ایمیل، زمین برای سه روز در تاریکی مطلق فرو خواهد رفت.
  در یکی از این این ایمیلها آمدهاست: "ناسا پیش بینی کرده است که در 23-25 دسامبر 2012 (سوم تا پنجم دی 91) و در زمان تراز کائنات زمین به مدت 3 روز در تاریکی کامل به سر خواهد برد. دانشمندان آمریکایی تغییرات کائنات، خاموشی در کل کره زمین به مدت 3 روز از تاریخ 23 دسامبر 2012 پیشبینی کردهاند. این پایان جهان نیست، این هم ترازی جهان، جایی که خورشید و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر کرده و سپس به بعد چهارم تغییر میکند.

  در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو میشود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید. پیش بینی شده است که این 3 روز تاریکی در روزهای 23، 24، 25 دسامبر 2012 (سوم تا پنجم دی ماه 91)خواهد بود، حفظ آرامش، در آغوش کشیدن یکدیگر، مناجات، خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و آنهایی که بعد از این واقعه زنده میمانند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد!"
  در انتهای این مطلب، به منظور اثبات حقیقت ایمیل، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آورده شدهاست، حال حقیقت نهفته در پس این نظریه و ایمیلی که برگرفته از کلیات این نظریه است، بر اساس لینکی که در خود ایمیل آمده، چیست؟

  به دور از آلودگیهای نوری شهرها، مسیری درخشان به نام کهکشان راهشیری در آسمان شب قابل مشاهده است. این مسیر طاقی مانند درخشان از نور میلیونها ستارهای شکل گرفته که انسان قادر نیست هریک از آنها را به تنهایی مشاهده کند زیرا این ستارهها بر روی صفحه میانی کهکشان منطبق شدهاند. از دیگر پدیدههایی که مرکز کهکشان را اشغال کرده، ابرهای قطور گازی هستند که چشم انسان قادر به دیدن آنها نیست و تنها به شکل تودههایی تاریک که نور کهکشان را مسدود میسازند،قابل مشاهده هستند.
  بزرگترین توده این ابرها از صورت فلکی ماکیان تا صورت فلکی قوس گسترده شده و معمولا با نام شکاف بزرگ (Great Rift) یا شکاف تاریک (Dark Rift) شناخته میشود.از دیگر عناصر قابل توجه و نادیده کهکشان راه شیری در صورت فلکی قوس قرار داشته و سیاهچاله مرکزی کهکشان است. مرکز کهکشان در فاصله 28 هزار سال نوری از زمین قرار داشته و میزبان سیاهچالهای است که جرم آن چهارمیلیون برابر خورشید است.
  شایعات همترازی زمین در سال 2012، این دو پدیده نجومی را با موقعیت خورشید در مرکز کهکشانی در تاریخ 21 دسامبر 2012، همزمان با انقلاب زمستانی در نیمکره شمالی، به یکدیگر ربط داده و پدیدهای جدید را خلق کرده که در علم نجوم و ستارهشناسی هیچ مفهومی ندارد.


  همزمان با حرکت زمین به دور خورشید،خورشید نیز نسبت به ستارههای پسزمینه در حرکت است و از این رو است که صورتهای فلکی قابل مشاهده به آرامی و متناسب با تغییر فصول، تغییر میکنند. در 21 دسامبر 2012، خورشید در موقعیت 6.6 درجه شمال مرکز کهکشانی قرار خواهد گرفت، این فاصلهایاست که به نظر میآید به اندازه ابعاد 13 ماه کامل باشد. بر این اساس گفته میشود این رویداد نجومی و ورود خورشید به درون شکاف تاریک به نوعی پیشگویی یک فاجعه به شمار رفته و یا این تصور غلط را به وجود میآورد که خورشید و زمین با سیاهچالهای که در مرکز کهکشان قرار گرفته همتراز شده و به همین خاطر کشش گرانشی سهمگینی بر روی زمین وارد خواهد آمد و یا دیگر رویدادهای عجیب و غریب، نظیر تاریکی سه روزه زمین رخ خواهد داد.
  اولین مدرک علیه این نظریه این است که انقلاب زمستانی یا تابستانی به خودی خود با هیچ یک از حرکات ستارهها و یا هیچ جرم دیگری در جهان در ارتباط نیست، این رویداد تنها نشانگر دور و نزدیک شدن خورشید به قطبهای زمین است. دوم اینکه زمین در محدوده تاثیرات شدید گرانشی سیاهچاله مرکزی کهکشان قرار ندارد زیرا تاثیرات گرانشی با دورتر شدن از سیاهچاله کاهش پیدا میکنند.
  زمین 149 میلیون و 668 هزار و 992 کیلومتر از خورشید فاصله دارد، و فاصله خورشید از سیاهچاله کهکشان راه شیری 165 کوادریلیون مایل (265541760000000000 کیلومتر) است. خورشید و ماه غالبترین نیروهای گرانشی بر روی زمین به شمار میروند. طی یک سال فاصله زمین تا سیاهچاله کهکشان به اندازه یک در 900 میلیون تغییر پیدا میکند و این فاصله به اندازهای نیست که بتواند در کشش گرانشی سیاهچاله بر روی زمین تغییر قابل توجهی ایجاد کند، به علاوه نزدیکترین موقعیت زمین به مرکز کهکشان در انقلاب تابستانی است، نه زمستانی.
  آخرین مورد این است که خورشید در 21 دسامبر هرسال وارد بخشی از آسمان میشود که در تصرف شکاف تاریک قرار دارد. بنابراین امسال ورود خورشید به این محدوده از جهان همان تاثیرات مخرب و هراسناکی را در پی خواهد داشت که سال گذشته شاهد آن بودید! در واقع هیچپدیده غیر عادی که با وقوع همترازی زمین و خورشید و صفحه میانی کهکشان در ارتباط باشد در روزهای 21 تا 23 دسامبر رخ نخواهد داد، و اگر فاجعهای طبیعی نیز در این روزها رخ دهد، ارتباطی با موقعیت خورشید و زمین ندارد.
  درباره تاثیرات ناشی از همترازی زمین و خورشید با شکاف تاریک در زمان وقوع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سال 2012 شایعات فراوان مختلفی به وجود آمده است که یکی از آنها در ابتدای مطلب عنوان شد. وقوع زمینلرزه، سونامی، سیل و تشدید شرایط آب و هوایی از دیگر مواردی است که وقوع آنها را به این پدید کیهانی ارتباط میدهند.


  منبع: hamshahrionline
  Last edited by Iloveu-ALL; 06-10-2012 at 15:59.

 2. 15 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند 3. #2
  اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab.hiro's Avatar
  تاريخ عضويت
  Jun 2012
  محل سكونت
  کره خاکی
  پست ها
  302

  پيش فرض

  کسی نمیخواد اظهار نظر کنه؟

 4. #3
  پروفشنال pouyasony's Avatar
  تاريخ عضويت
  Oct 2011
  محل سكونت
  ارومیه
  پست ها
  668

  پيش فرض

  شایعه ای بیش نیست!!!

  Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

 5. 4 کاربر از pouyasony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 6. #4
  آخر فروم باز arash59b's Avatar
  تاريخ عضويت
  Jan 2008
  محل سكونت
  اکسین ــ O X I N
  پست ها
  3,770

  پيش فرض

  اصلا کسی فهمید متن ایمل چی میگه؟؟


  سال 2000 قرار بود یه اتقاق واسه کامپیوترها بیافته که تازه ساخته دست بشر بود نتونستن یه اظهار نظر دقیق بکنن. تازه از 5-6 سال قبلش اطلاع رسانی میکردن. هیچ اتفاقی نیافتاد

 7. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 8. #5
  کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
  تاريخ عضويت
  Dec 2005
  محل سكونت
  The Land of Skyrim
  پست ها
  2,719

  پيش فرض

  میشه اون لینکی رو که ناسا این خبر رو گفته بزارین؟
  من خودم مطمئنم هیچ وقت ناسا همچین چیزی نمیگه

 9. #6
  حـــــرفـه ای
  تاريخ عضويت
  Dec 2009
  پست ها
  3,489

  پيش فرض

  میشه اون لینکی رو که ناسا این خبر رو گفته بزارین؟ :sq_11:
  من خودم مطمئنم هیچ وقت ناسا همچین چیزی نمیگه
  اصلا کسی فهمید متن ایمل چی میگه؟؟
  سال 2000 قرار بود یه اتقاق واسه کامپیوترها بیافته که تازه ساخته دست بشر بود نتونستن یه اظهار نظر دقیق بکنن. تازه از 5-6 سال قبلش اطلاع رسانی میکردن. هیچ اتفاقی نیافتاد
  تیتر این مطلب کمی زرد شده و مورد سوتفاهم دوستانی که گویا حوصله نکردن تمام مطلب رو بخونند و فقط نظری به عنوان تاپیک داشتن قرار گرفته.
  ناسا در مقاله ای (که لینکش در پست اول هم بود) ضمن معرفی پدیده های معمول نجومی-دیدِ زمینی، به نقد نظرات نابودی بر اثر همترازی زمین و... که با سواستفاده از این پدیده ها و در هم کردنشون رخ میده، پرداخته. مقاله : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
  بسیار جالب که خود این مقاله در ایمیلی برای شاهد تایید نظریات مربوط به 2012 (که یواش یواش صنعتش به 2013 هم داره کشیده میشه) قرار گرفته...و این سواستفاده ذوبله فقط بخاطر اسم ناسا بوده.(فحش بزرگان:)
  همشهری آنلاین هم در متنی با استفاده از محتوای خود مقاله ناسا متن اسژیمیل رئ نقد و رد کرده . مطلب : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

 10. 10 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 11. #7
  اگه نباشه جاش خالی می مونه The Black Dahlia's Avatar
  تاريخ عضويت
  Aug 2008
  محل سكونت
  هر جا اینترنتم به راه باشه !
  پست ها
  468

  پيش فرض

  واقعا که :-)
  پوف!
  چن میلیاردساله دنیا سر جاشه
  چن میلیارد سال دیگه هم میمونه
  اگه یه وقتی هم زمین خواس نابود شه احتمالا تا اون موقه انقد پیشرفت کردیم که به یه سیاره دیگه بریم<3
  یا حتی یه دنیای دیگه<3

  انسان ها همیشه خودشون رو دستکم میگیرن

  Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

 12. 3 کاربر از The Black Dahlia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 13. #8
  اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab.hiro's Avatar
  تاريخ عضويت
  Jun 2012
  محل سكونت
  کره خاکی
  پست ها
  302

  پيش فرض

  میتونه بازی سیاسی هم باشه

  شایدم سایت ناسا میخواد آمار بازدیدکننده هاشو بالا ببره

 14. 5 کاربر از shahab.hiro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 15. #9
  داره خودمونی میشه
  تاريخ عضويت
  Nov 2012
  پست ها
  27

  پيش فرض

  این هم مثل لوگوی پپسی هستش/ شایعه

 16. #10
  Banned
  تاريخ عضويت
  Mar 2011
  محل سكونت
  حزب نازی
  پست ها
  1,202

  پيش فرض

  شایعه ای بیش نیست!!!

  Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
  تایید میشه شدیدا هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد من حاظرم روی زندگیم شرط ببندم

 17. 3 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع


* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

 • شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
 • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
 • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
 • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
 •