تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: تعمیر هدفون

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض تعمیر هدفون

سلام.
    دوستان ۳ هفته میشه که یه هدفون Skullcandy Hesh خریدم.
    ۲-۳ روز پیش احساس کردم صدای یه طرفش پایین تر از یه طرف دیگست. یه کم ضربه زدم به سمت چپ که صداش پایین تر بود و درست شد. فرداش دیدم صدای سمت چپ کلا قطع شده. چند تا ضربه زدم و درست شد. یه مقدار هدفون تکون میخورد باز صدای سمت چپ قطع میشد و میبایست با ضربه درستش کرد. ولی امروز کلا سمت چپش قطع شد و هر کاریش کردم درست نشد!
    چیکارش میتونم بکنم؟! ممکنه ایراد پیچیده ای نباشه و خودم بتونم حلش کنم؟! تهران آدم درستکار پیدا میشه که بتونه اینو تعمیر کنه؟! یا اصلا صبر کنم تا بدم به یکی از آشناها بره خارج کشور بده واسه تعویض؟!
    ممنون

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

والا ایشالا مسئله ایی نیست.
    اول ببر همون جایی که خریدی ببین ضمانتی چیزی داره اگه منصف باشه باید رایگان تعمیر و معمولا تعویض کنه.
    اگه نشد احتیاج به خارج نیست خیلی از این وارد کننده های هدفون الان به راحتی تعمییر میکنند مثل شرکت آواسان

3. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

والا ایشالا مسئله ایی نیست.
    اول ببر همون جایی که خریدی ببین ضمانتی چیزی داره اگه منصف باشه باید رایگان تعمیر و معمولا تعویض کنه.
    اگه نشد احتیاج به خارج نیست خیلی از این وارد کننده های هدفون الان به راحتی تعمییر میکنند مثل شرکت آواسان
    خودم از خارج کشور گرفتم آخه. :( اگه همونجا این مشکل پیش میومد راحت تعویض میکردن...
    هزینه تعمیرش حدودا چقدر میشه؟!

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

والا برای من یه بار یپش اومد شرکت آواسان برام عوض کرد پول نگرفت این به مرام و معرفت طرف خیلی ربط داره توجه داشته باش که پایتخا خیلی بد جوری آدم ها رو تیغ میزنند قبلش باید طی کنی

این برند خیلی تو بازار پخش شده حتما پشتیبانی داره ولی خرابی نیست که خیلی هزینه بر باشه طرف واقعا بخواد بکنه حداکثر 15-20 تومن میگریه.

6. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام..من یه هدفون کادو گرفتم که خیلی واسم ارزش داره..صدای هدفون تغییر نکرده..اما اون میله که دوتا گوشی رو بهم وصل میکنه باید عوض شه..لطفا کمکم کنید..حاضرم هر کاری کنم که این درست بشه..مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام من هدفون creative hq1450 دارم سیمش خراب شده فقط یک طرف صدا داره مندم سیمش جدا هست یا نه ؟
    اگه هست کجا باید گیر بیارم

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام..من یه هدفون کادو گرفتم که خیلی واسم ارزش داره..صدای هدفون تغییر نکرده..اما اون میله که دوتا گوشی رو بهم وصل میکنه باید عوض شه..لطفا کمکم کنید..حاضرم هر کاری کنم که این درست بشه..مرسی
    باید از یک مفتول بسیار انعطاف پذیر ولی در عین حال شکل ناپذیر استفاده کنید استفاده کنید
    از هر مفتولی نمیشه استفاده کرد

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام من هدفون creative hq1450 دارم سیمش خراب شده فقط یک طرف صدا داره مندم سیمش جدا هست یا نه ؟
    اگه هست کجا باید گیر بیارم
    باید ببرید جایی که نعمیرات قطعات الکترنیکی انجام میدن
    براتون درستش میکنن

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

دوستان 830 منم صدای سمت چپش خیلی بیشتر هست تا راستش ، اول فکر کردم مشکل از گوش خودمه ولی دادم یکی 2 نفر دیگه هم امتحان کنند و خودم هم با بقیه ی هدفون هام مشکلی ندارم ، چه کارش کنم ؟

به نظر من این تاپیک یه تاپیک مهم بشه بد نیست هااا ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

1

سلام اگه میله نازک باشه بهترین چیز براش پره دوچرخه است اکرم درست درمون پره موتور میتونی از نعمیرگاه ها جور کنی با سیم چین سراشو بزن استفاده کن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •