تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: تعمیر هدفون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام اگر بخوای یه هدفون رو تعمییر کنی سخت نیست چون بدون شک مشکل از سیمشه چندتا نکترو رعایت کن
    1 اصلا به سیمه قبل از ولوم و میکروفون دست نزن
    2 برتی تعمییر باید کامل سیم ورودیه به گوشیاتو ببری و نمیتونی یه ذره تعمیر کنی بقیش باسه
    3 ببین سیما چطوری وصل شدن اصولا یه آبی و یه قرمز و یه سفیده که سفیده ماله برقه و آبی ماله راستی و قرمز ماله چپیه
    حالا نکته همین جاس آیه به طوره جدا وصل میشه به هدفئن راست و لحیم میشه برق رو هم وصل طرف دیگه بلند گویه راستی بعد قرمز که از وسط میله یا لوله میره به بلند گوی چپی بعد یه برق هم میره به طرف دیگه باند گوی چپی فقط یادت باشه یه سیمه بق داری باید قبل از بلند گوی اول یه سیم بهش وصل کنی.و نبری لحیم کنی به بلند گوی اول بعدش بخوای ازش یه انشعاب با لحیم بگیری

2. این کاربر از alisls65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

1

هدفون برای کشیده شدن سیمش یا مشکلاتی مثل خراب شدن سربندش گارانتی نداره چون اینا به خاطر بد استفاده کردن کاربره
    گارانتی مشکلات قطعاتی رو قبول میکنه مثل سوختن بدون اتصالی یا از کار افتادن بلندگو م میکروفوناش پس باید تعمییر بشه حوصله داشته باشی راحته
    بدترین حالت خراب شدن هدفون قبل از برد ولوم یا بین برد ولومش و میروفونشه یادتون هم باشه هدفئنی که میخرید ولومش رویه خود گوشیاش نباشه رو سیم باشه چون در این حالت بسار بد تعمییر میشه
    یه نکته بگم از نوار برق یا چسب نواری استفاده نکنید چون سیماش لخت باشه هم اتصالی نمیکنه ولی برای به هم نخوردن دیتا هاش میتونید اگر سیمه رشته ایه مخصوص ندارید از سیم معمولی استفاده کنید چطوی؟
    سیم رو لخت کنید سه رشته یا چهار رشتع بردداری با به نخ بپیچیدش بعد با دستتون چسب مایع (چسب چرم یا کاغذ )بزنید چسبو بکشید رو سیم این میشه عین روکش براش نخ هم برای اینه که چسب بره تو خوردش تا مثل لاستیکه رویه سیم بشه موفق باشید

4. این کاربر از alisls65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یه هدفون s5i klipsch دارم که گوش چپش صداش کمتر شده، بردم آواسان گفت ممکنه از کپسولش باشه ولی کپسول خودش موجود نیست و کپسو یکی از مدل های قدیمی کریتیو موجوده
    کسی جای دیگه واسه تعمیر میشناسه؟ یا جایی که کپسولشو داشته باشه؟ کمک کنید که منه بی هدفون مونده خلاص بشم از این عذاب :پی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام
    چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم.
    از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
    اینجا نمیشه عکس آپ کرد؟ عکسشو انداختم...کسی بلده بگه چطور میتونم از کامپیوتر عکسو بزارم اینجا؟
    سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

عکسشم آپلود کردم... خواهشا" اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

Last edited by fari66; 10-04-2015 at 03:37.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •