تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون هایسنس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من برای اینکه از کیفیت هایسنس مطمئن بشم تو فرومهای ایرانی چیز خاصی نتونستم پیدا کنم،اما فرومهای خارجی تا دلت بخواد کمکم کرد،تو ایران متاسفانه انقد جنس بنجل چینی وارد شده که اعتماد مردم نسبت به کالای چینی از دست رفته،اما چین شرکتهایی هم داره که تولیداتشون درجه یک و قابل رقابت با بهترین تولیدات روز هستن،شرکتهایی مثل هایسنس،تی سی ال،هواوی و چندین شرکت دیگه،چه بخوایم و چه نخوایم باید قبول کنیم که سامسونگ و ال جی شدن عین ایران خودرو و سایپای خودمون،چون گمرک ورود یه سری محصولات رو محدود کرده این دو تا برند با کمترین احترام به حقوق مشتری دارن به کارشون ادامه میدن و رقیبی هم ندارن

2. این کاربر از redfire88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خیلی بد شده که نا روی یه وسیله میبینیم زده ساخت چین فکر میکنیم به درد نخوره،جاروبرقی مادرم ساخت چینه و بیست ساله داره مثل چی کار میکنه ولی داریم تو فامیل کسایی که سالی یه جاروبرقی میخرن!،اونی هم که گفتم با تنظیم آنتن درست شد تنظیم فقط چرخوندن آنتن نبود،سیم آنتن رو عوض کردم و آنتن رو هم برقی نصب کردم و درست شد،خداییش اگه ایرادی تو تلویزیونم میدیدم بدون هیچ ملاحظه ای میگفتم تا بقیه اشتباه نکنن

4. این کاربر از redfire88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

فدای سرت،پیش میاد،نگفتی که خودت هایسنس خریدی؟
    نه هنوز تلویزیون نخریدم
    یعنی فکر کنم با این دعوایی که ما امروز کردیم کارمون به متارکه بکشه و ....
    ولی اگه هایسنس رو از نزدیک میدیدم خیلی خوب میشد طرفهای ما که ندیدم چیزی!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مگه کجا هستین؟،ببین واسه خرید وسیله ای مثل تلویزیون سعی کن همه بزندها رو از نزدیک ببینی و مقایسه کنی،مقایسه هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت و هم خدمات و هم رخ تلویزیون،من انقد گشتم و از فروشنده ها سوال میپرسیدم که کلافشون میکردم،یخچال هایسنسی که خریدم انصافا تکه،اگه میتونی سونی یا پاناسونیک بخر،اگه بودجه کمتری گذاشتی بین بقیه برندها فرقی نیست البته منهای مارشال که نمیدونم چرا مردم میخرن،تا حالا هر چیشو خریدم پشیمون شدم،گول قیمتشو نخور و حتی سمتشم نرو،دلیل اینکه هایسنس تو ایران زیاد شناخته شده نیست بخاطر اینه که تبلیغات نداره،سامسونگ با اون همه ادعاش از مشتریهاش هزینه نصب میگیره اما ال جی و هایسنس رایگانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز،من ل ای دی هایسنس مدل55k560خریدم،هرچه جسجو کردم نتونستم نرم افزار بروز گیر بیارم ،به خاطر اپ ،واقعا اپ کم داره،لطفا راهنمای کنید
    Last edited by sarab1392; 02-01-2015 at 12:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز،من ل ای دی هایسنس مدل55k560خریدم،هرچه جسجو کردم نتونستم نرم افزار بروز گیر بیارم ،به خاطر اپ ،واقعا اپ کم داره،لطفا راهنمای کنید
    من هم نتونستم نرم افزار آپ برای تلویزیونم پیدا کنم،زنگ بزن از نمایندگی زرین بپرس ساید داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگه میتونی یکم درباره تلویزیونت و کیفیتش و ... نظر بزار بقیه استفاده کنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اگه میتونی یکم درباره تلویزیونت و کیفیتش و ... نظر بزار بقیه استفاده کنن
    قبل اینکه تلویزیون هایسنس بخرم ال ای دی اسمارت سامسونگ46 اینچ داشتم تاجای که نظرمن باشه از نظر کیفیت تصویر هایسنس سر تر هست از نظر زیبای هم جای خودشو داره در قسمت وای فای هم خیلی زود می تونی وصل شی تنها مشکلی که من دیدم موقع اشتراک گذاری که ببعضی فرمت های ویدیوی پخش نمیکنه البته اینو بگم وقتی با موبایل بخوای به اشتراک بگذاری .موزیک وتصویر خوب پخش میشه ولی یه کمبود دیگه داره واون اینکه نرم افزار کمی داره مثل سامسونگ نیست با نمایندگی هایسنس در ایران هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جواب درستی ندادن خانمی که جواب داد گفت اول مطالعه می کردید بعد می خریدی با لفظ زننده ای متاسفانه توایران اغلب شرکت ها ونمایندگیها طرز بر خورد بامشتری نمیدونن امیدوارم نماینگی هایسنس درایران بیشتر مشتری مدار باشن تا مشتری گریز.امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    Last edited by sarab1392; 26-01-2015 at 16:12.

11. این کاربر از sarab1392 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

قبل اینکه تلویزیون هایسنس بخرم ال ای دی اسمارت سامسونگ46 اینچ داشتم تاجای که نظرمن باشه از نظر کیفیت تصویر هایسنس سر تر هست از نظر زیبای هم جای خودشو داره در قسمت وای فای هم خیلی زود می تونی وصل شی تنها مشکلی که من دیدم موقع اشتراک گذاری که ببعضی فرمت های ویدیوی پخش نمیکنه البته اینو بگم وقتی با موبایل بخوای به اشتراک بگذاری .موزیک وتصویر خوب پخش میشه ولی یه کمبود دیگه داره واون اینکه نرم افزار کمی داره مثل سامسونگ نیست با نمایندگی هایسنس در ایران هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جواب درستی ندادن خانمی که جواب داد گفت اول مطالعه می کردید بعد می خریدی با لفظ زننده ای متاسفانه توایران اغلب شرکت ها ونمایندگیها طرز بر خورد بامشتری نمیدونن امیدوارم نماینگی هایسنس درایران بیشتر مشتری مدار باشن تا مشتری گریز.امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    تلویزیون منم تو پخش بعضی فیلمها به مشکل میخوره،ولی من همون فیلمها رو تو ال جی هم که تست کردم به مشکل خورد،من برای حل مشکلم هر فیلمی که پخش نمیشه رو یه بار از نرم افزار mkvmerge بدون ایجاد هیچ تغییری رد میکنم(یعنی میبرم داخلش و سیوش میکنم)فیلم در زمانی حدود 10 ثانیه تبذیل میشه بدون افت کیفیت و به راحتی هم داخل تلویزیون پخش میشه(این. هم در نظر بگیرید که معمولا هیچ شرکتی محصول کاملی نمیزنه،در اونصورت مثلا بلوری پلیر ال جی یا سامسونگ و ... به هیچ وجه فروش نمیرفت)،درباره نمایندگی هم چون مراجعه نکردم نظری ندارم،ولی کلا تو ایران هر چیزی که بخری تا قبل خرید تحویلت میگیرن و بعدش دیگه انگار نه انگار!،ولی خدایی یه بار واس خرید سینما خانگی رفتم یکی از نمایندگیهای ال جی تو جمهوری و نیم ساعتی کارمند بیچاره رو اذیت کردم و آخرشم خوشم نیومد و نخریدم،ولی طرف با چه احترامی برخورد کرد(آخرش بعد حدود 6 ساعت گشتن همون پایونیری که اول اولش دیده بودم رو خریدم و راضیم)

13. این کاربر از redfire88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

هایسنس مونتاژ غیر ایران خیلی تصویر خوبی داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •