تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: خاموش شدن کامپیوتر

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

برای من که داغونه
    تف به این شانس
    شنبه خریدیم بعد مدت ها اینم از شانس ما دیروز برادرم بردش گارانتی گفت از ویندوز شاید باشه امروز خودم ویندوز عوض کردم بدتر شد چجور
    تو اینترنت یه صفحه رو باز میکنم یه دفعه خاموش میشه همینطور هفت هشت بار پشت سر هم خاموش روشن میشه با صدای تقه مانند و اخرم مجبوری خاموش کنی دستی، دوباره روشن کنی باز روشن میشه تصویر میاد تا جایی که میخواد ویندوز سون لود شه خاموش میشه و باز شروع به روشن خاموش شدن بعد یه دفعه فن دورش بالا میره
    کلا شانس نداریم

داره خودمونی میشه maziar205's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

برای من که داغونه
    تف به این شانس
    شنبه خریدیم بعد مدت ها اینم از شانس ما دیروز برادرم بردش گارانتی گفت از ویندوز شاید باشه امروز خودم ویندوز عوض کردم بدتر شد چجور
    تو اینترنت یه صفحه رو باز میکنم یه دفعه خاموش میشه همینطور هفت هشت بار پشت سر هم خاموش روشن میشه با صدای تقه مانند و اخرم مجبوری خاموش کنی دستی، دوباره روشن کنی باز روشن میشه تصویر میاد تا جایی که میخواد ویندوز سون لود شه خاموش میشه و باز شروع به روشن خاموش شدن بعد یه دفعه فن دورش بالا میره
    کلا شانس نداریم
    خوب اگر مال شما فقط تو اینترنت این طوری میشه این گزینه را هم چک کنید تو device manager wireless adapter رایت کلیک کنید و پراپرتیزش را بگیرید در قسمت پاور گزینه allow turn of را بردارید

3. این کاربر از maziar205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در System Properties تب Advanced گزینه StartUp &Recovery تیک Automatically restart رو بردارید، تا اگر اررور صفحه آبی دارید بتونید جزییات رو ببینید و کدش رو یادداشت کنید و بعد دستی سیستم رو خاموش کنید.
    برنامه SpeedFan رو نصب و اجرا کنید و نبندینش تا زمانی که ارروری که قبل از خاموش شدن میاد یا صدای فن زیاد میشه(در حین کار) بسرعت ببینید درجه حرارت سیستم چقدر و کدوم قطعه از همه بیشتر اعلان حرارت میکنه.
    در همون برنامه سربرگ S.M.A.R.T، هارد نوت بوک رو انتخاب و ببینید ارروری هست یا نه .
    با انجام این کارها تا حد زیادی میتونید مطمئن بشید از حرارت-هارد-اشکال درایوری/نرم افزاری هست یا نه...اگر هر کدوم مورد خاصی داشت بگید وگرنه در مرحله بعد میتونید چک کنید بدون آداپتور هم این مشکل بوجود میاد یا نه؟ اگر نه که بحث آداپتور قاعدتن منتفیه وگر آره اینبار بدون باتری تست کنید و بهمین ترتیب میتونید از سلامت باتری هم مطمئن بشید...درنهایت اگر هیچ جیز خاصی رونتونستید شناسایی کنید گارانتی یا تعمیر.

5. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

خوب اگر مال شما فقط تو اینترنت این طوری میشه این گزینه را هم چک کنید تو device manager wireless adapter رایت کلیک کنید و پراپرتیزش را بگیرید در قسمت پاور گزینه allow turn of را بردارید
    نه تو بازی و حتی موقع لود ویندوز هم خاموش میشه از دیروز که دیگه روشن نمیشه ... روشن میکنم فقط صفحه کلید روشن میشه چراغش چند ثانیه بعد فنش با صدای بلند میچرخه تصویری نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrt2iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    TEHRAN-REY

پيش فرض

سلام شایان ذکر است که با جابجایی رم ها مشکل حل میشه !!! گرانتی داره !

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

در System Properties تب Advanced گزینه StartUp &Recovery تیک Automatically restart رو بردارید، تا اگر اررور صفحه آبی دارید بتونید جزییات رو ببینید و کدش رو یادداشت کنید و بعد دستی سیستم رو خاموش کنید.
    برنامه SpeedFan رو نصب و اجرا کنید و نبندینش تا زمانی که ارروری که قبل از خاموش شدن میاد یا صدای فن زیاد میشه(در حین کار) بسرعت ببینید درجه حرارت سیستم چقدر و کدوم قطعه از همه بیشتر اعلان حرارت میکنه.
    در همون برنامه سربرگ S.M.A.R.T، هارد نوت بوک رو انتخاب و ببینید ارروری هست یا نه .
    با انجام این کارها تا حد زیادی میتونید مطمئن بشید از حرارت-هارد-اشکال درایوری/نرم افزاری هست یا نه...اگر هر کدوم مورد خاصی داشت بگید وگرنه در مرحله بعد میتونید چک کنید بدون آداپتور هم این مشکل بوجود میاد یا نه؟ اگر نه که بحث آداپتور قاعدتن منتفیه وگر آره اینبار بدون باتری تست کنید و بهمین ترتیب میتونید از سلامت باتری هم مطمئن بشید...درنهایت اگر هیچ جیز خاصی رونتونستید شناسایی کنید گارانتی یا تعمیر.
    این کار را کردم و این درصد را میزنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این طبیعی یا مشکل داره چون GPU را 54 c نشون میده

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این کار را کردم و این درصد را میزنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این طبیعی یا مشکل داره چون GPU را 54 c نشون میده

نه دمای قطعات کاملن طبیعی و مناسبه...موارد دیگر رو چک کنید.
    سیستم رو درحالت Safe Mode هم چک کنید ببنید اونجا هم این اتفاق رخ میده یانه.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

1 ماه مشکل خاموش شدن را نداشتم ولی دوباره این طوری شد به گارانتی هم زنگ زدم میگه بیار تست کنیم اگر مشکلی داشت برطرف میکنیم اگرم نداشت که هیچی دو تا از این کامپپیوتر گرفتم از شانسم این یکی این طوری سری اول که بردم گارانتی گفتن فن سرویس شده ولی درست نشد حالا چه کار کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

1 ماه مشکل خاموش شدن را نداشتم ولی دوباره این طوری شد به گارانتی هم زنگ زدم میگه بیار تست کنیم اگر مشکلی داشت برطرف میکنیم اگرم نداشت که هیچی دو تا از این کامپپیوتر گرفتم از شانسم این یکی این طوری سری اول که بردم گارانتی گفتن فن سرویس شده ولی درست نشد حالا چه کار کنم
    من که بردم گارانتی عوض کردن درست شد

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تصور من اینه که با یه هارد دیگه هم سیستم رو چک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •