تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل با مودم وایرلس (دسترسی نداشتن به صفحه تنظیمات)

داره خودمونی میشه superbadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض مشکل با مودم وایرلس (دسترسی نداشتن به صفحه تنظیمات)

درود:
    (TP-LINK W8920G)
    واسه مشکلی که دارم هیچ راه حلی پیدا نکردم و بعد از مدتها جستجو بالاخره تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم.
    اینترنتی که من استفاده می کنم اینترنت کابلی هست (ای دی اس ال نیست) یعنی تو ساختومنی که زندگی می کنم خودش کابل مستقیم داره و برای استفاده از اینترنت باید از آژانسی که خونرو کرایه کردم یوزر و پس رو بگیرم و بعد از وارد کردن اون می تونم از نت استفاده کنم.
    برای اینکه بتونم از اینترنت روی موبایلم استفاده کنم یک مودم وایرلس تهیه کردم خوب تا اینجا مشکلی نداشتم اما مودم ورودی لن نداشت (فقط رورودی تلفن که برای من کاربردی نداره) و یکی از دوستام گفت که اگر می خوای از این طریق از اینترنت استفاده کنی باید از تنظیمات مودم DHCP رو با خاموش کنم، اما نتونستم وارد تنظیمات مودم بشم چند بار مودم رو رست کردم اما باز هم نشد. الان از طریق لپتاپ می تونم به صورت وایرلس به نت وصل بشم (کانکشن TP-LINK رو می تونه شناسایی کنه) اما باز هم نمی تونم وارد تنظیمات بشم (از بروزرهای مختلف هم استفاده کردم اما نشد) و با موبایل هم نمی تونم کانکت بشم (می خوام از وایبر موبایل برای تماس استفاده کنم که خیلی مهم هست)...
    و اما سوالات من:
    1: با این مشکل چطور می تونم وارد تنظیمات مودم بشم؟
    2: آیا با این سیستم کابلی می شه به وسیله این مودم با چند دستگاه مختلف (مثل چند موبایل، لپ تاپ و ...) با یک یوزر و پس از نت استفاده کرد؟ (در واحدهای دیگه که دوستام از اکسس پوینت استفاده می کنن نمی تونن این کارو انجام بدن و باید برای هر دستگاه یک یوزر و پس جدا خریداری بشه)
    3: و اگر نمی شه آیا می شه این نوع اینترت رو از طریق لپ تاپ به موبایل منتقل کرد؟

پیشاپیش از شما سپاسگزارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

خوب شما چرا یه ای دی اس ال وصل نمیکنین
    خط تلفن ثابت که دارین؟

3. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود:
    (TP-LINK W8920G)
    واسه مشکلی که دارم هیچ راه حلی پیدا نکردم و بعد از مدتها جستجو بالاخره تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم.
    اینترنتی که من استفاده می کنم اینترنت کابلی هست (ای دی اس ال نیست) یعنی تو ساختومنی که زندگی می کنم خودش کابل مستقیم داره و برای استفاده از اینترنت باید از آژانسی که خونرو کرایه کردم یوزر و پس رو بگیرم و بعد از وارد کردن اون می تونم از نت استفاده کنم.
    برای اینکه بتونم از اینترنت روی موبایلم استفاده کنم یک مودم وایرلس تهیه کردم خوب تا اینجا مشکلی نداشتم اما مودم ورودی لن نداشت (فقط رورودی تلفن که برای من کاربردی نداره) و یکی از دوستام گفت که اگر می خوای از این طریق از اینترنت استفاده کنی باید از تنظیمات مودم DHCP رو با خاموش کنم، اما نتونستم وارد تنظیمات مودم بشم چند بار مودم رو رست کردم اما باز هم نشد. الان از طریق لپتاپ می تونم به صورت وایرلس به نت وصل بشم (کانکشن TP-LINK رو می تونه شناسایی کنه) اما باز هم نمی تونم وارد تنظیمات بشم (از بروزرهای مختلف هم استفاده کردم اما نشد) و با موبایل هم نمی تونم کانکت بشم (می خوام از وایبر موبایل برای تماس استفاده کنم که خیلی مهم هست)...
    و اما سوالات من:
    1: با این مشکل چطور می تونم وارد تنظیمات مودم بشم؟
    2: آیا با این سیستم کابلی می شه به وسیله این مودم با چند دستگاه مختلف (مثل چند موبایل، لپ تاپ و ...) با یک یوزر و پس از نت استفاده کرد؟ (در واحدهای دیگه که دوستام از اکسس پوینت استفاده می کنن نمی تونن این کارو انجام بدن و باید برای هر دستگاه یک یوزر و پس جدا خریداری بشه)
    3: و اگر نمی شه آیا می شه این نوع اینترت رو از طریق لپ تاپ به موبایل منتقل کرد؟

پیشاپیش از شما سپاسگزارم

من متوجه نشدم مودم وایرلسی که دارین ورودی لن نداشت فقط ورودی تلفن ؟
    به غیر از تلفن ورودی دیگه ای نداره ؟
    مدل مودم چیه ؟

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خوب شما چرا یه ای دی اس ال وصل نمیکنین
    خط تلفن ثابت که دارین؟
    سلام:
    (ببخشید دیر جواب دادم یکم گرفتار بودم نمی تونستم به نت سر بزنم)
    نه متاسفانه ندارم (من ایران زندگی نمی کنم) البته مثل اینکه می شه با خرید آنتن و این چیزا یه کارایی کرد ولی مستلزم هزینه هست که با این وضعیت ارز نمی شه خیلی ولخرجی کرد.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من متوجه نشدم مودم وایرلسی که دارین ورودی لن نداشت فقط ورودی تلفن ؟
    مدل مودم چیه ؟
    سلام:
    بله دوست عزیز فقط ورودی خط تلفن داره و خروجی لن همونطور که تو پست اول نوشتم مدلش TP-LINK W8920G
    من کابل لن رو به یکی از خروجی های مودم وصل کردم و مشکلی که دارم اینه که نمی تونم به ستینگ مودم دسترسی داشته باشم. می تونم با لپ تاپ به مودم (با اسم TP-LINK) وصل بشم ولی نمی شه برم تو ستینگ آخه بیشتر مودم رو واسه موبایل لازم دارم تا با وایبر بتونم با ایران تماس بگیرم. ( البته بگم که بعضی وقتا نمی دونم چی می شه که موبایلم می تون مودم رو شناسایی کنه ولی باز هم با یک دستگاه یعنی یا موبایل و یا فقط با لپ تاپ می تونم کانکت بشم و با هر دو نمی شه)
    اگه باز هم نا مفهوم توضیح دادم بگید تا بیشتر توضیح بدم!

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

[QUOTE=EXTREME;7240235]من متوجه نشدم مودم وایرلسی که دارین ورودی لن نداشت فقط ورودی تلفن ؟
    مدل مو....
    ..............
    متاسفانه این پست دوبار ارسال شده....
    Last edited by superbadboy; 05-10-2012 at 12:53. دليل: ارسال پست ترکراری

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام:
    بله دوست عزیز فقط ورودی خط تلفن داره و خروجی لن همونطور که تو پست اول نوشتم مدلش TP-LINK W8920G
    من کابل لن رو به یکی از خروجی های مودم وصل کردم و مشکلی که دارم اینه که نمی تونم به ستینگ مودم دسترسی داشته باشم. می تونم با لپ تاپ به مودم (با اسم TP-LINK) وصل بشم ولی نمی شه برم تو ستینگ آخه بیشتر مودم رو واسه موبایل لازم دارم تا با وایبر بتونم با ایران تماس بگیرم. ( البته بگم که بعضی وقتا نمی دونم چی می شه که موبایلم می تون مودم رو شناسایی کنه ولی باز هم با یک دستگاه یعنی یا موبایل و یا فقط با لپ تاپ می تونم کانکت بشم و با هر دو نمی شه)
    اگه باز هم نا مفهوم توضیح دادم بگید تا بیشتر توضیح بدم!
    شما اگه با وایرلس میتونید به مودم وصل بشین میتونید از طریق وایرلس وارد مودم بشین از طریق زدن آی پی در مرور گر

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من آی پی 192.168.1.1 رو وارد می کنم ولی وارد ستینگ مودم نمی شه همونطور که در پست اول گفتم با مرورگرهای مختلف امتحان کردم اما نشد. مشکل اصلی همینه.
    کی از دوستام گفت چون خط تلفن نداری نمی تونی وارد ستینگش بشی؟ نمی شه از مودم وایرلس به عنوان اکسس پوینت استفاده کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •