تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 212 از 223 اولاول ... 112162202208209210211212213214215216222 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,111 به 2,120 از 2224

نام تاپيک: Fedora

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

چرا می خوای repair کنید؟
    فکر نمی کنم ولی اگه پارتیشن home جدا باشه و از بسته‌های دانلود شده بک‌اپ بگیری بعد از نصب مجدد مشکل زیادی نداری.
    منم فک نمیکنم راهی باشه. پارتیشن لینوکس من کلا یه 50 گیگ بیشتر نیست!

مشکل اینه که با نصب کارت درایور کارت گرافیک ، کرنل هم آپدیت شده.. حالا باز میرم یه تست بزنم ببینم با کرنل قبلیم میتونم بالا بیام یا نه. در غیر اینصورت باید یه راهی پیدا کنم که گرافیک رو روی کرنل جدید هم نصب کنم.

با آرزوی بهترینها..

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

من فدورا ۱۷ دارم. دیشب گذاشتم آپدیت بشه. الان که روشن کردم یه مشکل کوچیک پیدا کرده.
    ماوس که به هاب usb مانیتور وصل میکنم بعد از ۵ ثانیه استفاده نکردن خاموش میشه. دیگه هم کار نمیکنه تا وقتی که فیش ماوس رو از مانیتور در بیارم و دوباره وصل کنم.
    ماوس رو به پورتهای کیس که وصل میکنم بدون مشکل کار میکنه. جالب اینجاست که هدست usb رو که به هاب مانیتور وصل میکنم مرتب کار میکنه و قطع نمیشه.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منم فک نمیکنم راهی باشه. پارتیشن لینوکس من کلا یه 50 گیگ بیشتر نیست!
    از پوشه home کپی بگیر.
    مشکل اینه که با نصب کارت درایور کارت گرافیک ، کرنل هم آپدیت شده.. حالا باز میرم یه تست بزنم ببینم با کرنل قبلیم میتونم بالا بیام یا نه. در غیر اینصورت باید یه راهی پیدا کنم که گرافیک رو روی کرنل جدید هم نصب کنم.
    بیشتر توضیح بده.
    ماوس که به هاب usb مانیتور وصل میکنم بعد از ۵ ثانیه استفاده نکردن خاموش میشه. دیگه هم کار نمیکنه تا وقتی که فیش ماوس رو از مانیتور در بیارم و دوباره وصل کنم.
    ماوس رو به پورتهای کیس که وصل میکنم بدون مشکل کار میکنه. جالب اینجاست که هدست usb رو که به هاب مانیتور وصل میکنم مرتب کار میکنه و قطع نمیشه.
    به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
    اگه بتونید بفهمید چه بسته‌هایی آپدیت شدن یا لاگ آپدیت رو پیدا کنید خیلی خوب می شه.
    از طرفی با مانیتور کردن فایل‌های لاگ سیستم موقع خاموش شدن موس شاید بشه علت مشکل رو پیدا کرد.

4. 2 کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مرسی اون قضیه ماوس رو دیگه پیگیری نکردم٫ چون مانیتور یه مشکل دیگه هم که داشت که جلوی استند بای و هایبرنیت رو میگرفت دیگه کلاً کابلش رو کشیدم

الان یه مورد دیگه هست که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    من برای سایتهایی که کار میکنم یک پارتیشن جدا کردم و سورس سایتها رو به همراه تنظیمات virtualhost های آپاچی و یک سری تنظیمات دیگه توی همین پارتیشن نگه میدارم تا در صورت تغییر سیستم چیزی از دست نره.
    مشکلی که الان با فدورا دارم اینه که selinux اجازه دسترسی به این پارتیشن رو به آپاچی نمیده
    نمیخوام selinux رو غیر فعال کنم. راهی هست که بشه تنظیمش کرد که به این پارتیشن که مانت کردم اجازه دسترسی بده؟

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولا اگه بخوای کاری کنی که selinux اجازه نده خودش یه پیغام میاره توش هم نوشته که اگه می‌خوای درست شه این کار رو بکن. واست چیزی نمیاره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه توی پیغام چیزی نمیاد. فقط وقتی که میخوام سرویس آپاچی رو استارت کنم ارور میده و اجرا نمیشه. یک ریپورت هم میاد که میگه selinux جلوی httpd رو گرفته.
    فعلاً selinux رو غیر فعال کردم و مشکل حل شده اما دلم میخواد که فعال باشه.

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

نه توی پیغام چیزی نمیاد. فقط وقتی که میخوام سرویس آپاچی رو استارت کنم ارور میده و اجرا نمیشه. یک ریپورت هم میاد که میگه selinux جلوی httpd رو گرفته.
    فعلاً selinux رو غیر فعال کردم و مشکل حل شده اما دلم میخواد که فعال باشه.
    میتونی بوسیله SELinux Administration مشخص کنی که کدام سرویس یا پروسس اجازهٔ اجرا شدن را داشته باشد یا نداشته باشد. (برای SELinux Administration یه GUI هم موجوده که کارت رو راحت تر میکنه) .

موفق باشید...

9. 2 کاربر از Open-Source بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه afterpc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تـــبـــریـــز

پيش فرض

من تازه فدورا نصب کردم. ولی دو تا مشکل دارم، علاوه بر هزارتای دیگه که فعلا مهم نیستن:
    کلیک کردن با تاچ‌پد لپ‌تاپ رو پشتیبانی نمیکنه! چیکار باید بکنم؟
    واسه سویچ کردن بین فارسی و انگلیسی باید از موس استفاده کنم! مشکل از کجاست؟

در ضمن، این SELinux چی هست؟

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واسه کلیک تاچ پد گاهی tap to click فعال نمیشه. تو تنظیمات موس درستش کنید.
    واسه سوییچ کردن هم باید خودتون تنظیم کنید (گنوم یا کی‌دی‌ای) هر جا که تنظیمات زبان رو درست کردید همونجا گزینه‌ی کلید تغییر زبان هست

se linux هم یه نرم‌افزار امنیتی هست... خودم هم دقیقا نمیدونم چیه ولی نمیزاره هر برنامه هر کاری که خواست بکنه (به root بودن یا نه کاری نداریم)

12. این کاربر از thelastblack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه afterpc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تـــبـــریـــز

پيش فرض

تاچ‌پد درست شد. ولی هرچقدر گشتم اصلا جایی پیدا نکردم واسه سویچ کردن. کامندی هست که این کارو بکنه؟ اونوقت میشه یه کلید خودم تعریف کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •