تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 26 اولاول ... 15212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 254

نام تاپيک: راهنمای انتقال سند و پلاک خودرو

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خب ایراد کار مشخص شد
    الان دیگه نیازی به وکالت فروش نیست، در وکالت فروش کل هزینه ی انتقال سند قطعی از شما گرفته میشه.

شما باید صرفا یه وکالت تعویض پلاک میدادین که 140 هزار تومن هزینش میشه.
    ایراد که نداره
    بحث مقایسه بود که متاسفانه مبلغ زیاد تر شده
    هزینه سند قطعی در برخی از خودرو ها از مالیات نقل و انتقال کمتر
    حالا اینکه مردم سند نمیزنن به خودشان مربوط ولی قرار بود این طرح به نفع مردم باشه که در عمل نشده
    یعنی اگر مالیات با خرج سند را دفترخانه ها میگرفتند خیلی مناسب تر در میامد تا نیروی انتظامی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اره
    ی وکالت فروش تنظیم شد برای نیسان مدل پایین دقیقا ١۴۵٠
    بعد رفتن برای مالیات نقل و انتقال گرفتند دقیقا ١۵٠٠ که پرداخت کردند
    خودرو ها که مبنای قیمت گذاری مشخص نداره میگن یک درصد مالیات
    حالا چطوری خدا می‌دونه
    خودرو خارجی هم دو درصد
    فک نکنم مالیات و عوارض این قیمتی که میگین باشه. الان فقط مالیات و عوارض و هزینه تعویض پلاک هست که خیلی کمتر از هزینه انتقال سند تو دفترخونه اس

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فک نکنم مالیات و عوارض این قیمتی که میگین باشه. الان فقط مالیات و عوارض و هزینه تعویض پلاک هست که خیلی کمتر از هزینه انتقال سند تو دفترخونه اس
    مالیات
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وکالت
    Last edited by srx190d; 15-05-2022 at 16:29.

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ایراد که نداره
    حالا اینکه مردم سند نمیزنن به خودشان مربوط ولی قرار بود این طرح به نفع مردم باشه که در عمل نشده
    یعنی اگر مالیات با خرج سند را دفترخانه ها میگرفتند خیلی مناسب تر در میامد تا نیروی انتظامی
    مهم این بود که در دوجا همزمان گرفته نشه از مردم. یعنی دوتا هزینه پرداخت نکنند.
    حالا همینکه یکی رو پرداخت میکنند و تکلیف معلوم شده بهتره. البته به قول شما ممکنه دفتر خانه هزینه کمتری بگیره.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مهم این بود که در دوجا همزمان گرفته نشه از مردم. یعنی دوتا هزینه پرداخت نکنند.
    حالا همینکه یکی رو پرداخت میکنند و تکلیف معلوم شده بهتره. البته به قول شما ممکنه دفتر خانه هزینه کمتری بگیره.
    کل بحث این بود که دفترخانه دارن هزینه زیادی میگیرن بیاین همه با هم بریم تعویض پلاک که هزینه اضافه رو ندیم ولی در صورتی که تمام این ها برنامه بود که کلا هزینه ها بره سمت خودشان

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ایراد که نداره

متاسفانه شما دارید کاملا اشتباه می کنید و هزینه ی نقل و انتقال خیلی کمتر شده.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

متاسفانه شما دارید کاملا اشتباه می کنید و هزینه ی نقل و انتقال خیلی کمتر شده.
    دوست عزیز از شما بعید چرا اینقدر مقاومت میکنی
    خوب برو از دفترخانه بپرس
    عکس وکالت فروش گذاشتم
    عکس مالیات پرداختی هم
    ما اشتباه میگیم شما درست میگی
    تعجب تا این حد دفاع میکنید
    میخوای من برم بپرسم دوباره یا عکس سند وکالت فروش و با اسم و فامیل کد ملی و نوع خودرو
    یا مثلاً عکس مالیات پرداختی با کد ملی مالک و شماره پلاک وانت نیسان بذارم
    الله اکبر

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز از شما بعید چرا اینقدر مقاومت میکنی
    خوب برو از دفترخانه بپرس
    عکس وکالت فروش گذاشتم
    عکس مالیات پرداختی هم
    ما اشتباه میگیم شما درست میگی
    تعجب تا این حد دفاع میکنید
    میخوای من برم بپرسم دوباره یا عکس سند وکالت فروش و با اسم و فامیل کد ملی و نوع خودرو
    یا مثلاً عکس مالیات پرداختی با کد ملی مالک و شماره پلاک وانت نیسان بذارم
    الله اکبر
    دوست عزیز اشتباه شما ناشی از وکالت فروش هست،

وقتی که دیگه الزامی به عقد سند رسمی در دفترخانه ی اسناد رسمی نیست وکالت فروش زدن هم نیازی نیست چون هزینه وکالت فروش=هزینه سند قطعی

شما وقتی مالیات نقل و انتقال رو پرداخت کردین با 140 هزارتومن هم یه وکالت تعویض پلاک میزنید و تمام/ روی برگه سبز هم قید شده سند رسمی مالکیت وسیله نقلیه.

اینکه میگید هزینه ها بیشتر شده اشتباهه، چون عملا قبلا هزینه محضر شما بود سه میلیون الان تقریبا میشه 1600-1700

حالا اینکه شما دوست دارید برید پولتونو بریزید به جیب مبارک سردفتران اسناد رسمی دلیل بر این نیست که حذف دفترخانه ها از چرخه نقل و انتقال خودرو باعث افزایش هزینه نقل و انتقال شما

حالا الان ببینید اونی که مقاومت میکنه منم یا شما اخوی

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست عزیز اشتباه شما ناشی از وکالت فروش هست،

وقتی که دیگه الزامی به عقد سند رسمی در دفترخانه ی اسناد رسمی نیست وکالت فروش زدن هم نیازی نیست چون هزینه وکالت فروش=هزینه سند قطعی

شما وقتی مالیات نقل و انتقال رو پرداخت کردین با 140 هزارتومن هم یه وکالت تعویض پلاک میزنید و تمام/ روی برگه سبز هم قید شده سند رسمی مالکیت وسیله نقلیه.

اینکه میگید هزینه ها بیشتر شده اشتباهه، چون عملا قبلا هزینه محضر شما بود سه میلیون الان تقریبا میشه 1600-1700

حالا اینکه شما دوست دارید برید پولتونو بریزید به جیب مبارک سردفتران اسناد رسمی دلیل بر این نیست که حذف دفترخانه ها از چرخه نقل و انتقال خودرو باعث افزایش هزینه نقل و انتقال شما

حالا الان ببینید اونی که مقاومت میکنه منم یا شما اخوی
    حق با شما
    من اشتباه کردم
    شما هزینه مالیات میدی ١۵٠٠+ خود تعویض پلاک ۵٠٠ + وکالت تعویض پلاک ١۵٠ میشه ٢١۵٠
    ما هم وکالت فروش میدیم ١۴٠٠
    شش ماه بعد هم ماشین رو می‌فروشید دوباره ٢٢٠٠ میدید خوشحال هستید که کم شده به نفع شما
    ماهم ١۴٠٠ میدیم و تمام
    هزینه سند قطعی و وکالت فروش هیچ موقع بیشتر از قیمت الان مالیات نبود
    نمی‌دونم ٣ میلیون رو از کجا میگید ولی این قیمت خرج سند سال ٩٩ و ١۴٠٠ امسال هم که ١۴٠٠ شده

باز هم اگر اصرار دارید به نفع شما شده من دیگه حرفی ندارم
    ما به لرزشی ها میگیم بدون منطق اصرار میکنن ولی متاسفانه از شما بعید بود

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حق با شما
    من اشتباه کردم
    شما هزینه مالیات میدی ١۵٠٠+ خود تعویض پلاک ۵٠٠ + وکالت تعویض پلاک ١۵٠ میشه ٢١۵٠
    ما هم وکالت فروش میدیم ١۴٠٠
    شش ماه بعد هم ماشین رو می‌فروشید دوباره ٢٢٠٠ میدید خوشحال هستید که کم شده به نفع شما
    ماهم ١۴٠٠ میدیم و تمام

هزینه سند قطعی و وکالت فروش هیچ موقع بیشتر از قیمت الان مالیات نبود
    نمی‌دونم ٣ میلیون رو از کجا میگید ولی این قیمت خرج سند سال ٩٩ و ١۴٠٠ امسال هم که ١۴٠٠ شده

باز هم اگر اصرار دارید به نفع شما شده من دیگه حرفی ندارم
    ما به لرزشی ها میگیم بدون منطق اصرار میکنن ولی متاسفانه از شما بعید بود

من اگه فروشنده باشم هزینه مالیات میدم به قول شما 1500، ولی خرج تعویض پلاک به من ربطی نداره و به خریدار ربط داره ضمن اینکه هزینه تعویض پلاک هم 500 تومن نیست، اگر هم خریدار باشم که هزینه مالیات به من ربطی نداره و به عهده ی فروشنده هست و من فقط هزینه تعویض پلاک رو پرداخت میکنم. اینکه شما هر موقع خرید هم موقع فروش خودتون هزینه وکالت فروش میدین دیگه مشکل شماست .

شهریور سال گذشته هزینه سند قطعی کوئیک مدل 98 شد 2500 که فروشنده پرداخت کرد، فروردین امسال که دیگه عملا دفترخونه ها حذف شدن و فقط مالیات اجباری شد هزینه مالیات کوئیک شد 1 میلیون و هزینه وکالت تعویض پلاک هم 150 تومن

پارس 86 فروردین امسال هزینه وکالت فروش و یا سند قطعی 1100، اما مالیات حدود 420 و وکالت تعویض پلاک هم 150

فروردین امسال مجددا هزینه وکالت فروش ساینا اس برابر با 2800 بود ولی مالیات خالی 1100 و هزینه وکالت تعویض پلاک هم 150 .

اینکه من میگم به نفع من شده بر این مبناست، اینکه شما میگید به ضرر شما شده هم جای بررسی داره چون عین همین مالیات توی هزینه سندقطعی و وکالت فروش بوده همیشه

ضمن اینکه یه موضوعی که هست خودروهای وانت همیشه مالیات سالانه باید پرداخت کنند و مشمول مالیات مشاغل خودرو هستن، ممکنه اون مبلغ مالیات ناشی از بدهی مالیاتی سالهای قبل شما بوده باشه چون گفتید مدل پایین هست خودرو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •