تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 26 اولاول ... 12181920212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 254

نام تاپيک: راهنمای انتقال سند و پلاک خودرو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اره دوست من، اینم حرفیه. قیمت واقعی رو واقعا نمیشه فهمید. سایتهای زیادی رو نگاه ک ردم قیمت های عجیب هم بود درش. تازه احتمال داره کارکردها دستکاری شده باشه؟ چون بعضیاش واقعا عجیب بود.
    چرا بنگاه گاوبندی میکنه برام. برا اون که فرقی نداره خب گرون تر بفروشه یکمم پول از خود من میگیره نه؟
    اهااان یعنی میگی پول میگیره به اسم گرون فروختن ولی ارزون میفروشه که راحت فروش بره و از شرش خلاص بشه؟
    قیمت رو از کجا میشه فهمید قیمت واقعی؟
    این شیپور و دیوار و ایران پلاک و گاراژ گذاشتم دیروز فعلا خبری نیست شاید قیمت بالا گذاشتم!
    بعد هزینه بنگاهی رو چرا فروشنده میده مگه نصف نصف نیست؟
    آر دیگه... کاری که دایی من سر ما کرد. که آخرش یه یک تومنی بهش کمیسیون ندادم.
    بهت میگه واست بالا میفروشم. ولی اینکار رو نمیکنه. ازت 100 تومن بیشترکمیسیون میگیره. به خریدار هم میگه برات ارزونتر میخرمش، از اونم صد تومن بیشتر یگیره. که وسط فقط سر شما کلاه میره. این پلن، راهترین پلن برای بنگاه داران هست. برعکسش عملا نشدنیه.

اگه شناخت به روند خرید و فروش و قیمت ماشین دارید بهترین گزینه همون باما و دبوار هست. فقط بایست مراقب باشی موقعی که خواستن بیان ماشینتو ببینن، نگیرن ندزدنش.

2. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من خودم نه برای خرید و نه برای فروش و نه حتی برای تماشای ماشینی سمت هیچ بنگاه و نمایشگاهی نمیرم ...
    برای فروش توی دیوار و سایت باما تبلیغ کنید
    مشتری میاد میبینه یه قولنامه بنویسید و برید مرکز تعویض پلاک کارهاش رو انجام بدید
    من چند بار اینطوری ماشین خودم و دوستان رو فروختم بدون هیچ مشکل و هزینه اضافه ای
    ثبت دفترخانه ای هم طبق نظر اخیر مجلس نیاز نیست
    طبق نظر آخر محلس یا پلیس راهور
    فکر نکنم مجلس گفته باشه..

4. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوستان رو ماشین جدید همون پلاک قبلی رو زدن. یکیش جدید بود یکیش هم دقیقا قبلیه بود. چرا اینطوری کردن اخه؟ میشه در خواست پلاک تازه داد؟ منظور شماره همون باشه
    چرا جدید نزدن؟
    منظور کلی پلاک نو هست با همان شماره
    یکیش رو قبلی رو از همون ماشین قبلی برداشتن زدن به جدید یکیش هم نو هست
    Last edited by shangil; 31-10-2017 at 20:27.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان رو ماشین جدید همون پلاک قبلی رو زدن. یکیش جدید بود یکیش هم دقیقا قبلیه بود. چرا اینطوری کردن اخه؟ میشه در خواست پلاک تازه داد؟ منظور شماره همون باشه
    چرا جدید نزدن؟
    به مرکز شماره گزاری مراجعه کنید تا راهنماییتون کنن

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

چرا جدید نزدن؟
    پلاک مالک خودرو رو بهش دادن ... شما اگر قبلا ماشین داشتین و ردش کردین پلاکشو نگه میدارن مجدد ماشین گرفتین بهتون میدنش

داره خودمونی میشه ihnd4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

وقتی یک ماشین فک پلاک میشه پلاک میره تو انبار و یک سال فکر کنم نگهداری میشه. تو این فاصله اگر شما ماشین جدید بگیرید همون مرکز هم باشید که فک پلاک شده و تو انبار باشه همون رو بهتون میدن. البته اگه سالم باشه.
    در صورتی که پلاک بیش از یک سال دست شما نبوده باشه امحا شده و یا اگر شما شهری دیگه یا مرکز تعویض پلاکی دیگه برید یا حتا اگر پلاک موجود خیلی خراب باشه شما یک ساعت میشینی تو انبار تحویل پلاک و تو این فاصله پلاک با شماره قبلی برای شما صاد میشه و حک میشه و تحویل داده مبشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام دوستان عزیز خواهش میکنم اگه می تونید منو راهنمایی کنید که خیلی داغونم :
    من چند سال پیش یک ماشین از یکی از آشنا ها خریدم که سند قطعی بنام خودش نبود ایشون تو محضر از صاحب سند برای من یک وکالت بلاعضل گرفت و من متاسفانه چون تو شهر بزرگی زندگی میکردم و مشکل احراز سکونت داشتم موفق به تعویض پلاک نشدم بعد از چند مدتی اومدم شهر خودم اما زمانی که رفتم برا تعویض پلاک و خلافی ماشین گفتن شکایت داره و الا و بلا باید برم از دادگاه شهری که پلاک مال اونجاست . حالا سوالم اینه دوستان ماشینم یه آردی تمام رنگ و داغونه از یک طرف میبینم قیمتی نداره و از یک طرف هم این شکایته اعصابو داغون کرده و دوستان بهم میگن که اگه بخوای بری دنبال سندش شاید خیلی برات گرون تموم بشه و در ضمن ماشین الان کلان حتی راه هم نمیره به نظرتون چیکار کنم که درگیر مشکلات دادگاه و این جور چیزا نشم چون راستش خیلی ازش میترسم . تشکر اگه راهنماییم کنین خدا خیرتون بده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض مشکل با فروش خودرو

سلام دوستان عزیز خواهش میکنم اگه می تونید منو راهنمایی کنید که خیلی داغونم :
    من چند سال پیش یک ماشین از یکی از آشنا ها خریدم که سند قطعی بنام خودش نبود ایشون تو محضر از صاحب سند برای من یک وکالت بلاعضل گرفت و من متاسفانه چون تو شهر بزرگی زندگی میکردم و مشکل احراز سکونت داشتم موفق به تعویض پلاک نشدم بعد از چند مدتی اومدم شهر خودم اما زمانی که رفتم برا تعویض پلاک و خلافی ماشین گفتن شکایت داره و الا و بلا باید برم از دادگاه شهری که پلاک مال اونجاست . حالا سوالم اینه دوستان ماشینم یه آردی تمام رنگ و داغونه از یک طرف میبینم قیمتی نداره و از یک طرف هم این شکایته اعصابو داغون کرده و دوستان بهم میگن که اگه بخوای بری دنبال سندش شاید خیلی برات گرون تموم بشه و در ضمن ماشین الان کلان حتی راه هم نمیره به نظرتون چیکار کنم که درگیر مشکلات دادگاه و این جور چیزا نشم چون راستش خیلی ازش میترسم . تشکر اگه راهنماییم کنین خدا خیرتون بده .

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان کسی میدونه پلاکی فک شده تا چه مدت تو مرکز تعویض پلاک نگهداری میشه؟
    من بهمن پارسال یه ماشین گرفتم و ماشین قبلیم رو تا وقتی این جدیده پلاکش نیومد نفروختم برای همین برای ماشین جدید پلاک جدید صادر شد و بعدش قبلیه رو فروختم و رفت مرکز تعویض پلاک فک پلاک شد. حالا میخوام همون پلاک قدیمیمو روی این ماشینه بزنم. ایا این کار امکان داره؟ بنظرتون توی این مدن 8 ماه پلاک قبلیمو نگه داشتن که برم بگیرمش یا نه دیگه اون پلاک مال من نیست و به یکی دیگه دادنش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه پلاکی فک شده تا چه مدت تو مرکز تعویض پلاک نگهداری میشه؟
    من بهمن پارسال یه ماشین گرفتم و ماشین قبلیم رو تا وقتی این جدیده پلاکش نیومد نفروختم برای همین برای ماشین جدید پلاک جدید صادر شد و بعدش قبلیه رو فروختم و رفت مرکز تعویض پلاک فک پلاک شد. حالا میخوام همون پلاک قدیمیمو روی این ماشینه بزنم. ایا این کار امکان داره؟ بنظرتون توی این مدن 8 ماه پلاک قبلیمو نگه داشتن که برم بگیرمش یا نه دیگه اون پلاک مال من نیست و به یکی دیگه دادنش؟
    6 مـــاه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •