تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید LED تا 1600

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض خرید LED تا 1600

بچه ها خسته نباشید

قصد خرید یه LED دارم که قیمتش توی رنج 1500 تا 1600 باشه . میدونم واسه LED کمه . اما میخوام ببینم قیمتها از موقعی که ارز رفت بالا اومده پایین یا نه ؟ اگه نه که صبر کنم تا هم بودجه بیشتر بشه هم شاید قیمتها بیاد پایین .

تلویزیونی که میخوام واسم 3D و اسمارتش مهم نیست .
    فقط میخوام کیفیتش عالی باشه (یعنی بهترین باشه توی این رنج) . USB بخوره و از فرمتهای مهم از جمله MKV پشتیبانی کنه . دیگه گیرنده دیجیتال هم داشته باشه .
    response خوبی هم داشته باشه چون احتمالا کنسول بهش وصل میکنیم و فیلم کیفیت بالا و 1080 زیاد خواهیم دید توش . البته خیلی تاکیدی روی response نیست .
    از لحاظ کارکردش هم تقریبا 9-12 ساعت در روز روشن میمونه .

بعد اینکه ایا این نمودار هنوز معتبره ؟ چون من خودم با توجه به این روی سامسونگ نظرم هست .

ال جی که گفته میشه فقط 3 بعدی پسیوش . سونی هم که فقط کیفیت تصویر . پس میمونه سامسونگ فقط .
    ایکس ویژن رو هم که میگن جدیده و هنوز مطمئن نیست . شارپ و پاناسونیک و ... رو که کلا باهاشون حال نمیکنم .

چه پیشنهادی دارین دوستان بزرگوار .
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 78035907997231590733.png  
    Last edited by Gregar; 23-09-2012 at 11:01.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

این نمودار رو برای مدلای 2011 درست کرده بودم ولی ظاهرا تا حد زیادی روی مدل های 2012 هم صدق می کنه (هرچند که هنوز مدلای 2012 سونی نیومده). با این بودجه اصلا سه بعدی بالای 40 که نمیشه گرفت و زیر 40 اینچیش هم لطفی نداره. پیشنهاد من سامسونگ 40 اینچی مدل 5550 هست اگر گرون شده بود چاره ای نیست جز 42 ایکس ویژن.

3. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

مرسی البته من گفتم که سه بعدی نمیخوام . 42 خیلی خوبه . 40 هم بد نیست .
    میشه بگی الان قیمتها چجوریاست ؟ یعنی خیلی گرون شده یا دوباره برگشته به روال سبق ؟

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

قیمت 40EH5550 سامسونگ قبلا با هدیه 1600 بود که الان هدیه رو برداشتند ولی نمی دونم گرون هم شده یا نه و 42 اینچ ایکس ویژن هم حدود 1200 بود. از قیمت های جدید اطلاع ندارم ولی مطمئنا با این وضع ارز به روال سابق بر نمی گرده.

6. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

با این قیمت از بانه میتونی ال جی ls4600 بگیری 42 اینچ

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها خسته نباشید

قصد خرید یه LED دارم که قیمتش توی رنج 1500 تا 1600 باشه . میدونم واسه LED کمه . اما میخوام ببینم قیمتها از موقعی که ارز رفت بالا اومده پایین یا نه ؟ اگه نه که صبر کنم تا هم بودجه بیشتر بشه هم شاید قیمتها بیاد پایین .

تلویزیونی که میخوام واسم 3D و اسمارتش مهم نیست .
    فقط میخوام کیفیتش عالی باشه (یعنی بهترین باشه توی این رنج) . USB بخوره و از فرمتهای مهم از جمله MKV پشتیبانی کنه . دیگه گیرنده دیجیتال هم داشته باشه .
    response خوبی هم داشته باشه چون احتمالا کنسول بهش وصل میکنیم و فیلم کیفیت بالا و 1080 زیاد خواهیم دید توش . البته خیلی تاکیدی روی response نیست .
    از لحاظ کارکردش هم تقریبا 9-12 ساعت در روز روشن میمونه .

بعد اینکه ایا این نمودار هنوز معتبره ؟ چون من خودم با توجه به این روی سامسونگ نظرم هست .

ال جی که گفته میشه فقط 3 بعدی پسیوش . سونی هم که فقط کیفیت تصویر . پس میمونه سامسونگ فقط .
    ایکس ویژن رو هم که میگن جدیده و هنوز مطمئن نیست . شارپ و پاناسونیک و ... رو که کلا باهاشون حال نمیکنم .

چه پیشنهادی دارین دوستان بزرگوار .
    Gregar جان اگه یه کیفیت تصویر بی نظیر میخوای باید بری سراغ پنلهای ژاپنی مثل پاناسونیک و شارپ . اینجوری هم یه تصویر بی نظیر داری و هم یه تلویزیون بادوام .
    اگه response خیلی برات مهمه برو سراغ پلاسماهای پاناسونیک .
    پیشنهاد من 40 اینچ le430x sharp هست که هم مرغوبیت تصویر داره - دارای گیرنده دیجیتال هست و انواع فیلم و .. را با usb پخش میکنه .

مشخصات :
    مجهز به پانل LED ژاپني داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T
    Full HD 1080P
    داراي سه ورودي HDMI
    خروجي صوتي SRS Trusurround XT
    قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
    قابليت پخش فرمت Divx
    قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture control)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •