تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: مشکل در عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 8

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

13 مشکل در عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 8

سلام دوستان
    من امروز ویندوز 8 رو نصب کردم کرک هم کردم کانکشن اینترنت هم ساختم و وصل شدم و وبگردی هم کردم.
    ولی بعد از نصب چند برنامه و ریستارت کامپیوتر کانکشن اینترنتم وصل نمیشه چه دیال اپ چه adsl.در واقع وصل میشه ها منتها وبگردی نمیشه کرد و در حالت testin connection می مونه و اخرش failed میده طبق عکس زیر.انگار یه مشکلی به وجود اومده یا یه برنامه ای راه وصل شدن به اینترنت رو بسته منتها نمی دونم چی.مشکل چیه؟چیکارش کنم؟؟

Last edited by Golbarg01; 08-05-2013 at 01:17.

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام دوستان
    من امروز ویندوز 8 رو نصب کردم کرک هم کردم کانکشن اینترنت هم ساختم و وصل شدم و وبگردی هم کردم.
    ولی بعد از نصب چند برنامه و ریستارت کامپیوتر کانکشن اینترنتم وصل نمیشه چه دیال اپ چه adsl.در واقع وصل میشه ها منتها وبگردی نمیشه کرد و در حالت testin connection می مونه و اخرش failed میده طبق عکس زیر.انگار یه مشکلی به وجود اومده یا یه برنامه ای راه وصل شدن به اینترنت رو بسته منتها نمی دونم چی.مشکل چیه؟چیکارش کنم؟؟

نگفتین چی نصب کردین!
    آنتی ویروس چی نصب کردید؟
    فایروال نصب کردید؟!
    از چه مرورگری استفاده می کنید؟توصیه میشه از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.
    اگه بازم نمیشه.از TroubleShooting خود ویندوز کمک بگیرید.(روی علامت شبکه راست کلیک کنید گزینه TroubleShoot رو بزنید)(یا Diagnos )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نگفتین چی نصب کردین!
    آنتی ویروس چی نصب کردید؟
    فایروال نصب کردید؟!
    از چه مرورگری استفاده می کنید؟توصیه میشه از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.
    اگه بازم نمیشه.از TroubleShooting خود ویندوز کمک بگیرید.(روی علامت شبکه راست کلیک کنید گزینه TroubleShoot رو بزنید)(یا Diagnos )
    esset smart security 4.2 نصب کردم.
    و فایروال و بقیه چیزاشم فعاله

این قطع شدن اینترنت بعد از یک ارور صفحه آبی که اومد و کامپیوتر ریستارت شد بعدش به وجود اومد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

فکر کنم مشکل از همون انتی ویروس بود.
    nod32 رو که پاک کردم اتصال برقرار شد ولی وقتی کامپیوتر رو ریستارت کردم و دوباره انتی ویروس رو نصب کردم مشکل عدم اتصال به اینترنت برقرار بود.
    مشکل از چیه؟
    اخه من در ویندوز 7 هم nod32 رو با همین ورژن و تنظیمات نصب می کردم ولی همچین مشکلی نبود!

الانم کانکشن وصل میشه ها ولی ظاهرا کامپیوتر اجازه سند و رسیو نمیده و هیچ سایتی رو نمیشه باز کرد و ایکون کانکشن در نوار دسکتاپ هم یه علامت سوال زرد روشه.

تو کدوم قسمت از تنظیمات انتی ویروس باید برم این مشکل رو رفع کنم؟

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

فکر کنم مشکل از همون انتی ویروس بود.
    nod32 رو که پاک کردم اتصال برقرار شد ولی وقتی کامپیوتر رو ریستارت کردم و دوباره انتی ویروس رو نصب کردم مشکل عدم اتصال به اینترنت برقرار بود.
    مشکل از چیه؟
    اخه من در ویندوز 7 هم nod32 رو با همین ورژن و تنظیمات نصب می کردم ولی همچین مشکلی نبود!

الانم کانکشن وصل میشه ها ولی ظاهرا کامپیوتر اجازه سند و رسیو نمیده و هیچ سایتی رو نمیشه باز کرد و ایکون کانکشن در نوار دسکتاپ هم یه علامت سوال زرد روشه.

تو کدوم قسمت از تنظیمات انتی ویروس باید برم این مشکل رو رفع کنم؟
    وقتی به اینترنت وصل میشید ،فایروال نود32 ازتون سوالی نمی پرسه؟ شاید شما هواستون نبوده بلاک زدین.
    نسخه ی آنتی ویروس(بدون فایروال) رو هم تست کنید ببینید بازم مشکل دارید.ارور صفحه آبی مربوط به فایروال نود میشه.قبلا من هم همین مشکل رو دیدم.
    نسخه های بالاتر (مثلا 5 یا 6 ) رو هم تست کنید.این نسخه ها هم امکانات بهتری دارند هم زیاد سنگین نیستند.

6. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

وقتی به اینترنت وصل میشید ،فایروال نود32 ازتون سوالی نمی پرسه؟ شاید شما هواستون نبوده بلاک زدین.
    نسخه ی آنتی ویروس(بدون فایروال) رو هم تست کنید ببینید بازم مشکل دارید.ارور صفحه آبی مربوط به فایروال نود میشه.قبلا من هم همین مشکل رو دیدم.
    نسخه های بالاتر (مثلا 5 یا 6 ) رو هم تست کنید.این نسخه ها هم امکانات بهتری دارند هم زیاد سنگین نیستند.
    نه
    همیشه وقتی نصب می کنم همون اول این پنجره باز میشه و من همیشه Allow رو میزنم.
    این بار هم مثل همیشه همین کاررو کردم

در آغاز فعالیت MEHR-2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام منم وقتی از طریق adslمی خوام برم رو اینترنت چند ثانیه وصل می شه ولی بعد قطع می کنه می تونید بهم کمک کنید ویندوزم 8 هست

داره خودمونی میشه mohsent71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    kashmar

پيش فرض

انتی ویروس خود وین 8 کلا با بقیه انتی ویروس ها مشکل داره هرچی شما نصب کنی اون یک قسمت از کامپیوتر رو از کار میندازه من که میگم از همون انتی ویروس خود وین8 استفاده کنید هم سرعتش بالاتر از نود32 هم ساده و بیدردسر و قدرتمنده
    Last edited by mohsent71; 19-06-2013 at 12:49.

داره خودمونی میشه alidadash75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    (AMOL)عشقه

پيش فرض

چه جوری به اینترنت وصل بشم؟

داره خودمونی میشه alidadash75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    (AMOL)عشقه

پيش فرض

بعد 2 روز دیگه وصل نمیشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •