تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ASUS M2N-PLUS SLI

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

14 ASUS M2N-PLUS SLI

با سلام
    مشکل هنگام ورود به ویندوز سون.
    من یک مادربورد با مشخصاتAsus m2n-plus sli vista edition دارم.هر موقع که ویندوز سون نصب میکنم صفحه لودینگ ویندوز ظاهر می شود و به محض ورود به مخیط ویندوز سیستم به صورت ناگهانی خاموش میشود.من این مشکل را با disable کردن گزینه onboard nvidia lan در قسمت setup مادربورد حل کردم ولی دریغ از اینکه این کار سبب شد که تمام PCI SLIOT های مادربورد از کار بیفتند تا از امکانات این قسمت مادربورد(کارت صدا) بی نصیب شوم.کار های دیگری که برای رفع این مشکل انجام دادم، بایوس مادربورد هم به روز کردم ولی..! لازم به ذکر است که این مشکل در ویندوز ایکس پی هم هست ولی با این تفاوت که وارد ویندوز می شوم و هنگامی که درایور NVIDIA NFORCE CHIPSET DRIVER را نصب می کنم باز به مشکل عدم بوت ویندوز بر می خورم.دوستان اگر کسی راهنمایی برای این مشکل داره لطفا مطرح کنه با تشکر.

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

احتمالا چیپ مین شما ایراد پیدا کرده شما برای اطمینان بیشتر یکبار تمام اسلتها رو خالی کن شاید مشکل irq داشته باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

13

احتمالا چیپ مین شما ایراد پیدا کرده شما برای اطمینان بیشتر یکبار تمام اسلتها رو خالی کن شاید مشکل irq داشته باشی
    با سلام خدمت دوست عزیز ali2424

ممنون از راهنمایتون .
    من راهنمایی شما را انجام دادم ولی مشکل بر طرف نشد.فر مایشه شما درسته، فکر کنم مشکل از چیپ مین باشه.
    حالا که مشکل از چیپ هست آیا راهی برای برطرف کردنش هست یا به عبارتی دیگه ارزش تعمییر داره . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •