تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: 200 بازی که قبل از مرگ باید بازی کنید

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

فکر خیلی خوبیه
    بله حتما این کار رو میکنم حتی میشه کیفیت زیاد با توضیحات زیادی هم توش ایجاد کنم. به زودی این مورد رو هم اضافه می کنم
    مرسی از توجهتون
    اگر وقت اینو داشته باشین که توضیحات بیشتری درباره خود بازی بدین با هیچ زبانی نمیشه سپاسگذاری کرد.کار پر زحمت اما بسیار با ارزشی خواهد بود.موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

لازم نيست 200 بازي كنيد من 3 تا 4 بازي پيشنهاد ميدم. فقط يك دفعه بازي كردن آنها = با يك عمر بازي كردن و لذت بردن.
    1- farcry 3 لازم به ذكر است اين بازي به گونه‌اي طراحي شده كه تمامي ندارد!
    2- uncharted2-3 يك بازي كاملاً معمايي و داستاني مخصوص بازيكنهاي ماجراجو و زبر و زرنگ و با حوصله
    3- medal of honor 3 يك بازي كاملاً مهيج و جنگي
    4- Rage البته آنلاين اين بازي دچار مشكل هست و خوب كدنويسي نشده.
    5- killzone3 البته از ورژنهاي قبلي آن اطلاعي ندارم.

من براي بازيهاي آنلاين فقط 2 بازي را پيشنهاد ميكنم كه هرگز سير نخواهيد شد:
    1- battle field 2
    2- battle field 3

آخر فروم باز vipeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

Shadow of the Colossus واقعا زیبا بود
    مافیا یک آخره بازی
    Age Of Empiers نمیشه ازش گذشت

داره خودمونی میشه Fantasy Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    Rabanastre

6 RPG های جاودان

آقا بفرما این لیست رو مطالعه کن. قول میدم اینارو بازی نکنین عمرتون بر فناست.همه ی بازی هاش RPG هستن. لینک دانلود بخواین باسه هر کدوم هم میدم.همراه مبدل باسه ی ویندوز و آندروید و مک و... هر چی بخواین. ///////// 1) Final Fantasy X : یه بازی که حداقل 40 ساعت زمان باسه رد کردن خط داستانی بدون sidequest ها می خواد. PS2 - 2001 -JRPG/RPG - SQUARE ENIX ////////// 2) بازی Rune Factory 1 - 2 - 2 : مزرعه داری + مبارزه + 90% المان های نقش آفرینی .تو این بازی ازدواج هم میشه کرد. NDS - 2006/2008/2010 - Action/RPG/Simulation - Natsume //////////////^//^ 3) بازی زیبای Dark Cloud 2 : تو این بازی که حداقل 45 ساعت زمان برای تکمیل کردنش می خواد می تونید مبارزه ، ماهیگیری ، سفر در زمان ، ساختمان سازی ، عکاسی و... کنید. PS2 - 2003 - Action/RPG - SCEI /////////// 4) بازی Grandia 3: در یک کلمه ، وصف نشدنی ! زبونم بند اومده نمی تونم توصیفش کنم ! PS2 - 2006 - Action/RPG - SQUARE ENIX ////////////// 5) حماسه Final Fantasy XII:این بازی Goty 2006 از بسیاری از منابعه . من خودم 79 ساعته دارم بازیش می کنم. مواظب باشید تو داستان حماسیش غرق نشید ! PS2 - 2006 - Adventure/RPG - SQUARE ENIX ////////'/// 6) انیمه بازی Kingdom Hearts 2: شخصیت های دیزنی و یه گروه باحال رو مخلوط کن کمی سس RPG روش بریز بعد با لذت بخورش!!!! PS2 - 2004 - Action/RPG - SQUARE ENIX ///////////////// 7) سری بازی های Harvest Moon : مزرعه داری رو با زندگی روزمره و دامداری و ازدواج و دوست پیدا کردن ، با هم میشن هاروست مون GBA/NDS/PS1,2,3/GC/DC/N64/PSP/XBOX/X360/3DS/WII/WII U - RPG/Farming Simulation - 1996 ; 2014 /////// خیلی دیگه موند اگه بخواین بقیه رو هم می گم.
    Last edited by Fantasy Hero; 21-08-2014 at 18:12.

داره خودمونی میشه Fantasy Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    Rabanastre

پيش فرض

کسی میشه کمک کنه من هرچی پست می دم این جوری میشه مثل بالا

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •