تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: RAW شدن هارد اکسترنال و مشکل بازیابی اطلاعات

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من اینکارو خواستم کنم ولی الان مثلا وقتی هارد رو به لپتاپم وصل میکنم بعد از 20 دقیقه چراغش روشن میشه و برای چند دقیقه توی این نرم افزارها یه دیسک دو اضافه میشه که نوشته unlocated space بعد که روش کلیک میکنم و ریکاوری پارتیشن میکنم بعد از پر شدن میزنه bad disk و یا کلا هیچ اتفاقی نمیفته و میبینم که باز رفته از مای کامپیوترو دیسک منیجمنتم حتی همون درایو خراب خالیش!

الان از هاردم یه صدای خرخر میاد!
    یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سلام ، هارد اکسترنال ۵۰۰Gb بخاطر بی احتیاطی دچار مشکل RAWشد و ویندوز پیغام فرمت میداد.
    متاسفانه ازچندین نرم افزار ریکاوری استفاده کردم و هیچکدوم جواب ندادند، و آخرین نرم افزار ریکاوری که استفاده کردم iCare.Data.Recovery بود که حالا کل اطلاعات بازیابی شده در دو پوشه یکی با فرمت swf با حجم های متفاوت و دیگری شامل ۴۵ فایل Rar با حجم های یکسان هست .
    البته چند تا فولدر و فایلهای با حجم بسیار کم هم هست که ظاهرا پوشه بندی این نرم افزاره و مطابقتی با پوشه بندی اولیه هارد نداره.
    ممنون می شم اگه کسی راهنمایی و یا پیشنهادی برای بازگردونی اطلاعات این هارد داره بهم بگه . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام منهم ازبرنامهtrial) EASEUS data recovery استفاده کردم ولی متاسفانه بعد از 15 ساعت که یک میلیون فایل را پیدا کرد ناگهان پیام not respondingرا داد . ولی هنوز از برنامه test disk استفاده نکرده ام. لطفا یکی از دوستان اونو برام upload کند ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من هم همین مشکلو دارم، هاردم goflex 500G. داشتم از توش فیلم می دیدم که یهو اومد بیرون، بعد تو مای کامپیوتر دیگه نشونش نمی داد. تو سیستم های دیگه امتحان کردم لوکال دیسک نشونش میده و وقتی دابل کلیک می کنم روش میگه باید فرمت بشه!
    اطلاعات مهمی توش دارم که از طریق easeus و چنتا نرم افزار دیگه ریکاوری کردم ولی دریغ از بازیابی یه دونه فایل!
    حالا خواهش می کنم بهم کمک کنین و یه راهی بهم نشون بدید دوستان.

داره خودمونی میشه amin714's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من با test disk کار کردم و الان در برنامه هایی مانند easeus data recovery wizard professiona و minitool.partition.wizard فرمت درایو رو ntfs نمایش میده ولی در DISKMGMT.MSC فرمت همچنان RAW هستش و باز هم ارور دیسک فرمت میده

مجدد با MINITOOL از منو هاش گزینه chek file sistem رو انتخاب کردم و گزینه chek & fix detected errors رو انتخاب کردم بعد از پایان عملیات مجدد درایوم به حالت NTFS برگشت . بدون اینکه کمترین تغییری در فایلها ایجاد بشه
    و الان هاردم مثل اولش صحیح و سالمه
    سلام
    ممنون.
    مشکل من با نرم افزار minitool partition wizard حل شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ممنون هارد من با این روش درست شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    من با test disk کار کردم و الان در برنامه هایی مانند easeus data recovery wizard professiona و minitool.partition.wizard فرمت درایو رو ntfs نمایش میده ولی در DISKMGMT.MSC فرمت همچنان RAW هستش و باز هم ارور دیسک فرمت میده

مجدد با MINITOOL از منو هاش گزینه chek file sistem رو انتخاب کردم و گزینه chek & fix detected errors رو انتخاب کردم بعد از پایان عملیات مجدد درایوم به حالت NTFS برگشت . بدون اینکه کمترین تغییری در فایلها ایجاد بشه
    و الان هاردم مثل اولش صحیح و سالمه
    سلام ممنون هارد من با این روش درست شد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •