تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ترتيب خواندن ترك ها در پخشهاي پايونير

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

2 ترتيب خواندن ترك ها در پخشهاي پايونير

سلام من يه پخش پايونير مدل DEH-P5050UB دارم كه براي اتصال فلش يه كابل از پشتش وصل ميشه مشكلي كه دارم اينه كه وقتي از فلش استفاده ميكنم: 1-بعضي از آلبوم ها رو به كل نمياره 2-بعضي از ترك هارو نميشناسه و اجرا نميكنه 3-ترتيب خوندن آهنگها مشخص نيست حتي وقتي تو كامپيوتر براي آهنگها اسم ميزارم كه به ترتيب بخونه اين كارو نميكنه فلش رو فرمت كردم حتي عوضش كردم درست نشد متاسفانه به خاطر اين قضيه يه بارم تصادف كردم اگه كسي راه حل رو ميدونه ممنون ميشم بگه مرسي.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوست من پخش های پایونر فایل ها رو به ترتیب کپی شدنشون میخونن و کاری به اسم فایل ندارن ( یعنی اینکه اولین فایلی که رو فلش کپی میشه رو به تزتیب میخونه و کاری به دسته بندی فایل ها طبق حروف الفبا نداره )
    اگر میبینید بعضی آلبو ها یا ترک ها رو نمیخونه 100% مشکل از اون آهنگ هست یا فرمت آهنگ
    برای من اتفاق افتاده یه موزیک mp3 دانلود کردم ریختم رو فلش اما نخوند همون ترک رو از هارد یکی از دوستام کپی کردم خوند.
    و در آخر زمانی که میبینید پخش فایل هارو به ترتیب نمیخونه از منوی Function گزینه Random رو خاموش کنید.

3. 4 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض ترتیب پخش آهنگ

سلام.
    من یه 3650 دارم.
    من میخوام آهنگ ها رو به ترتیب زمانی که ریختم روی فلش پخش کنه ولی اینجوری نیست.
    ولی مثلا ده تا آهنگ جدید که میریزم روی فلش باید یه جا باشه (حالا یا اول لیست یا آخرش)، ولی اینجوری نیست.
    اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •