تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: بازی آنلاین عصر پادشاهان - هنر متخصص ایرانی یا دروغی بزرگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بله

شما در نمایشگاه رسانه ها دیجیتال شرکت نکردید چون غرفه ندادن بتون.

و یک نکته دیگه من به بازی شما اهانت نکردم حقایق رو گفتم شمایید که دروغ پراکنی میکنید. اون پادشاهای که مال بازی فورج بود تو صفحه اولش همون که نمایشگاه بازیهای رایانه ای گذاشته بودید سر در غرفتون.

اون رو با مجوز گذاشته بودید؟ لطفا باز از اوپن سورس بودن نگید که ملت میخندن اینجا ... فقط یک نمونه براتون گذاشتم نمونه از این دست بسیاره...

ضمنا احتیاجی به شکایت از شما نیست شما خوتون خودتون رو نابود کردید.....شاید بیزنس من های خوبی داشته باشید اما کم عقل فرض کردن مشتریاتون ....

ضمنا خوشحال میشم منظورتون رو از پوسته فلات ایران و لی اوت بدونم میشه فارسی ترجم کنید؟

ایشالا موفق بشید و تو بازار بترکونید ولی لین ره که میروید چی بگم والا..... بعد میایید میگید اولین بازی ساز ایرانی در حوزه آنلاین؟

من موندم با چه رویی تو روی مردم نگاه میکنید و دروغ میگید....

ضمنا منتظرم لایسنس استفاده از اون کارکتر فورج او امپایر رو بذارید ملت ببینن.

شما 1 ساله قراره تو اروپا عرضه بشید.....

فقط برای خالی نبودن عریضه یک بار دیگه توجهتون رو به این کلام کارشناسانتون جلب میکنم. در ضمن دوستان که دیگه ماشاالله همه استادند و می دونند، که گرافیک یک یازی بی ارزش ترین و ساده ترین قسمت آن است و همانطور که همه در جریان هستند، عصرپادشاهان در عرض 9 ماه تا کنون دو layout مختلف را رونمایی کرده است.

در آغاز فعالیت Enz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان و همکاران عزیز،
    محمد هستم از تیم توسعه‌گر بازی آسمان‌دژ، دلیلی که اینجا کامنت می‌زارم بیان نظرات شخصی هست و نظر تیم توسعه بازی نیست. هرچند یکی از اهداف تیم ما همیشه به دور بودن از حاشیه هست(و خواهد بود) اما در بعضی شرایط که خبری یا موضوعی مرتبط به حیطه کاری ما میشه لازم هست بعضی از توضیحات بیان بشه تا بعضی از حقایق آشکار بشه. یکی از این حقایق عدم وجود قانون مشخصی برای فعالیت بازی‌هایی هست که از سورس خارجی استفاده می‌کنند و با یک ترجمه به عنوان بازی ایرانی وارد بازار میشن. خوب مشخصه که این روند باعث ارتقای صنعت گیم در کشور نمیشه بلکه باعث لطمه‌ زدن به آن خواهد شد. حالت بدتر اینه که خودشون رو به عنوان بازی داخلی هم جا بزنند. لازم هست مسوولان هم قانون مشخصی برای فعالیت بازی‌های کپی و یا خارجی در کشور داشته باشن.
    شبهاتی که درباره بازی "عصر پادشاهان" وجود داره که آیا این بازی یک محصول ایرانی هست یا خیر؟ شامل بخش فنی و استفاده از محتوای گرافیکی بازی هست. شرکتی که این بازی رو به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای معرفی کرده هیچ سند فنی ارایه نکرده که نشان دهنده تولید این بازی توسط متخصصین این شرکت باشه و بازی بدون تایید ناظر فنی مجوز فعالیت به عنوان بازی ایرانی گرفته. درباره گرافیک بازی هم که "چیزی که عیان است. چه حاجت به بیان است؟" استفاده از لوگوی Horde از بازی World of warcraft از شرکت Billizard برای بخش اتحاد و سایر بخش‌ها... استفاده از کارکتر Forge of Empire محصول شرکت Inno Gamesو... مثال‌هایی هستند از نمونه‌هایی که از کپی رایت شرکت تولید کننده برخوردار هستند که بازی عصر پادشاهان از آنها بدون مجوز استفاده کرده. هرچند تلاش تیم پشتیبانی بازی برای تغییر سریع گرافیک بازی پس از حاشیه‌ها جای تقدیر داره.

درمورد نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال هم فرمودید:
    ما اصلا در نمایشگاه رسانه های دیجیتال امسال شرکت نکرده بودیم، زیرا در آن زمان در نمایشگاه دیگری در خارج از کشور بودیم و قاعدتا وقتی در نمایشگاه شرکت نکنید، در بخش دواری آن نیز حضور نخواهید داشت.
    نامزد‌های دریافت بهترین بازی آنلاین سال شامل:

- آرمانشهر محصول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

- آسمان‌دژ محصول توسعه‌گر شبیه‌ساز

- عصر پادشاهان محصول شرکت فناوری اطلاعات توسعه سامان

- ناورد محصول سامان قایدحسینی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که حضور در بخش رقابتی منوط به ثبت نام شخص حقیقی یا حقوقی هست. خوب زمانی که همچین مورد رسمی رو کتمان می‌کنید بقیه دفاعیه شما هم قابل استناد نیست. در ضمن زمانی که وبلاگ شما رو مطالعه می‌کردم مطالبی درباره Offensive marketing مواجه شدم. اما به نظرم اولین شرط مارکتینگ داشتن دانش کافی در زمینه فعالیت مورد نظر هست. ما با همه تیم‌های بازی‌سازی داخلی رابطه خوبی داریم و با هم تماس داریم و هیچ زمانی هم چشم داشتی به کمک به سایر تیم‌های بازی نداریم. چون موفقیت یک محصول ایرانی در پیشرفت تیم ما هم نقش خواهد داشت. حاشیه و حرف هم راه به جایی نمی‌بره، چون به عمل کار برآید. من هم اومده بودم تا خبری که لینکش رو در زیر می‌ذارم توی این فروم به اشتراک بذارم که این تاپیک رو دیدم و توضیحات رو بیان کردم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس از توجه شما
    Enz

3. 2 کاربر از Enz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یه نکته ای که این چند وقته در مورد بازیهای انلاین ایرانی به چشمم خورد این بود که دارن رقابت ناجوانمردانه میکنن
    یعنی خیلی راحت بیانیه صادر میکنن بازی رو که همشون از روش کپی کردن محکوم میکنن
    اگه فکر میکنین میتونین با برچسب زدن به تراوین و نابود کردنش تو ایران کاربراشو جذب کنین کاملا در اشتباهین
    ملت عقل و شعور دارن و عمل زشت مدیران این بازیهارو میبینن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خوب حالا کی راست میگه؟ ما که گیج شدیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

جالبه
    من چون حوصله فکر کردن ندارم نمیتونم تشخیص بدم کی راس میگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام میشه درمورد ساخت بازی انلاین تحت مروگر مطلالبی بگید.
    نرم افزاری هست. برای ساخت بازی انلاین نام ببرید.
    چه شرکت هایی دراین زمینه هستند.
    چه مهارت هایی باید داشته باشم. تابتون بازی بسازم.
    باتشکرازشما.

در آغاز فعالیت mohsennataj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

این پست قدیمی هست و فقط خواستم یه چیز رو بگم بازی عصر پاشداهان ساخته شرکت توسعه سامان بقول خودشون 1میلیارد خرج و 6 سال زمان همش الکی هست
    من تونستم نسخه الان رو با قیمت خیلی خیلی کم خریداری کنم و برا فروش بزارم واصلا اینکه از صفره الکیه این سبک بازی هر کسی ببینه میفهمه از صفر نیست خب و کاملا خارجیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

داداش شما اگه میدونی بگو ما هم بدونیم اینا از کجا خریدن؟

در آغاز فعالیت mohsennataj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

داداش شما اگه میدونی بگو ما هم بدونیم اینا از کجا خریدن؟
    د نشد دیگ..............اینا دیگ شرمنده..............نمیشه گفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •