تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 27 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 265

نام تاپيک: تعمیر پلی استیشن 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خواهش میکنم قربان.

من حقیقتش کسی نیستم که تا حالا تعمیری کرده باشم.هر وسیله ای رو.اما اگه اینجا درست و سده توضیح بدین میشه درست کنم اما میترسم بزنم خراب کنم پی اس 2 رو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

یه سوال از خدمت دوست محترم که لطف میکنن و تعمیرات رو توضیح میدن داشتم:
    امروز موقع save کردن بازی commandos 2 men of courage روی مموری کارت عملیات save کردن بیشتر از حد معمول طول کشید و تقریبا آخرای کار گیر کرد. هر چی منتظر موندیم تموم نشد و هیچ تغییری روی صفحه رخ نداد. در آخر به ناچار مجبور شدیم دستگاه رو ریست کنیم که بعد از ریست شدن دیگه دستگاه بوت نشد. یعنی نه صدایی میاد و نه تصویری. سی دی می چرخه و صدای سیستم خنک کننده هم به گوش میرسه ولی دستگاه فقط روشن میشه و کاری انجام نمیده.
    میخواستم ببینم ممکنه که یکی از اون ps ها سوخته باشه یا اینکه مشکل جدیه؟
    راستی دستگاه هم یه ps2 silver slim میباشد.

با تشکر

داره خودمونی میشه amirpsx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

خواهش میکنم قربان.

من حقیقتش کسی نیستم که تا حالا تعمیری کرده باشم.هر وسیله ای رو.اما اگه اینجا درست و سده توضیح بدین میشه درست کنم اما میترسم بزنم خراب کنم پی اس 2 رو
    در مورد وسایل برقی باید بگم ریسک کردن کار خطر ناکیه همونطور که خودت میگی وسیله ای رو تعمیر نکردی بهتره

بدی برات این کارو بکنن .تنها کاری که باید بکنی اینه که اونو ببری پیشه یه تعمیر کارو و به اون بگی که برای من

ای سی کپی رو تعویض کن.از نظر من این بهترین کاره .

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

سلام

یه سوال از خدمت دوست محترم که لطف میکنن و تعمیرات رو توضیح میدن داشتم:
    امروز موقع save کردن بازی commandos 2 men of courage روی مموری کارت عملیات save کردن بیشتر از حد معمول طول کشید و تقریبا آخرای کار گیر کرد. هر چی منتظر موندیم تموم نشد و هیچ تغییری روی صفحه رخ نداد. در آخر به ناچار مجبور شدیم دستگاه رو ریست کنیم که بعد از ریست شدن دیگه دستگاه بوت نشد. یعنی نه صدایی میاد و نه تصویری. سی دی می چرخه و صدای سیستم خنک کننده هم به گوش میرسه ولی دستگاه فقط روشن میشه و کاری انجام نمیده.
    میخواستم ببینم ممکنه که یکی از اون ps ها سوخته باشه یا اینکه مشکل جدیه؟
    راستی دستگاه هم یه ps2 silver slim میباشد.

با تشکر
    خوب دیگه توجه نمی کنی دیگه خوب دستگاه تو نه تصویر داره نه صدا .مشکل اون اینه که یه فیوز (توشاسی

دستگاه) پرونده.که به اون پی اس میگن روش تعمیرشو تو صفحه های قبل توضیح دادم همراه با عکس شاسی

دستگاه. حتما به صفحه های قبل یه سری بزن همونطور که گفتی مدل دستگاه تو سری 7000x هست (پلی

دو کوچیک).محل پی اس ها تو پلی استیشن های کوچیک به این ترتیب است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

امیر جان میتونی آی دیتو بدی؟؟؟؟اونجوری راحتتر میتاونم باهات صحبت کنم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

امیر جان میتونی آی دیتو بدی؟؟؟؟اونجوری راحتتر میتاونم باهات صحبت کنم
    منظورت کدوم ایدیه ؟ منظورت یاهو هست .اگه منظورت یاهو هست ایدی ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خيلي ممنون از اينكه پاسخ داديد.
    من دستگاه رو باز كردم ولي مادر بردش با عكسي كه لطف كرديد و قرار داديد فرق داشت . به هر حال با مالتي متر تمام پي اس ها رو چك كردم اما همشون سالم بودن. و چيزي كه جالبه اينه كه ps5 , ps9 , ps10 , ps 12 روي برد وجود نداشتند.
    يه مورد ديگه عجيبه و اون اينه كه وقتي دستگاه رو بدون ديسك روشن ميكنيم به اندازه قبلش كه درست كار ميكرد گرم ميشه. آيا اين عاديه؟

مرسي

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

خيلي ممنون از اينكه پاسخ داديد.
    من دستگاه رو باز كردم ولي مادر بردش با عكسي كه لطف كرديد و قرار داديد فرق داشت . به هر حال با مالتي متر تمام پي اس ها رو چك كردم اما همشون سالم بودن. و چيزي كه جالبه اينه كه ps5 , ps9 , ps10 , ps 12 روي برد وجود نداشتند.
    يه مورد ديگه عجيبه و اون اينه كه وقتي دستگاه رو بدون ديسك روشن ميكنيم به اندازه قبلش كه درست كار ميكرد گرم ميشه. آيا اين عاديه؟

مرسي
    خوبه تا اینجا که پیش رفتی.اول به من روش کارتو بگو.که چه طور امتحانشون کردی(پی اس) مالتی متر رو چه طور به کار بردی.دوم اینکه این پی اس ها که جاهاشون خالیه رو تا حالا تجربه نکردم(من بیشتر با مدلهای قدیمی کار کردم)
    سوم اینکه دوعدد فیوز دیگه تو شاسی دستگاه وجود داره و سفید رنگه (به عکس بالا یکمی توجه کن) و اسم اون پی
    اس نیست.و کارش محافظت از emotion engine (سی پی یو) و GPU هست اونم امتحان کن.دستگاه تو تصویر نداره ولی اگه!!!!! در حد معمول داغ میکنه این طبیعیه چون به ما میگه که سی پی یو سالمه و داره کار خودشو میکنه و اشکال اصلی مربوط به تصویره.خوب اگه ماله تصویر باشه ما چیز هایی رو میتونیم بفهمیم:اول اینکه پی اس ما خرابه و یا اینکه اون دو عد فیوز سوخته(فیوز های سفید) یااینکه یه ترانزیستور سوزونده و اخر اینکه جی پی یو خرابه
    (ای سی تصویر) که امیدوارم اینطور نباشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام من یه پلی 2دارم مدل75004پیغام پلیز اینسرت...... می زنه ولی سی دی صوتی رو راحت پخشش می کنه چیکار کنم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

سلام من یه پلی 2دارم مدل75004پیغام پلیز اینسرت...... می زنه ولی سی دی صوتی رو راحت پخشش می کنه چیکار کنم
    دوست عزیز دستگاه تو از مدل کوچیک هاست اگه دی وی دی رو نمیاره پس دو احتمال وجود داره بازوی لنز خرابه (این احتمال خیلی ضعیفه چون تو پلی 2 کوچیک ها برای چشمی حاوی سیم پیچی قطعه های محافظ زیادی وجود داره)و احتمال دیگه اینه که
    سنسور لنز شما نیم سوز شده(لیزر)که قابل تعویضه ولی به نظر من چشمی رو تعویض کنی خیلی به صرفه است.راستی اینم یادم نره که بهت بگم یه سرویس کامل از لنز بکنی که تو صحفه های قبل توضیح دادم.اینم تصویر لنزی که باید تعویض بشه ارزونم هست(15 الا 20 تومن).
    Last edited by amirpsx; 09-08-2007 at 19:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •