تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 265

نام تاپيک: تعمیر پلی استیشن 2

داره خودمونی میشه amirpsx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

سلام
    ماله من هم خيلی وقته که ويبرش از کار افتاده فک ميکنم همون سری اول که دادم تبديلش کرد اينجری شد. شايد هم به اون ربطی نداره
    الان نزديکم نيست ببينم مدلش چنده اما سری هايه اولش بود که خريدم.
    اگه بتونی ککمک کنی خوب ميشه اکسشم ميزارم.
    در ضمن جديدا بازی هرو اجرا نميکنه اون سفه قرمزه مياد فقط فيلم نشون ميده dvd
    برای اشکال گیری شاسی پی اس تو تو به دو چیز احتیاج دار یکی یه ملتی متر دیجیتالی و یه دون هویه البته کار با
    هر دو رو باید یکمی بلد باشیکه اگه لازم باشه توضیح میدم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

سلام
    مشکل من اینه

من پلی 3 دارم
    داشتم با دستگاه بازی پلی 2 می کردم (DVD) برق رفت
    بعد از اینکه برق امد یک بار DVD رو خوند ولی وقتی DVD رو عوض کردم دیگه هیچ DVD رو نمی خونه مشکل از کجاست ؟
    البته CD و Bluray رو می خونه ولی DVD رو نه چه بازی چه Data فیلم و یا هر چی دیگه
    وقتی می خواد DVD رو بخونه یک بار DVD می چرخه و بعد استپ می کنه
    مشکل از پتانسیومتر هست ؟
    چون دستگاه بسته بود که این مشکل براش پیش امد
    اگر مشکل از پتانسیومتر باشه چه طور باید تنظیمش کنم ؟
    در مورد پی اس تو اگه لنز احتیاج به افت گیری یا تمیز کردن نداشته باشه مطمنم لنز نیم سوز شده حالا

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

در مورد اجرا کردن بازی های پلی 1 رو پلی2 اول دستگاه رو روشن میکنی بعد سی دی رو میزاری و دکمه ی سبز رو

دو بار فشار میدی

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

در مورد اجرا کردن فیلم ها اگه hdd و نرم افزار پلی 2 رو داشته باشی میتونی (با توجه به قابلیتهای نرم افزار)mp3

و دیگر فرمتها رو تو پلی 2 اجرا کنی در غیر اینصورت فیلمهای dvd و cd های صوتی رو میتونه اجرا کنه

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

تو تمام مدلهای پی اس تو سیستمی وجود داره به اسمه ir receiver که برای استفاده از remote (کنترل پلی 2)

بکار رفته اگه میشه از اون برای دسته های بیسیمی استفاده کرد اگه دسته ها کار نمیکنه باید در قسمت config

ریموت رو روشن کنی off به on

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    6 ماه پیش من لنز پلی 2 رو عوض کردم چون اصلا بازی ها رو اجرا نمی کرد بعدش خوب شده بود اما نه کاملا یعنی بازی ها لودشون طولانی شده بود و بعضی بازی ها هم اجرا نمی شدن که من نمی فهمیدم چرا چون مثلا gow 2 اجرا نمی شد اما re4 اجرا می شد
    به هر حال هفته پیش باز دوباره بردمش برای تعمیر که تعمیرکاره گفت این مشکلش از دسته هارد خونه و درست بشو نیست و همونجا هم چند تا بازی رو چک کرد که دستگاه می خوند اما همینکه آوردیم خونه دیگه هیچی رو نخوند درحالیکه قبلش حداقل می تونستم okami بازی کنم!!!
    من نمی فهمم زده کجاشو خراب کرده تا حالا هم ندیدم توی ps2 چه خبره چون نتونستم بازش کنم!
    می خواستم بگین این پتانسیومتر چیه چون گفته بودین اگه هیچ سی دی رو نخونه پتانسیومتر تنظیم نیست؟
    Last edited by Ar@m; 26-06-2007 at 19:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiroo88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران - شهرک غرب

پيش فرض

برای اشکال گیری شاسی پی اس تو تو به دو چیز احتیاج دار یکی یه ملتی متر دیجیتالی و یه دون هویه البته کار با
    هر دو رو باید یکمی بلد باشیکه اگه لازم باشه توضیح میدم

سلام من ترم 2 الکترنيک هستم بلدم کار کنم. اگه ميشه بهم بگو چجوری ويبرشو درست کنم؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

اگه پی اس تو کار نمیکنه (دستگاه تصویر نداره در جای سی دی بیرون نمی اد موتور لنز نمیچرخه یا ویبره خرابه

یا اینکه سی پی یو کار نمی کنه و جی پی یو و ...)مشکل همین ای سی پی اس ها هست . ای سی پی اس

چیست ؟ ای سی پی اس شامل میشه از حدود 15 الا 20 قطعه ی درون شاسی دستگاه پی اس تو

کار اینا چیه ؟ این قطعات کارشون اینه که از تمام قطعات مهم درون پی اس تو محا فظت کنند (اعم لنز و قطعات درون

شاسی )...

اگر بخوایم بطور عامیانه بگیم ای سی پی اس همون فیوز خودمونه . خوب شما هم می دونید بالاخره فیوز در اثر

جریان بالا میسوزه پس برای مشخص کردن اینکه چه فیوزی سوخته احتیاج به مالتی متر دارید .

بعد از اینکه شا سی رو بیرون اوردید البته با احتیاط (هیچ موقه دست مرطوب به شاسی نز نید)صفحه ای را که جی

پی یو و سی پی یوی اهنی و لنز روی ان قرار دارد کار نداریم . صفحه ی دیگر را که mod chip (ای سی کوپی)روی

ان قرار دارد را مد نظر میگیریم . ای سی پی اس ها در روی مدار چاپی قرار دارند (شاسی ) و با نوشته ی

کوچکی روی مدار مشخص شدند مثلا ps 1 , ps 2 ,ps15 این قطعه ها مربعی شکل و کوچک هستند و دو سر

هاویه شده دارند ودر اوردن و تعویض اونا زیاد سخت نیست (اگه با هاویه کار کردین).برای اینکه بدونیم چه پی اسی

سوخته درجه ی رو مالتی متر دی جی تالی رو روی دیود میگذاریم و دو سر اتصال ماتی متر رو روی دو سر پی اس

(فیوز)میگذاریم اگر عدد صفر رو نشون داد پس پی اس سالمه اگرنه (عدد روی مالتی متر ثابت بود )پس پی اس خرابه

تمام پی اس ها رو به همین تر تیب امتحان می کنیم .به تمام دوستان میگم برای تعویض پی اس حتما یه پلی 2

اوراق تو خونه داشته باشن .من برای تعمیر شاسی خودم همیشه یه دونه میخرم .تو کشور های دیگه مثل

اوروپا . جاپن .امریکا سری کامل پی اس 3 دلار هست . اما تو ایران خودمون نمی دونم. پس اگه دوستان گیر اوردن

خوب چه بهتر

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

سلام
    6 ماه پیش من لنز پلی 2 رو عوض کردم چون اصلا بازی ها رو اجرا نمی کرد بعدش خوب شده بود اما نه کاملا یعنی بازی ها لودشون طولانی شده بود و بعضی بازی ها هم اجرا نمی شدن که من نمی فهمیدم چرا چون مثلا gow 2 اجرا نمی شد اما re4 اجرا می شد
    به هر حال هفته پیش باز دوباره بردمش برای تعمیر که تعمیرکاره گفت این مشکلش از دسته هارد خونه و درست بشو نیست و همونجا هم چند تا بازی رو چک کرد که دستگاه می خوند اما همینکه آوردیم خونه دیگه هیچی رو نخوند درحالیکه قبلش حداقل می تونستم okami بازی کنم!!!
    من نمی فهمم زده کجاشو خراب کرده تا حالا هم ندیدم توی ps2 چه خبره چون نتونستم بازش کنم!
    می خواستم بگین این پتانسیومتر چیه چون گفته بودین اگه هیچ سی دی رو نخونه پتانسیومتر تنظیم نیست؟
    دوستان اشتباه نکنید :

پتا نسیو متر لنز برای چیست ؟

وقتی لنز دیسک های خش دار رو نمی خونه با پتانسیو متر میتونید حساسیت لنز رو (قدرت) بالا ببرید تا فقط خش

ها رو بتونه بخونه چه سی دی و چه دی وی دی .حالا اگه دیسکهای بدون خش میزارین و نمی اد پس مشکل از

پتانسیومتر لنز نیست

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •