تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال در مورد لینوکس!!!!!!

در آغاز فعالیت V i R u S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    گلستان

14 سوال در مورد لینوکس!!!!!!

سلام!

من میخوام رو کامپیوترم لینوکس نصب کنم!(سیستم عامل فعلیم 7 64 Bit )و( فقط میخام یه سیستم عامل داشته باشم که همون لینوکس)حالا چنتا سوال داشتم:

1.بعد از نصب لینوکس محتویات هاردم مثل فیلما آهنگا و غیره پاک نمیشن؟؟

2.بعد از نصب لینوکس اگه پاک نمیشن باید از کجا پیداشون کنم؟؟

اینم بگم که تو لینوکس من مبتدیم !! اگه سوالام چرت بود ببخشید دیگه.

با تشکر

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام. توصیه شخصی میکنم ویندوز رو پاک نکنین. بعدا بدرد میخوره. جواب سوالاتتون:
    1- اگر گزینه درست رو انتخاب کنین هیچ اتفاق غیر منتظره ای قرار نیست بیوفته.
    2- یه برنامه فایل منیجر مثل ویندوز اکسپلورر که البته زیبا هم هست وجود داره که با این میتونین مثل My Computer ویندوز، توی درایوهاتون بگردین و خیلی کارهای دیگه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PDF رو هم مطالعه کنین تا اکثر چیزها دستتون بیاد(راهنمای نصب و کار با نسخه مینت)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم راهنمای نصب و کار با نسخه اوبونتو
    از این به بعد هم هر سوالی درباره لینوکس داشتین توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک مطرح کنین.
    در آخر هم پیشنهاد میکنم اول بصورت لایو و بدون نصب لینوکس رو تجربه کنین و بعد اگر دوست داشتین نصبش کنین.
    موفق باشید
    Last edited by pcsoft; 14-09-2012 at 20:06.

3. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوستان دو تا سوال داشتم !
    1- لینوکس مینت 13 رو راحت می تونم تو لپ تاپ نصب کنم ؟! یا بهتره از نسخه های دیگه استفاده کنم ؟!
    2- من یه هارد 1 ترا دارم که کلش پاتیشن بندی شده هست ... ! حالا چه جوری باید لینوکس رو تو هاردم نصب کنم ؟! چون کلش پارتیشن بندی شده ! یه جا یه چیزهایی در مورد یه برنامه خوندم که می شه با یه برنامه این مشکل رو حل کرد ! نظر شما چیه ؟! من دقیقا چی کار کنم ؟!

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان دو تا سوال داشتم !
    1- لینوکس مینت 13 رو راحت می تونم تو لپ تاپ نصب کنم ؟! یا بهتره از نسخه های دیگه استفاده کنم ؟!
    2- من یه هارد 1 ترا دارم که کلش پاتیشن بندی شده هست ... ! حالا چه جوری باید لینوکس رو تو هاردم نصب کنم ؟! چون کلش پارتیشن بندی شده ! یه جا یه چیزهایی در مورد یه برنامه خوندم که می شه با یه برنامه این مشکل رو حل کرد ! نظر شما چیه ؟! من دقیقا چی کار کنم ؟!
    بدون هیچ نگرانی مینت رو نصب کنید....آموزش فارسیش توی تاپیک همین انجمن موجوده....به طور خلاصه هنگامی که گزینه نصب در کنار ویندوز رو بزنید نصاب مینت میاد به مقدار لازم از فضای خالی یکی از پارتیشین ها بر می داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •