تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: مشکل جوش آوردن 206 (1600)

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض مشکل جوش آوردن 206 (1600)

سلام دوستان.
    جدیدا به یک مشکلی خوردم:
    زمانی که ماشین درجا کار میکنه یا آروم میره آمپر میره رو 120 و نزدیک خط قرمز میشه ولی تو کفی با سرعت 80 90 ها رو همون 90 95 میمونه.
    تو سر بالایی ها هم باز آمپر میچسبونه..امروز بردم تعمیرگاه ترموستات و فشنگی رو عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرد هوا گیری هم کرد برام مشکل حل نشد. کولر هم تست کردیم باز هم مشکل حل نشده + فن هم بالا 100 شروع به کار میکنه....(مشکل از فن هم نیست)
    لطفا راهنمایی کنید ...به نظر خودم مشکل از رادیاتورش هست.
    نظر شما؟ کسی تاحالا همچین مشکلی داشته؟

ممنونم.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ماشین مشکل برقی نداره؟
    تازگیها ضد یخ توی رادیات اضافه نکردید ؟
    اگه میتونید یه بار هم کل مایع خنک کننده رو چک کنید
    واتر پمپ رو هم چک کنید رادیاتور رو هم باید از نظر گرفتگی چک بکنید .
    به نظر من مشکل از احتراق هم میتونه باشه که سر سیلندر هم باز بینی بشه بهتره .

3. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.
    ممنون بابت پاسخ
    ماشین مشکل برقی نداره؟
    منظور از مشکل برقی چیه؟ تازه باتری رو عوض کردم....
    تازگیها ضد یخ توی رادیات اضافه نکردید ؟
    نه.
    اتر پمپ رو هم چک کنید رادیاتور رو هم باید از نظر گرفتگی چک بکنید .
    اونم شنبه میبرم برای چک کردن.
    به نظر من مشکل از احتراق هم میتونه باشه که سر سیلندر هم باز بینی بشه بهتره .
    من یک جا شنیدم که احتمال داره واشر سر سیلند نیمسوز یا یک همچین چیزایی شده باشه...همچین چیزی امکان پذیره؟

ممنونم

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

رادیاتور رو هم چک کنید شاید جایی توش مسدود شده یا رسوب گرفته.یا شاید روغن موتور به داخل رادیاتور برگشته و مسدود کرده.

با این وضعیت هم زیاد رانندگی نکنید نزارید آمپر بالا بره که واشر سر سیلندر میسوزه و مشکلات دیگه..

فنتون هم انگار کمی دیر به کار میفته تقریبا یه خورده از 90 بالاتر رفت باید شروع به کار کنه و تا وقتی به زیر 90 نرسیده باید کار کنه!

یکی دیگه از دلیلاش سفت بودن سوپاپ هاست که فیلر گیری کنید شاید تاثیر داشته باشه.نیم سوز شدن واشر سر سلندر هم باعث جوش

آوردن میشه
    Last edited by ŞHÍЯÍŃ; 13-09-2012 at 21:59.

6. 2 کاربر از ŞHÍЯÍŃ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

رادیاتور رو هم چک کنید شاید جایی توش مسدود شده یا رسوب گرفته.یا شاید روغن موتور به داخل رادیاتور برگشته و مسدود کرده.

با این وضعیت هم زیاد رانندگی نکنید نزارید آمپر بالا بره که واشر سر سیلندر میسوزه و مشکلات دیگه..

فنتون هم انگار کمی دیر به کار میفته تقریبا یه خورده از 90 بالاتر رفت باید شروع به کار کنه و تا وقتی به زیر 90 نرسیده باید کار کنه!

یکی دیگه از دلیلاش سفت بودن سوپاپ هاست که فیلر گیری کنید شاید تاثیر داشته باشه.نیم سوز شدن واشر سر سلندر هم باعث جوش

آوردن میشه
    با تشکر از شما.
    1- رادیاتور آبش کاملا تمیزه به نظر نمیاد گرفتگی داشته باشه بدین ترتیب میتونه عضو گزینه های آخر باشه به نظر من....(البته الان چک کردم)
    از یک طرف من به نیم سوز شدن هم اعتقاد ندارم چون با دنده 5 سرعت 110 همه چیز عادیه ..ولی زمانی که آروم میری یا ترافیکه حالش خراب میشه اگر سر سیلند باشه باید در هر حالتی جوش بیاره اگر اشتباه نکنم.

مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    جدیدا به یک مشکلی خوردم:
    زمانی که ماشین درجا کار میکنه یا آروم میره آمپر میره رو 120 و نزدیک خط قرمز میشه ولی تو کفی با سرعت 80 90 ها رو همون 90 95 میمونه.
    تو سر بالایی ها هم باز آمپر میچسبونه..امروز بردم تعمیرگاه ترموستات و فشنگی رو عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرد هوا گیری هم کرد برام مشکل حل نشد. کولر هم تست کردیم باز هم مشکل حل نشده + فن هم بالا 100 شروع به کار میکنه....(مشکل از فن هم نیست)
    لطفا راهنمایی کنید ...به نظر خودم مشکل از رادیاتورش هست.
    نظر شما؟ کسی تاحالا همچین مشکلی داشته؟

ممنونم.
    سلام. منم دقیقا همین مشکل رو با ال90 دارم. با دنده 5 سرعت 110 همه چیز عادیه ..ولی زمانی که آروم میری یا ترافیکه حالش خراب میشه!!!

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با این وضعیت باید کل موتور چک بشه بخصوص سیستم جرقه زنی و سر سیلندر
    توی سرعت بالا و دنده سبک مشکلی نشون نمیده چون برخورد هوای زیاد با رادیاتور و موتور و دوران پایین موتور کمک زیادی به خنک کردنش میکنه
    موتورهای پژو ذاتا دمای بالایی دارن ولی به گفته دوستمون شیرین هم موتور ماشین شما هم فنها رو دیر راه میندازه و به احتمال ثوی دور پایین فن که از 90 تا 95 روشن میشه روشن نمیشه .
    Last edited by rami_hemi; 14-09-2012 at 02:16.

10. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

با تشکر از شما.
    1- رادیاتور آبش کاملا تمیزه به نظر نمیاد گرفتگی داشته باشه بدین ترتیب میتونه عضو گزینه های آخر باشه به نظر من....(البته الان چک کردم)
    از یک طرف من به نیم سوز شدن هم اعتقاد ندارم چون با دنده 5 سرعت 110 همه چیز عادیه ..ولی زمانی که آروم میری یا ترافیکه حالش خراب میشه اگر سر سیلند باشه باید در هر حالتی جوش بیاره اگر اشتباه نکنم.

مرسی
    آخه دمای 90 یا95 توی سرعت بالا و جاده کفی خیلی زیاده.
    این دما برای ترافیکه سنگینه!تو جاده کفی که با سرعت یکسان و بدون تعوض دنده مکرر حرکت میکنید مثلا 20تا30 کیلومتر با دنده5و سرعت 100تا برید باید آمپر روی 70 باشه.

12. این کاربر از ŞHÍЯÍŃ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

سلام. منم دقیقا همین مشکل رو با ال90 دارم. با دنده 5 سرعت 110 همه چیز عادیه ..ولی زمانی که آروم میری یا ترافیکه حالش خراب میشه!!!
    اکثر ماشین ها همینطوری هستن مخصوصا توی این گرما توی ترافیک حتما آمپر میره بالا!اگه تو ترافیک به آمپر ماشین ها دقت کنید همهشون آ»پرشون بالاس و دونه دونه میشنوید که فناشون روشن میشه یه صدای خیلی زیادی هم داره چون فن دور بالا کار میکنه!
    من ودم یک بار 20 تا 206 رو توی ترافیک نگاه کردن 18 تاشون آمپرشون یا روی 90 بود یا بالای90 دو تا هم 80 بودن که فکر کنم تازه راه افتاده بودن.ولی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز میفرمایند که تو جاده کفی هم آ»پرشون روی 90 هست که خیلی زیاده باید زیر 80 باشه.

14. این کاربر از ŞHÍЯÍŃ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

آخه دمای 90 یا95 توی سرعت بالا و جاده کفی خیلی زیاده.
    این دما برای ترافیکه سنگینه!تو جاده کفی که با سرعت یکسان و بدون تعوض دنده مکرر حرکت میکنید مثلا 20تا30 کیلومتر با دنده5و سرعت 100تا برید باید آمپر روی 70 باشه.
    آقا ممنون مشکل کلا بر طرف شد.
    تو پست اول اشاره کردم ترموستات جدید انداختم ظاهرا این جدیده هم خراب بوده و آب رو باز نمیکرده ! دوباره امروز 100 و خورده دادم یکی دیگه گرفتم بستم ردیف شد. تو ترافیک رو 90 95 بود اصلا هم بالا نرفت ....تو کفی هم یه 10 تایی کمتر شده. نسبت به قبل....
    خلاصه شانس آوردم سر سیلند اینا نبود که این موتور 1600 ها لوازمشون خیلی گرونه ( سره این تحریم ها ) حسابی زیر خرج میرفتم !

ممنونم از همگی
    Last edited by D3vil_A; 14-09-2012 at 18:14.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •