تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 62 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

ببخشید یه توضیح کوچیک راجع به قیمت تحت قرار داد و آنلاک میدید؟
    -
    از نظر کشیده شدن واقعا باهاتون موافقم... کلا سایز 4 اینچ خیلی سایز جالبی برای گوشی های فعلی نیست
    میتونستن 4.5 اینچ کنن و به قول بعضی دوستان شبیه کنترل تی وی نباشه...
    البته هنوز هم واقعا زیباست و شما ظاهرش رو که کنار لومیا 920 یا حتی اس3 بذارید میبینید که در عین سادگی خیلی آیفون زیباتره(که کافی نیست این)
    -
    آره منم نظرم اینه که احتمالا 1.900 - 2تومن باشه تو ایران...با این وضعیت ارز و شایعه دلار 3000تومنی...
    -
    شاید حتی امسال سال نوت 2 باشه تو ایران از نظر تعداد فروش
    این قیمتهایی که تو سایت خود اپل هست مربوط به نسخه های تحت قرارداد هست یعنی شما میری با یکی از شرکتهای at&t یا verizon (یا اپراتورهای دیگه طرف قرارداد با اپل)قرار داد میبندی و همراه با سیم کارت یه آیفون خوشکل هم میگیری و ماهیانه مبلغی که قرارداد کردی رو میپردازی.اینجوری اون قیمتایی که شما دادین با شما محاسبه میشه.
    نسخه غیر قراردادی یا آنلاک قیمتش بسیار متفاوته و حدودا دو برابر یا شاید بیشتر هم میشه.

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

پيش فرض

با تغییر سایز مشکلی ندارم و فقط با کشیده شدن صفحه مشکل دار شدم من.
    قیمتایی که ذکر کردین تحت قرارداد هستن.آنلاکشون هم فکر میکنم 849 برای 64 هست(اشتباه که نمیگم؟)
    تو ایران اولش بالای 2 روش حساب کنین.
    ببخشید یه توضیح کوچیک راجع به قیمت تحت قرار داد و آنلاک میدید؟
    -
    از نظر کشیده شدن واقعا باهاتون موافقم... کلا سایز 4 اینچ خیلی سایز جالبی برای گوشی های فعلی نیست
    میتونستن 4.5 اینچ کنن و به قول بعضی دوستان شبیه کنترل تی وی نباشه...
    البته هنوز هم واقعا زیباست و شما ظاهرش رو که کنار لومیا 920 یا حتی اس3 بذارید میبینید که در عین سادگی خیلی آیفون زیباتره(که کافی نیست این)
    -
    آره منم نظرم اینه که احتمالا 1.900 - 2تومن باشه تو ایران...با این وضعیت ارز و شایعه دلار 3000تومنی...
    -
    شاید حتی امسال سال نوت 2 باشه تو ایران از نظر تعداد فروش

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

پيش فرض

خوب من خیلی منتظر معرفی آیفون 5 بودم...دیشب هم گزارش لایو مراسم رو دنبال کردم...این رو هم بگم که روی هیچ برندی تعصب ندارم..هر کی گوشی بهتری بذاره کف دستم میخرمش..دیشب هم طراحی آیفون رو فوق العاده زیبا دیدم..واقعا از نظر ظاهری زیباترین گوشی هست...ولی بنظر من هم دیشب شبی نبود که باز هم اپل رو مثل یک دونده جلوی سایرین قرار بده..حالا این دونده در کنار بقیه و دوش به دوش اونها میبینم...بنظرم توی سایز باید بزرگتر از این هم میکردن و من با عدم تغییر سایز که بعضیا میگن مخالفم..(حیفه شما گوشی با این قدرت و کیفیت داشته باشید و یک صفحه ی کوچولو اونارو به نمایش بذاره...)-البته اینکه آیفون حدود 1.4 میلی متر از رغیباش نازکتر باشه- یا 40 گرم سبک تر (البته کوچکتر هم هست) خیلی برای من اهمیت خاصی نداره که دیشب انقدر تیم کوک روش مانور داد...-در کل من آیفون5 رو کمی بهتر از گلکسی اس3 و کمی پایینتر از گلکسی نوت2 دونستم...یعنی= Galaxy Note2 > iPhone 5 > Galaxy S3 > Nokia Lumia920البته باید منتظر 19 سپتامبر و معرفی گوشی جدید اچ تی سی که احتمالا گوشی خاصی خواهد بود هم باشیم..-و در آخر یک سوال... با توجه به قیمتهای 199-299-و399 دلاری به نظرتون قیمت آی5 تو ایران چقدر خواهد بود حدودا؟ قیمت جهانی از گلکسی نوت2 کمتره! آیا تو ایرانم همینطور میشه؟

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوستان کسی ویدئو کامل مراسم معرفی دیشب رو لینک ازش داره برای دانلود؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

اول من یه تشکر ویژه از آرمان داشته باشم
    خدایی من نه در این بحث بلکه جاهای دیگه هم دیدم خیلی با حوصه و با دقت به بحث و تبادل نظر می پردازه که واقعا تحسین برانگیزه!
    در مورد میزان فروش در اپراتوری مثل ورایزن بله درسته زمان ارائه دو دیوایس متفاوت بود و با وجود اینکه شرایط اولیه فرق داشت اما باز هم جای تامل داشت که شاید خیلی از 4s دارها هم مایل به تعویض اسمارت فونشون با مکس شدند
    الآن که زمان معرفی دو دیوایس جدید یکی شده باید دید میزان فروش چگونه خواهد بود.
    اما باز هم من به عنوان یه کاربر اگر در یه اپراتوری مثل ورایزن باشم با وجود ساپورت عالی نرم افزار اپل ترجیح میدم باطری بیشتری داشته باشم که موجودیت اسمارت فونم در اواخر روز زیر سوال نره که حالا بخوام در مورد نرم افزارش صحبت کنم!

البته شاید همین تصمیم شما سیاست اپل هم باشه اینکه به خاطر بازار محصول قدیم رو فدای جدید نکنه, وقتی هم که هر دوشون یه قیمت دارند

اصرار اپل روی صفحه های ۳.۵ اینچ به دلیل این بود که استیو می خواست گوشی بسازه که فقط با یک انگشت و یک دست بشه براحتی باهاش کار کرد و

این رو بصورت یه استاندارد برای ایفون تعریف کرد برای همین هست که اپل می خواست یه محصول جدید با صفحه بزرگتر دربرابر فشار و درخواست شدید کاربراش بزنه

و درعین حال استاندار خودش رو هم رعایت کنه. به نظرم ربطی به متفاوت بودن نداره

شاید تو نگاه اول ظاهرش یکم دراز بیاد ولی از استاندارد صفحه نمایش ها پیروی می کنه
    من خودم به اپل به عنوان یه شرکتی که محصولات استاندارد میزنه نگاه میکردم که خیلی هم با دقت و ظرافت روی محصولاتش کار میکنه
    محصولات کم اما با کیفیت عالی نه مثل یه سری از شرکت ها که هر هفته شاید یه گوشی معرفی کنند!

نسبت طول به عرض در آیفون های قدیم کاملا نسبتی بود که ما وقتی آیفون رو میدیدیم لذت می بردیم اما این بار از این نسبت دوریم!
    مثلا راه کاری که وجود داشت این بود که اون نسبت رو با تقریبا همون اندازه حفظ میکردند اما از بالا و پایین فضای خالی گوشی میزدند.... مثل همون کاری که موتورولا کرد

که البته من دلیل طراحی اینو نبود شخصیتی مثل جابز میدونم
    و اتفاقا خیلی برام تعجب داشت توی معرفی آیپد نسل جدید که اسمش رو گذاشتن the new ipad
    چون با گذر زمان و اومدن آیپدهای جدیدتر ما هنوز نسل سوم آیپدها رو باید اسمشو بگیم آیپد جدید! که در واقع جدید هم نیست
    اگر میخواستند مثل 4s اسمی جدید بذارند و نه اینکه نسل بعدی رو معرفی کنند میتونستند اقلا بذارند the ipad یا موارد مشابه
    اما آیپد جدید اسم مناسبی نبود
    و همگی اینها به نظر من دلیلش عدم حضور استیو هست.......

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در مورد A6 اطلاعاتی هنوز نیمده؟

فکر نکنم بر اساس A15 باشه..
    چرا پردازده 2 هسته ای و بر اساس Cortex A15 هست، 32nm و سامسونگم تولیدش میکنه، سرعت حافظه nand مموری هم بیشتر شده که خودش تأثیر زیادی تو سرعت گوشی میزاره. در مورد A6 و یا پردانزده گرافیکیش اطلاعات بیشتری هنوز عرضه نشده ولی اسلاید زیر نشون میده که سرعت iPhone 5 خیلی بیشتر شده مصرف گوشی هم بلکل کمتر شده برای همین یکمی شارژشم بیشتر شده البته فکر کنم ظرفیت باتریشم یکمی بیشتر شده.

8. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوستان عزیز این شیار بین فلش و دوربین چیه ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قیمت های اروپای iphone هم اعلام شد حدوده 660 یورو برای مدل Sim Free و 16Gb که حدوداً میشه همون 2 تومن، البته قیمتا همون قیمت های 4S هست و بیشتر نشده قیمت 4S هم به 580 یورو رسید.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

12. 3 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •