تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 62 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

سلام دوستان . من فردا يه iPhone 5 ميگيرم اما چون تاحالا اصلا iphone نداشتم در مورد هك كردنش و طريقه نصب برنامه هاش اصلا اطلاعات ندارم.

لينك خاصي دارين كه نصب برنامه هاش يا رفع محدوديتهاشو به طور كامل توضيح داده باشه

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

بله! شما برو به appleapps.ir

3. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

دوستان بالاخره خريدم اما خيلي پيچيدس چون تاحالا كار نكردم اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم .
    تو سايت appleapps.ir هم رفتم اما خيلي سطحش بالاست من اصلا نميدونم گوشيم ورژنش چنده ؟

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان من در صددم که یه گوشی خوب بگیرم بین iphone 5 و xperia z دارم فکر میکنم . دیروز iphone 4s دوستم رو برداشتم باهاش کلی ور رفتم ولی هیچ چیز جالبی توش ندیدم . من الان یه x10 دارم اندروید بکگراند داره کلی وبجت و چیزای فانتزی داره که آدم با گوشی ور میره خسته نمیشه ولی آیفون همون اول
    انگار تو منو هستش و اصلا بکگراند مستقل نداره و فانتزی هم نیست . میشه این چیزا رو توش کار کرد یا نمیشه؟ حقیقت یه مقدار خورد تو ذوقم...

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان من در صددم که یه گوشی خوب بگیرم بین iphone 5 و xperia z دارم فکر میکنم . دیروز iphone 4s دوستم رو برداشتم باهاش کلی ور رفتم ولی هیچ چیز جالبی توش ندیدم . من الان یه x10 دارم اندروید بکگراند داره کلی وبجت و چیزای فانتزی داره که آدم با گوشی ور میره خسته نمیشه ولی آیفون همون اول
    انگار تو منو هستش و اصلا بکگراند مستقل نداره و فانتزی هم نیست . میشه این چیزا رو توش کار کرد یا نمیشه؟ حقیقت یه مقدار خورد تو ذوقم...
    اگه دنبال چنین کار هایی هستید ٬ بهتون Nexus 4 رو توصیه می کنم. اگر هم انتخاب هاتون فقط گزینه های بالاست ٬ Xperia Z بهتره. اینطور که مشخصه شما خیلی با آیفون کنار نخواهید اومد.

7. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب دوستان درود
    ما کمی به این دستگاه حقیر توجهمان جلب شده تا بعد از آیفون 5 به s IV یا اگر خوشمان آمد به نسل بعدی کوچ کنیم .آخرین تجربم آیفون 4 بوده که اگر تغییراتی نسبت به I os 4 رخ داده ممنون میشم تغییر گنده هاشو برام بگید

بعد این که چند سوال دارم
    اول این که جیل اصولا یکم در دستگاه ایراد ایجاد میکنه. میشه با گیفت کارد 50دلاری شاخ ترین بازی ها و اپلیکیشن ها رو خریداری کرد یا خیر؟!
    بعد این که مشکلی از نظر خرید و دانلود اپلیکیشن مستقیما از اپ استور وجود داره یا خیر؟! یعنی تحریمی ، لزوم وجود ساکس یا چیز پی انی چیزی!
    همینطور مشکل رنگ مشکی و رنگ پریدگی رفع شده یا خیر؟ چون سفیدش یک جوریه و مشکیش خیلی قشنگ تره، دوس ندارم موقع فروش بهونه دست کسی باشه
    بعد این که لوازم جانبی و این چیزا چی براش بگیرم؟!
    چقدر حافظه تو 16گیگ در دسترسه؟
    کلا لوازم جانبیش چقدر پام در میاد ؟
    کلا مشکل خاصی داره؟!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خوب دوستان درود
    ما کمی به این دستگاه حقیر توجهمان جلب شده تا بعد از آیفون 5 به s IV یا اگر خوشمان آمد به نسل بعدی کوچ کنیم .آخرین تجربم آیفون 4 بوده که اگر تغییراتی نسبت به I os 4 رخ داده ممنون میشم تغییر گنده هاشو برام بگید
    بیشترین تغییرات نسبت به iOS 4 سرویس های iCloud ، سینک وایرلس، فعال سازی و بکاپ بدون نیاز به اتصال به iTunes ، اضافه شدن فیس بوک و توییر به محیط سیستم عامل، Notification center ، اطلاعات بیشتر در لاک اسکرین، دسترسی سریعتر به دوربین، مپ اپل، سیری، تنظیمات دقیق Privacy به اضافه چند صد تغییر جزئی ولی مفید و محسوس کوچک هست.

بعد این که چند سوال دارم
    اول این که جیل اصولا یکم در دستگاه ایراد ایجاد میکنه. میشه با گیفت کارد 50دلاری شاخ ترین بازی ها و اپلیکیشن ها رو خریداری کرد یا خیر؟!
    بعد این که مشکلی از نظر خرید و دانلود اپلیکیشن مستقیما از اپ استور وجود داره یا خیر؟! یعنی تحریمی ، لزوم وجود ساکس یا چیز پی انی چیزی!
    همینطور مشکل رنگ مشکی و رنگ پریدگی رفع شده یا خیر؟ چون سفیدش یک جوریه و مشکیش خیلی قشنگ تره، دوس ندارم موقع فروش بهونه دست کسی باشه
    بعد این که لوازم جانبی و این چیزا چی براش بگیرم؟!
    چقدر حافظه تو 16گیگ در دسترسه؟
    کلا لوازم جانبیش چقدر پام در میاد ؟
    کلا مشکل خاصی داره؟!
    بله با گیفت کارت 50 دلاری تقریبا همه چیز مناسب رو میشه خرید. نیاز به وجود چیز P ان هست، مشکل رنک پریدگی لبه ها وجود داره البته اصلا محسوس نیست، لوازم جانبی هم چیزی نیاز نداره، حدود 14 گیگ در دسترسه، هیچ مشکل خاصی هم وجود نداره.

10. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی آرمان جان
    دوستان به نظرتون بهتر نیست که یک تاپیکی بزنیم برای کسانی که 10یا 15 نرم افزار مورد علاقشون با کاربرد هاشون رو بنویسن تا هم جذب بیشتر بشه و هم آشنایی برای منی بشه که خبری از حال فعلی برنامه های I-os ندارم؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مرسی آرمان جان
    دوستان به نظرتون بهتر نیست که یک تاپیکی بزنیم برای کسانی که 10یا 15 نرم افزار مورد علاقشون با کاربرد هاشون رو بنویسن تا هم جذب بیشتر بشه و هم آشنایی برای منی بشه که خبری از حال فعلی برنامه های I-os ندارم؟
    بله فکر خوبیه

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب استارت رو بزن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •