تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 62 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

همونطور که تو صفحه اول گفتم انتظار یه چیز متفاوت رو خود شرکت اپل بخاطر پیشتاز بودنش تو اسمارت فون ها بوجود اورده و مردم در ظاهر ایفون جدید رو با مثلا S3 می سنجند ولی در باطن اون رو با خود شرکت اپل مقایسه می کنند

وقتی یه شرکت به عنوان شرکتی که تو زمینه تولید یه محصول, استاندارد ساز شناخته بشه همه می خوان محصول جدید اون شرکت دوباره خط و مرز استانداردها رو عوض کنه و بالاتر ببره.

مثال ساده اش رو هم میشه تو صنعت خودروسازی دید مثلا تویوتا لندکروز یه استاندار برای خودروهای SUV و اف رود هست و بقیه شرکت ها سعی می کنند تو این کلاس از خودرو , به لندکروز نزدیک بشن

اما می بینیم که چندین سال هست که لندکروزها تغییر زیادی نکردن و هر سال با یه نواوری و تغییر (هر چی دوست دارید اسمش رو بزارید) ارايه می شن

حالا نباید گفت که چرا تویوتا هر سال نمیاد لندکروز رو بطورکامل تغییر بده و یه چیز محشر دیگه و جدید تولید کنه.

از طرف دیگه درست هست که اپل در زمینه اسمارت فون و تبلت استاندار سازی کرده ولی همین استاندارد ها هنوز جای کار و پیشرفت دارند

به عنوان مثال رزولیش صفحه نمایش هنوز جای پیشرفت زیادی تا رسیدن به پیکسل بر اینچ مطلوب چشم انسان داره (که بالای ۱۰۰۰ پیکسل هست)

درحالی که اپل با تکنولوژی رتیناش هنوز به مرز ۴۰۰ پیکسل هم نرسیده

بهبود یه استاندار نیاز به پیشرفت تکنولوژی و رسیدنش به یه مرز حداکثری اون داره که کم پیش میاد که تا قبل از رسیدن به این مرز, تکنولوژی چدیدی جای قبلی رو بگیره (مثالش تکامل CPU)

شاید مثلا استاندارد بعدی تو صفحه نمایش, ساخت صفحه های شفاف باشه که البته هر شرکتی اول به این استاندار برسه اونوقت به قول بعضی از دوستان خریداران بگن Wow
    Last edited by arash59b; 13-09-2012 at 09:55.

2. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

وقتی 4 اس اومد و سایز صفحه اش تغییر نکرد همه دوستداران اپل میگفتن بهتریت سایز برا قرار گرفتن در یه دست همین سایزه و برا همین عوض نشده.
    نمیدونم چرا این جوری سایز صفحه نمایش آیفون عوض شد.یعنی فقط کشیده شد.
    یادمه تو صحبت با یکی از اساتید همین بخش میگفتن تا حدودا دو یا سه سال دیگه نحوه مدیریت جناب کوک مشخص میشه و بنظر من تفاوتهای بسیار زیادی با استیو داره.
    در کل اگه قراره ببینیم تکاملی صورت گرفته حتما همینطوره و تکامل خوبی صورت گرفته اما مهم اینه که تفکر مدیریتی اپل هم عوض شده.شاید این آیفون بسیار فروش کنه به اندازه ی همه ی آیفونهای گذشته و حتی رکوردهایی رو جابجا کنه اما تا نتونه قانع کنه که هنوز برترین اسمارت فونه هیچ ارزشی نداره.منظورم ازاین حرف این نیست که الان بهترین اسمارت فون نیست.یادمه یه موقعی دوستدارای اپل میگفتن شاید ما بهترین دوربینو نداشته باشیم رو آیفون یا بهترین فلان رو نداشته باشیم اما این برامون مهمه که تجربه ای بی نظیر داریم.حالا ولی فقط و فقط داره محصولات اپل آپدیت میشن یه جورایی اون حس قبلی رو ندارن.اگه سایز صفحه ثابت میموند خیلی بهتر از این تغییر بود چون واقعا این اکوسیستم داره میره به سمت فقط سود آوری و اگه قرارباشه آیپد مینی هم بیاد این یکپارچگی ای که همیشه وجود داشت چی میشه؟واقعا این تغییر سایز عین گوشی های آندرویدی شده که!
    مدیر فاکسکان همچین گفته بود همه رقبا رو شرمنده میکنه که همه فکر کردیم آیفون 4 جدیدی قراره رونمایی بشه اما اینطور نبود.
    کسی هم انتظاری از اپل نداشت تا بیاد انقلاب ایجاد کنه این انتظارو خود شرکت درست کرد.حالا باطری و لنز بهتر و پردازنده و رم قویتر و صفحه نمایش با کیفیت بیشتر و نازکتر شدن و استفاده از شیشه و آلمینیوم همه اش عالی ولی اون تز تک بودن اپل به نظر من داره از بین میره.
    وقتی اپل میاد از سامسونگ شکایت میکنه که محصولات مارو کپی میکنه و خیلی اش رو راست میگه انتظار میرفت لااقل مثل محصولات شرکتهای دیگه سایز صفحه رو عوض نمیکرد.
    نمیدونم شاید بحثهایی داره که من متوجه نمیشم.؟؟

4. این کاربر از starless_90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

در مورد A6 اطلاعاتی هنوز نیمده؟

فکر نکنم بر اساس A15 باشه..

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان کسی ویدئو کامل مراسم معرفی دیشب رو لینک ازش داره برای دانلود؟

پروفشنال Vahidking.75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

اصلا انتظار معرفی چنین محصولی رو نداشتم به خصوص با ادعای اپل که میگفت گلکسی اس 3 رو خجالت زده میکنه ...
    تغییر سایز غیر هوشمندانه ( خداییش اپل شده عین کنترل تلوزیون ) ، سیاست های منحصر طلبانه ی اپل ، ظاهری تکراری برخی از مشکلات اپل آیفون 5 هستند .

جدای از نظر بنده و در ادامه صحبت های دوستان می خوام یه چیز اضافه کنم :

امروزه شرکت ها با پرداختن به مسائلی همچون رم ، Cpu و Gpu و کلا بهتر کردن بنچمارک گوشی و ... یک مسئله اساسی رو کاملا فراموش کردن که اون هم نیاز مردم هست .

همه ما خوب میدونیم که گذاشتن رم 2Gb در نوت 2 ، Cpu های چهار هسته ای چیز هایی نیستن که واقعا بیان و نیاز مردم رو برطرف کنن ... چند درصد نرم افزار هست که فقط با Cpu چهار هسته ای کار کنه ؟ ... ایا واقعا این ها نیاز مردم رو جواب میده ؟

ما امسال چیز خاصی از گوشی های مختلفی که معرفی شد جز بروزرسانی سخت افزار چیزی ندیدیم که بتونه واقعا مشکلات مردم رو برطرف کنه ... مثال هم در مورد باطری که دوستان اشاره داشتن ...
    در آیفون 5 نبودن Nfc کاملا احساس میشه و همچنین ( کلا در آیفون ها ) بلوتوث برای انتقال فایل ( که اصلی ترین استفاده بلوتوث هستش ) کاملا خریدار رو اذیت میکنه ( فکر کنین الان توی اتوبوس هستین و نمیتونین با بلوتوث فابل انتقال بدین )

امسال من تنها گوشی که دیدم واقعا برخی نیاز ها رو پاسخ داده بود لومیا 920 نوکیا - مایکروسافت بود ... عکس گرفت عالی در نور کم ، سیستم لرزشگیر خیلی پیشرفته ( دیگه این مشکل لرزش دست توی عکس ها رو نمیشه نادیده گرفت که نوکیا برطرف کردش ) و از همه مهم تر PureMotion Hd نوکیا که واقعا نواآوری خیلی عالی در زمینه صفحه نمایش هست ( رفرش ریت بالاتر و کیفیت عالی ) که 100 برابر رزولیشن Hd کاربردی هست ...

اینم خلاصه ای از نظرات بنده ...

8. 2 کاربر از Vahidking.75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

1

خوب من خیلی منتظر معرفی آیفون 5 بودم...
    دیشب هم گزارش لایو مراسم رو دنبال کردم...این رو هم بگم که روی هیچ برندی تعصب ندارم..
    هر کی گوشی بهتری بذاره کف دستم میخرمش..
    دیشب هم طراحی آیفون رو فوق العاده زیبا دیدم..واقعا از نظر ظاهری زیباترین گوشی هست...
    ولی بنظر من هم دیشب شبی نبود که باز هم اپل رو مثل یک دونده جلوی سایرین قرار بده..حالا این دونده در کنار بقیه و دوش به دوش اونها میبینم...
    بنظرم توی سایز باید بزرگتر از این هم میکردن و من با عدم تغییر سایز که بعضیا میگن مخالفم..(حیفه شما گوشی با این قدرت و کیفیت داشته باشید و یک صفحه ی کوچولو اونارو به نمایش بذاره...)-

البته اینکه آیفون حدود 1.4 میلی متر از رغیباش نازکتر باشه- یا 40 گرم سبک تر (البته کوچکتر هم هست) خیلی برای من اهمیت خاصی نداره که دیشب انقدر تیم کوک روش مانور داد...
    -در کل من آیفون5 رو کمی بهتر از گلکسی اس3 و کمی پایینتر از گلکسی نوت2 دونستم...
    یعنی= Galaxy Note2 > iPhone 5 > Galaxy S3 > Nokia Lumia920
    البته باید منتظر 19 سپتامبر و معرفی گوشی جدید اچ تی سی که احتمالا گوشی خاصی خواهد بود هم باشیم..-

و در آخر یک سوال... با توجه به قیمتهای 199-299-و399 دلاری به نظرتون قیمت آی5 تو ایران چقدر خواهد بود حدودا؟ قیمت جهانی از گلکسی نوت2 کمتره! آیا تو ایرانم همینطور میشه؟
    Last edited by AbKhiar; 13-09-2012 at 11:17. دليل: (:

10. این کاربر از AbKhiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Vahidking.75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

دیشب هم گزارش لایو مراسم رو دنبال کردم...این رو هم بگم که روی هیچ برندی تعصب ندارم..
    دیشب هم طراحی آیفون رو فوق العاده زیبا دیدم..واقعا از نظر ظاهری زیباترین گوشی هست...
    ولی بنظر من هم دیشب شبی نبود که باز هم اپل رو مثل یک دونده جلوی سایرین قرار بده..حالا این دونده در کنار بقیه و دوش به دوش اونها میبینم...
    بنظرم توی سایز باید بزرگتر از این هم میکردن و من با عدم تغییر سایز که بعضیا میگن مخالفم..(حیفه شما گوشی با این قدرت و کیفیت داشته باشید و یک صفحه ی کوچولو اونارو به نمایش بذاره...)-

البته اینکه آیفون حدود 1.4 میلی متر از رغیباش نازکتر باشه- یا 40 گرم سبک تر (البته کوچکتر هم هست) خیلی برای من اهمیت خاصی نداره که دیشب انقدر تیم کوک روش مانور داد...
    البته باید منتظر 19 سپتامبر و معرفی گوشی جدید اچ تی سی که احتمالا گوشی خاصی خواهد بود هم باشیم..-

و در آخر یک سوال... با توجه به قیمتهای 199-299-و399 دلاری به نظرتون قیمت آی5 تو ایران چقدر خواهد بود حدودا؟ قیمت جهانی از گلکسی نوت2 کمتره! آیا تو ایرانم همینطور میشه؟
    این قیمت ها قیمت نسخه بین المللی نیست و نسخه های آنلوک نشده هستن ...

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

با تغییر سایز مشکلی ندارم و فقط با کشیده شدن صفحه مشکل دار شدم من.
    قیمتایی که ذکر کردین تحت قرارداد هستن.آنلاکشون هم فکر میکنم 849 برای 64 هست(اشتباه که نمیگم؟)
    تو ایران اولش بالای 2 روش حساب کنین.

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

پيش فرض

با تغییر سایز مشکلی ندارم و فقط با کشیده شدن صفحه مشکل دار شدم من.
    قیمتایی که ذکر کردین تحت قرارداد هستن.آنلاکشون هم فکر میکنم 849 برای 64 هست(اشتباه که نمیگم؟)
    تو ایران اولش بالای 2 روش حساب کنین.
    ببخشید یه توضیح کوچیک راجع به قیمت تحت قرار داد و آنلاک میدید؟
    -
    از نظر کشیده شدن واقعا باهاتون موافقم... کلا سایز 4 اینچ خیلی سایز جالبی برای گوشی های فعلی نیست
    میتونستن 4.5 اینچ کنن و به قول بعضی دوستان شبیه کنترل تی وی نباشه...
    البته هنوز هم واقعا زیباست و شما ظاهرش رو که کنار لومیا 920 یا حتی اس3 بذارید میبینید که در عین سادگی خیلی آیفون زیباتره(که کافی نیست این)
    -
    آره منم نظرم اینه که احتمالا 1.900 - 2تومن باشه تو ایران...با این وضعیت ارز و شایعه دلار 3000تومنی...
    -
    شاید حتی امسال سال نوت 2 باشه تو ایران از نظر تعداد فروش

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید یه توضیح کوچیک راجع به قیمت تحت قرار داد و آنلاک میدید؟
    یه سری کمپانیای آمریکایی یا کانادایی مثل AT&T و Verizon و ..... آیفون رو به قیمت ارزون،مثلا 199 دلار با قراردادای 2ساله ماهی 50 دلار به ازای ارائه کلیه خدمات، به مشترکای شبکشون میفروشن که این میشه گوشی های قراردادی و فقط هم با سیمکارت های همون اپراتور ها کار میکنه و لاغیر(حالا اینکه تو ایران پول میدی آنلاکش میکنی رو کاری ندارم)
    نسخه های انلاک معمولا بالای 649 دلار هست قیمتشون و هر سیمکارتی توشون بزاری کار میکنه

15. 2 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •