تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 62 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

خدایش این رو نگاه کنید شبیه چیه؟؟؟

چه حسی دارید وقتی یه شرکت بزرگ به اندازه ... خلاقیت نداره

تا وقتی این عکس ها هست چطور ......

لحضه اول که این رو دیدم فکر کردم رو مک بوک پرو ویندوز ۸ ریختن
    خوب شما که ماله سامسونگ رو گذاشتی ماله مارک های دیگه هم بزار ... عزیزم این کپی نیست این رقابت

اینم ماله اچ پی :

2. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

از کجا معلوم که دوربین همین گوشی ( آی فون 5 ) سامسونگ نباشه ؟
    حالا بحث طراحی رو کنار بزاریم ، اپل از این کارا بلده ؟

13MP mobile camera sensor in the works from Samsung

Samsung is in the process of developing a 13 MP camera sensor for use in mobile phones and tablets.
    The S5K3L2 CIS is set to be able to capture stills with a maximum resolution of 4208 x 3120 pixels, 30 fps video.

It will also feature back-light illumination for improved low-light performance, and Samsung claims that it will be among the most advanced sensors it has produced to date.

It’s predecessor, the S5K3L1 12 MP sensor announced last year, is under mass production now, and should see its way into devices in the near future.

4. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

خوب شما که ماله سامسونگ رو گذاشتی ماله مارک های دیگه هم بزار ... عزیزم این کپی نیست این رقابت

اینم ماله اچ پی :

راست مگی

ولی اگه دقت کنی hp حداقل یکم کیبورد رو عوض کرده (مثلا تو کلیدهای جهت نما)

اما سامسونگ لامصب انگار کاغذ کاربن گذاشته یه کپی زده

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

همه از هم دیگه کپی می کنن این ایسوس بدبخت این همه ازش کپی می کنن یه بار شد بیاد بره دادگاه شکایت کنه ؟

دوربین 4 اس که سونی زده بود احتمال این هست که بازم سونی زده باشه

7. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

نمیدونم چرا

اما بنده نمیتونم هیچ کدوم از حرفای دوستان رو قبول کنم...

گرد بودن گوشه ی گوشی و ... انحصارن برای استفاده ی اپل نیست چون اول اون گرد زده...

اصلان نمیتونم قبول کنم...

میتونم 100 تا گوشی بیارم که شباهت به اپل دارن

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

اینم یه تقلید دیگه از اپل:

سوژه خیلی خوبی میتونه باشه برای اپل
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک Huawei U8860 Honor Pic08.jpg  

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

بعد 2 سال اومدم انجمن موبایل اولبن تاپیکی که باز کردم اولین پستی که دیدم عکس لپ تاپ سامی و اچ پی ه. فکر کردم تاپیک و اشتباه اومدم!
    خوشم میاد این کل کلای بی ربط هنوزم هست

11. این کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من کاملا با اقا محمد کینگ موافقم...خیلی مسخرس...من خودم یوزر ابل هستم...اما دیگه شورشو در آوردن...اومدن میگن این از ما تقلید کرده....شما ال جی و سامسونگ رو بذار کنار هم کبی همن...خوب اشکال هندسی محدودن اینکه اخرش یا سرش گرده دلیل بر تقلید نیست...

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

شما می تونید فایل pdf متن کامل شکایت اپل از سامسونگ رو بخونید تا با موارد اتهامی این شرکت به سامسونگ اشنا بشید

این دوستمون نظر خودش رو گفته حالا شما هم تبدیلش کردید به درس هندسه. معلومه خود شما هم اصلا موارد شکایت اپل رو به درستی نمی دونید که به عکس این دوستمون استناد می کنید

در پایان هم این اخرین تاپیک من در مورد اختلاف سامسونگ و اپل هست و همونطور که قبلا گفتم هیچ تعصبی به هیچ برندی ندارم و ارزش نداره زمان خودمون رو صرف طرف داری صرف از یه محصول یا شرکت بکنیم

وقتی هم این وسط چیزی هم بهمون نمیرسه . و امیدی هم به نتیجه دادن این بحث فرسایشی نیست.

مشکله ما این هست که سعی میکنیم همه چیز رو سفید و یا سیاه ببینیم یا یه محصول خوبه و بی نقصه یا بد و اشغال بدرد نخور.

یادمه اون زمان ها که مجله ایران جوان منتشر میشد با یه روانشناس ایرانی مصاحبه کردن که در مورد تفاوت انسان ایرانی و غربی صحبت میکرد این جمله اش هیچوقت یادم نمیره که گفت انسان ایرانی حاضره سرش بره ولی حرفش عوض نشه ولی انسان غربی هر زمان که متوجه اشتباه ش بشه سعی بر تصحیح اون می کنه

14. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

نمیدونم چرا

اما بنده نمیتونم هیچ کدوم از حرفای دوستان رو قبول کنم...

گرد بودن گوشه ی گوشی و ... انحصارن برای استفاده ی اپل نیست چون اول اون گرد زده...

اصلان نمیتونم قبول کنم...

میتونم 100 تا گوشی بیارم که شباهت به اپل دارن
    من کاملا با اقا محمد کینگ موافقم...خیلی مسخرس...من خودم یوزر ابل هستم...اما دیگه شورشو در آوردن...اومدن میگن این از ما تقلید کرده....شما ال جی و سامسونگ رو بذار کنار هم کبی همن...خوب اشکال هندسی محدودن اینکه اخرش یا سرش گرده دلیل بر تقلید نیست...
    میدونید چیه؟
    دلیل اینه که خیلی از نکاتی که این وسط مطرحه چیزی نیست که بخوایم فقط ببینیم و بلکه چیزی هست که احساس میکنیم
    البته من الآن اینجا حرف از طراحی میزنم و کار به باقی قضایا ندارم... و اگه در این باره صحبت میکنم به خاطر این هست که رشته من همین هست

شما اصلا نمیتونید بگید که مثلا فلان گوشی کناره هاش گرده و یا زاویه دار اصلا فرقی نداره
    دلیلش هم همونطور که گفتم احساسه! همین

مثال ساده بزنم
    تا حالا توجه کردید علائم راهنمایی رانندگی چرا بعضی هاشون مثلث شکل اند و بعضی ها دایره و بعضی هم مستطیل؟
    یا اینکه چرا رنگ هاشون بعضی ها قرمز و بعضی دور قرمز و بعضی سبز و بعضی هم آبی و....؟
    این ها چیزهای خیلی ساده ای هستند که شاید خیلی ها اصلا توجهی به اونا ندارند ولی حتی این ها استانداردهای جهانی دارند!

شما هیچ وقت نمیتونید علامت خطر رو با رنگ سبز و دایره ای شکل ببینید! چون وقتی احساس خطر میکنید که رنگ قرمز در کار باشه و گوشه های تیز مثلث رو ببینید!

همه رنگ ها و همه اشکال هندسی خودشون به تنهایی بیانگر یه مفهوم و حسی هستند
    و حالا یه طراح وقتی میخواد این اشکال هندسی کوچک و بزرگ رو کنار هم طوری بچینه که بتونه احساس خوبی به عموم مردم بده اون وقت متوجه میشید که یک کار طراحی چقدر سخته!

اون طرح گوشی هووای که محمد معرفی کرد هم با طرح آیفون فرق داره! چون یک شکل هندسی مهم (دکمه سخت افزاری هوم) رو نداره! پس هنوز نزدیک ترین طراحی همون گالکسی اس 2 ـــی سامسونگ هست
    گفتم قبلا هم اس و اس 2 ـــی سامسونگ کاملا مشابه 3g و 4 اپل هستند و وقتی سامسونگ اومد برای اس3 که قراره پرچمدار سامسونگ باشه اون دیزاین رو ارائه داد با اون چینش مسخره اشکال هندسی (ورودی و خروجی ها) در پشت گوشی و تقریبا همه به این طراحی ایراد گرفتند حالا میتونیم ارزش و اهمیت طراحی رو متوجه بشیم. چرا؟ چون سامسونگ نتونست حس خوبی به مخاطبینش بده و کاملا تو این زمینه ضعف داره که میاد از اپل الگو میگیره
    Last edited by Ali_Best; 16-09-2012 at 17:54.

16. این کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •