تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 62 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

2. 4 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اتفاقا اینجوری بهتر میشه
    وسیله ی دفاع شخصی هم میشه

4. این کاربر از shahabprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

یادم میاد پارسال وقتی میخواستم مک بوک پرو بگیرم همه دوستام می گفتن واسه چی می خوای چیزی بگیری که ۱ تومن از بهترین لپ تاپ ها گرون تر هست یه سونی سری f بگیر با بقیه ش هم یه گوشی خوب بخر

اما بعد از خرید وقتی با لپ تاپ اونها تست می گرفتم هرچند کانفیگ من در ظاهر پایین تر بود ولی از لجاظ عملکرد اگه بهتر نبود کمتر هم نبود

وقتی به کیفیت ساخت بدنه یک تکه المینیومی مک بوک پرو و مثلا لاکی کامپوزیتی سونی f137 نگاه می کنم از اینکه واسش ۲۰۰ دلار هزینه کردم ناراحت که نمی شم لذت هم میبرم

وقتی به کیفیت پنل LCD و مارک هارد مک بوک نگاه می کنم و اون رو با بقیه لپ تاپ ها مقایسه می کنم و یا وقتی با توجه به کانفیگ پایین تر از بهروری و هماهنگی سخت افزاری بهتر استفاده می کنم احساس رضایت می کنم و دلم برای به کسایی که فقط ظواهر تکنولوژی رو مبینن می سوزه

واقعا چطور می تونید بدنه بی کیفیت گالاکسی های سامسونگ رو تحمل کنید و لذت بدنه المینیومی و زیبای ایفون رو در نظر نگیرید و سخت افزار هماهنگ اون رو با سامسونگ مقایسه کنید اگه موردی رو دیدید که s3 با cpu بیشتر از عهدش بر میاد و ایفون بر نمیاد رو به من هم بگید

هیچ وقت هم به این جمله عوام که می گن اپل پول برندش رو می خوره توجه نکردم چون سعی می کنم خودم تحقیق و بعد نتیجه گیری کنم و می بینم که اپل هزینه تکنولوژیش رو می گیره

نمی خوام مطلب رو بیشتر از این باز کنم ولی سعی کردم هیچوقت هم خودم رو به محصولات یه شرکت محدود نکرده و کورکورانه از هیچ شرکتی دفاع نکنم ولی همیشه طرفدار واقعی تکنولوژی بودم و اگه فکر کنم که یه محصول می تونه واسم مفید باشه از خرج کردن واسش مزایقه نمی کنم هر چند تهیه هزینش واسم زمان بر و مشکل باشه.

این سخن مشهور رو هم از بنیان گذار اپل به یاد داشته باشید که اپل اگه تکنولوژی برای یه محصول رو نداشته باشه با سعی و تلاش اون رو میسازه و خلق می کنه (بهتر از برخی شرکت های دیگه است که منتظر می مونن و از نتایج تحقیقات دیگران استفاده کنند)
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 15:01.

6. 6 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه h0p3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

یادم میاد پارسال وقتی میخواستم مک بوک پرو بگیرم همه دوستام می گفتن واسه چی می خوای چیزی بگیری که ۱ تومن از بهترین لپ تاپ ها گرون تر هست یه سونی سری f بگیر با بقیه ش هم یه گوشی خوب بخر

اما بعد از خرید وقتی با لپ تاپ اونها تست می گرفتم هرچند کانفیگ من در ظاهر پایین تر بود ولی از لجاظ عملکرد اگه بهتر نبود کمتر هم نبود

وقتی به کیفیت ساخت بدنه یک تکه المینیومی مک بوک پرو و مثلا لاکی کامپوزیتی سونی f137 نگاه می کنم از اینکه واسش ۲۰۰ دلار وایسه بدنه هزینه کردم ناراحت که نمی شم لذت هم میبرم

وقتی به کیفیت LCD و مارک هارد مک بوک نگاه می کنم و اون رو با بقیه لپ تاپ ها مقایسه می کنم و یا وقتی با توجه به کانفیگ پایین تر از بهروری و هماهنگی سخت افزاری بهتر استفاده می کنم احساس رضایت می کنم و دلم برای به کسایی که فقط ظواهر تکنولوژی رو مبینن می سوزه

واقع چطور می تونید بدنه بی کیفیت گالاکسی های سامسونگ رو تحمل کنید و لذت بدنه المینیومی و زیبای ایفون رو در نظر نگیرید و سخت افزار هماهنگ اون رو با سامسونگ مقایسه کنید اگه موردی رو دیدید که s3 از عهدش بر میاد و ایفون بر نمیاد رو به من هم بگید

هیچ وقت هم به این جمله عوام که می گن اپل پول برندش رو می خوره توجه نکردم چون سعی می کنم خودم تحقیق و بعد نتیجه گیری کنم

نمی خوام مطلب رو بیشتر از این باز کنم ولی سعی کردم هیچوقت هم خودم رو به محصولات یه شرکت محدود نکرده و کورکورانه از هیچ شرکتی دفاع نکنم ولی همیشه طرفدار واقعی تکنولوژی بودم و اگه فکر می کنم که یه محصول می تونه واسم مفید باشه از خرج کردن واسش مزایقه نمی کنم هر چند تهیه هزینش واسم زمان بر و مشکل باشه.

این سخن مشهور رو هم از بنیان گذار اپل به یاد داشته باشید که اپل اگه تکنولوژی برای یه محصول رو نداشته باشه با سعی و تلاش اون رو میسازه و خلق می کنه
    الان بدنه ی گوشی سامسونگ باطن تکنولوژی بود؟؟

رو مک بوک اول ویندوز نصب کن بعد با بقیه مقایسه کن...نمیشه که مک رو با ویندوز مقایسه کرد، خب مک بهینه شده برای اون سخت افزار...ولی از لحاظ بدنه آره، گرچه سونی من هم فیبر کربن هست...نه پلاستیک...(این بحث لپ تاپ اصلا ربطی نداره به گوشی)

اصلا S3 رو بیخیال، در رابطه با ONE X چی؟ اون که دیگه پلاستیک نیست بقیه رو نمیدونم ولی من کلی میگم اینو...

اون جمله رو هم قبول دارم ولی تو این آیفون چه تکنولوژی جدیدی معرفی شد؟؟ چیش جدیده؟؟ پانوراما؟؟ الان مثلا تو کنفرانس نوکیا - مایکروسافت چند تا تکنولوژی جدید معرفی شد...(Pure motion - wireless charging - pure view ) و تازه کلی هم قابلیت های جدید ویندوز فون 8...

8. 4 کاربر از h0p3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این کامنت تو gsmarena بود:

Iphone 5 is the best among IOS running smart phones(only Apple).GS 3 is one of the best android 4.1 running smart phones.Both runs on different platforms.So you can't compare them.(Like we can't compare Mac with stupid windows running PCs) But from...

حرف حق جواب نداره

10. 5 کاربر از shahabprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

الان بدنه ی گوشی سامسونگ باطن تکنولوژی بود؟؟
    بقیه متن رو هم با دقت بخون

رو مک بوک اول ویندوز نصب کن بعد با بقیه مقایسه کن....
    شما هم رو لپ تاپت مک نصب کن بعد مقایسه کن

بعدش هم اولا با ویندوز هم چک شده می تونی تو یوتوب بگردی پیدا کنی دوما مگه ویندوز معیار سنچش همه چیز هست

ولی از لحاظ بدنه آره، گرچه سونی من هم فیبر کربن هست...نه پلاستیک...(این بحث لپ تاپ اصلا ربطی نداره به گوشی)
    می تونی بگی کجای متن بالا به پلاستیکی بودن اشاره داره؟ من گفتم کامپوزیت شما می گی فیبرکربن می تونی فرق ایندو رو واسم توضیح بدی؟

شاید تو ایفون جدید تکنولوژی نواورانه خاصی از اپل ندیدیم ولی نواوری های اپل در ایفون های گذشته که قابل انکار نیست این گناه اپل هست که سطح توقع شما رو بالا برده

حالا شما تو کل تولیدات سامسونگ به یه نواوری ممتاز اشاره کن

اولا مگه ویندوز و نوکیا هر دفعه تکنولوژی نو معرفی می کنند شما یه کار یه بار اون هارو با یه بار اپل مقایسه می کنید که درست نیست ممکنه سال اینده اپل چندتا نواوری ارائه کنه و نوکیا چیزی ارائه نکنه! بهتره کلی به نواری های هر دو شرکت نگاه کنید

دوما از کی تا حالا قابلیت های ویندوز ۸ نواوری شده؟ اگه اینطوره ios6 هم نواوریه!!

در اخر مطمئن باشید اگه در اینده ویندوز فون ۸ یا سرفیس عالیه باشند من هم طرف دارشون می شم و ازشون استفاده می کنم. مگه من با اپل قرار داد دارم که محصولاتش رو همیشه بخرم. ولی فعلا بحث بحث امروزه.
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 16:48.

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

در حال حاضر قیمت iphone 4s unlock توو بازار ایران چنده؟ با توجه به رونمایی از iphone 5 آیا کاهش قیمتی هم داشتیم؟
    در بازار های جهانی چطور؟ مثلا اتریش و یا تایلند
    راستی دوستان قیمت دلار رو هم اگر کسی اطلاع داره بگه
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

در حال حاضر قیمت iphone 4s unlock توو بازار ایران چنده؟ با توجه به رونمایی از iphone 5 آیا کاهش قیمتی هم داشتیم؟
    در بازار های جهانی چطور؟ مثلا اتریش و یا تایلند
    راستی دوستان قیمت دلار رو هم اگر کسی اطلاع داره بگه
    ممنونم
    بسته به مدل ۱۶, 32, 64 گیگ از ۱۲۰۰ تا ۱۷۰۰ هست (البته قیمت مال چند روز پیشه )

در همه جای دنیا مدل های لاک ارزون تر شدن مثلا الان بعضی ار اپراتورها ایفون ۴ رو مجانی میدن (البته گفتم که لاک هستند) (خدا فکرش رو کن)

تو ایران هیچی معلوم نیست معمولا چند ماه اول قیمت کاذب و بشدت بالاست با این وضعیت دلار هم 4sگرونتر میشه ارزونتر نمیشه

قیمت ارز و سکه رو هم می تونی انلاین از سایت مثقال یا مزنه نگاه کنی
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 17:32.

داره خودمونی میشه h0p3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

من مک نصب نمیکنم چون مثل ویندوز نیست که رو همه چی نصب بشه، بعدشم، چرا یوتیوب؟ خودت مقایسه کنی میبینی . . . بالاخره سخت افزار که نقش هویج نداره!! بعدشم اگه هماهنگی قطعات نباشه که سیستم کلی مشکل پیدا میکنه . . . مگه الکیه؟ تازه درایور ها هم تو سرعت و اینا کلی نقش دارن . . .

نوآوری بگم؟؟ Galaxy Note! بالاخره اینم یه نوآوری هست دیگه، قبلا چیزی به اسم فبلت نبود(یا اگه هم بود به اندازه ی این خوب نبوده) . . . یا اینکه LTE . . . یا اینکه صفحه های Pentile و و و (اینا ماله گوشیه ولی اگه محصولات دیگه هم بخوای میگم)، اگه نرم افزار هم نوآوری حساب میشه بازم میگم!(برای اپل حساب میشه که میره مثلا رو slide to unlock از بقیه شکایت میکنه)

ولی نوکیا نیاز داره! چون افتاده بود تو تکرار، مثل الان اپل . . . (مایکروسافت یعنی ویندوز؟ ) )

مگه من گفتم نوآوریه؟ منظورم این بود که خیلی پیشرفت داشته نسبت به ios و اندروید...

15. 3 کاربر از h0p3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

من مک نصب نمیکنم چون مثل ویندوز نیست که رو همه چی نصب بشه، بعدشم، چرا یوتیوب؟ خودت مقایسه کنی میبینی . . . بالاخره سخت افزار که نقش هویج نداره!! بعدشم اگه هماهنگی قطعات نباشه که سیستم کلی مشکل پیدا میکنه . . . مگه الکیه؟ تازه درایور ها هم تو سرعت و اینا کلی نقش دارن . . .

نوآوری بگم؟؟ Galaxy Note! بالاخره اینم یه نوآوری هست دیگه، قبلا چیزی به اسم فبلت نبود(یا اگه هم بود به اندازه ی این خوب نبوده) . . . یا اینکه LTE . . . یا اینکه صفحه های Pentile و و و (اینا ماله گوشیه ولی اگه محصولات دیگه هم بخوای میگم)، اگه نرم افزار هم نوآوری حساب میشه بازم میگم!(برای اپل حساب میشه که میره مثلا رو slide to unlock از بقیه شکایت میکنه)

ولی نوکیا نیاز داره! چون افتاده بود تو تکرار، مثل الان اپل . . . (مایکروسافت یعنی ویندوز؟ ) )

مگه من گفتم نوآوریه؟ منظورم این بود که خیلی پیشرفت داشته نسبت به ios و اندروید...
    دوست من مگه سایز یه گوشی عوض بشه نواوری و تکنولوژی میشه؟ اره میشه ولی وقتی تو تمام اجزاش نواوری باشه که تو بقیه گوشی ها نباشه مثل نسل اول ایفون.

در ضمن اپل واسه این اپل شده که خلاقیت به خرج میده و تکنولوژی رو طراحی می کنه و می سازه یا سفارش می ده واسش بسازند و بعد هم حق امتیازش ماله خودش هست. مگه LTE رو سامسونگ ساخته؟ سامسونگ فقط از این تکنولوژی جدید (که ماله خودش نیست) استفاده می کنه یا مگه اندروید رو سامسونگ یا HTC یا... ساختن؟

بهتر خلق تکنولوژی رو با استفاده از اون اشتباه نگیریم.

این بحث سر دراز داره بهتره زیادکشش ندیم یا واسش یه تاپیک جدید بزنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •