تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: Samsung Navi Iran NDrive مکان یاب قدرتمند آفلاین برای تمام گوشی ها - راهنما در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه u.n.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

لینک دانلود کجاست ؟؟؟؟؟ من نمیتونم دان کنم

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود.

لینک دانلود کجاست ؟؟؟؟؟ من نمیتونم دان کنم
    !!!

شاید مشکل از مرورگرت و نت ات هست ، داخل هر پست ، نسخه ای مخصوص قرار گرفته که لینک دانلود رو هم به صورت دکمه ی تصویر دانلود ، همونجا گذاشتم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

3. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من برنامه یک رو دانلود کردم و نصب کردم.برنامه الان میخواد به اینترنت وصل شه اما من اجازه نمیدم و برنامه میپره بیرو.سوالم اینه الان نقشه رو بریزم داخل برنامه این درست میشه و دیگه نمیپره بیرون.سوال دوم این که اگه امکان داره نقشه کامل و جدیدی معرفی کنید که بروز تر باشه البته اگه امکانش هست و نسخه جدیدتر بیرون اومده.من بعد از دانلو نقشه و ریختن باید گوشی رو خاموش و روشن کنم یا الان.ممنون از شما
    Last edited by 147milad; 20-10-2012 at 20:54.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من برنامه یک رو دانلود کردم و نصب کردم.برنامه الان میخواد به اینترنت وصل شه اما من اجازه نمیدم و برنامه میپره بیرو.سوالم اینه الان نقشه رو بریزم داخل برنامه این درست میشه و دیگه نمیپره بیرون.سوال دوم این که اگه امکان داره نقشه کامل و جدیدی معرفی کنید که بروز تر باشه البته اگه امکانش هست و نسخه جدیدتر بیرون اومده.من بعد از دانلو نقشه و ریختن باید گوشی رو خاموش و روشن کنم یا الان.ممنون از شما
    میلاد جان ، ممنون میشم که پست به اون بزرگی رو نقل قول نکنی و پستت رو ویرایش کنی و قسمت نقل قولش رو حذف کنی تا کمتر الکی فضا رو اشغال کنه.

این نسخه هایی که من گذاشتم، همگی تا اون لحظه ای که قرار داده شدند، تست شده و به روز و بدون هیچ مشکلی هستند.

طبیعی هست که برنامه خواسته به اینترنت وصل بشه ؛ چون همونطور که ذکر کردم ؛ برای استفاده ی اون نیاز به دانلود دیتا دارید که """ اکیدا توصیه میکنم """ دیتا رو خودتون با گوشی دانلود کنید که طبیعتا به روز هم خواهد بود.

بعد از دانلود کردن دیتا ؛ شما اینترنت گوشی خودتون رو خاموش کنید و از برنامه استفاده کنید.

6. 2 کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

میلاد جان ، ممنون میشم که پست به اون بزرگی رو نقل قول نکنی و پستت رو ویرایش کنی و قسمت نقل قولش رو حذف کنی تا کمتر الکی فضا رو اشغال کنه.

این نسخه هایی که من گذاشتم، همگی تا اون لحظه ای که قرار داده شدند، تست شده و به روز و بدون هیچ مشکلی هستند.

طبیعی هست که برنامه خواسته به اینترنت وصل بشه ؛ چون همونطور که ذکر کردم ؛ برای استفاده ی اون نیاز به دانلود دیتا دارید که """ اکیدا توصیه میکنم """ دیتا رو خودتون با گوشی دانلود کنید که طبیعتا به روز هم خواهد بود.

بعد از دانلود کردن دیتا ؛ شما اینترنت گوشی خودتون رو خاموش کنید و از برنامه استفاده کنید.
    من تا 200مگ یا حتی بیشتر میتونم دانلود کنم الان اما میخ.ام بدونم اگه من اجازه دانلود بدم نقشه تهران دانلود میشه یا ایران یا جهان.اخه هر کدوم این ها حجم متغیری دارن.ایا زبان فارسی هم داخلش هست یا در این صورت نمیتونم از زبان فارسی استفاده کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تا 200مگ یا حتی بیشتر میتونم دانلود کنم الان اما میخ.ام بدونم اگه من اجازه دانلود بدم نقشه تهران دانلود میشه یا ایران یا جهان.اخه هر کدوم این ها حجم متغیری دارن.ایا زبان فارسی هم داخلش هست یا در این صورت نمیتونم از زبان فارسی استفاده کنم
    حجم دانلودی کمتر از 200 مگابایت هست و یکبار که دانلود کنید ، برای همیشه خواهید داشتش.

نقشه ی جهان که نیست، ببینید ؛ شما وقتی برای دانلود برید ، نقشه ی ایران رو که انتخاب کنید ، شهر های بزرگ ایران مثل تهران و اصفهان و ... رو خودش خودکار دانلود میکنه که هم به زبان انگلیسیش رو دانلود میکنه و هم زبان پارسیش رو.

9. 2 کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام میتوانید این NDrive 1 را برای من جای دیگه ایی اپلود کنید مرسی چون اینجا نمیتونم دانلود کنم
    Last edited by pedram_01; 21-10-2012 at 10:41.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام میتوانید این NDrive 1 را برای من جای دیگه ایی اپلود کنید مرسی چون اینجا نمیتونم دانلود کنم
    پدرام جان ، لطفا عکس ها رو از نقل قولت حذف کن که کوچکتر بشه.

خیر عزیز ؛ امکانش برام نیست ؛ ضمنا دانلودش رو هم همین الان تست کردم و مشکلی نداشت.

12. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

salam.man file makhsus be gushiaye gheyre samsung ro mikham download konam amma vaghti mizanam mige file not available.lotfan file ro doros konid

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrshadmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

سلام لینک دانلود خراب شده...لطفا رسیدگی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •