تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: نوت بوک 14 برای کارهای معمولی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

چند تا سوال ایجاد شد
    1- این قسمتی از ریویو برای یکی از سایت های ایرانی هست (زومین) از E5z
    نمایشگر ۱۵.۶ اینچی این لپ‌تاپ رزولوشن بسیار پایین ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل را دارد. این وضوح‌تصویر برای نمایشگری به این بزرگی بسیار کم است. اگر با دقت به صفحه نمایشگر نگاه کنید قادر به مشاهده خطوط افقی تشکیل دهنده تصویر خواهید بود. زاویه دید نمایشگر نیز مانند دیگر نمایشگرهای مجهز به پنل TN محدود است. از طرفی طراحی لولای درب نمایشگر به شکلی است که درب نمایشگر خیلی باز نمی‌شود و این موضوع باعث می‌شود، زمانی که ایستاده با لپ‌تاپ خود کار می‌کنید رنگ‌ها را بهم ریخته و تصاویر را بصورت مات مشاهده کنید. اما اگر رزولوشن پایین نمایشگر را فاکتور بگیریم در حالت عادی و زمانی که از روبرو با لپ‌تاپ کار می‌کنیم، کیفیت تصویر و شدت روشنایی و کنتراست آن قابل قبول است.
    نظر شما در این مورد چی هست؟ یک بدی دیگه ای هم که داره این هست که یو اس بی 3 رو ساپورت نمیکنه . برخلاف تبلیغی که براش شده تو بعضی سایت ها برای عمر باطری 6 ساعت تنها 4:45 برای حالت معمولی (تایپ کردن مقاله همراه با گوش کردن موسیقی ) جواب میده البته بنا به اطلاعات این ریویو . متاسفانه ریویو تو سایت های معتبر براش پیدا نکردم

2- فرق بین مدل های Aspire و TrabelMate چی هست؟ تا جایی که من تحقیق کردم 4750 اسپایر سبک تر هست و همون حول و حوش 2.2 وزن داره اما تراول میت 4750 ، 2.4 کیلو.
    3- این سی پی یو های سری B اینتل چقدر از نظر پرفورمنس با core i3 فرق داره؟ به نظرتون برای کارهای عادی میتونه اونقدر تاثیر گذار باشه این تفاوت سی پی یو؟
    4- سی در مورد عمر باطری x44 اطلاعی داره ؟ ظاهرا عمر باطریش خیلی کم هست چیزی در حدود 2 ساعت!!!!!

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

سلام.

1-تمام لبتابها حتی تا مرز 2.5 از همین رزولیشن استفاده میکنن. e5z اتفاقا صفحه نمایش نسبتا خوبی داره نسبت به سایر لبتابهای متوسط. بقیه چیزا رو باید خودتون از نزدیک باهاش کار کنید چون جزئیه.
    در مورد باتری، اکثر 90 % لبتابها باتریشون میانگین 3 ساعت شارژ رو دارند. چند دقیقه کمتر یا بیشتر زیاد تفاوت نداره. برعکس باتری e5z از حالت متوسط هم کمی بیشتر شارژ نگه میداره.USB3 در لبتابهای محدودی استفاده میشه. بنظرم مهم هست اما اگه باهاش زیاد کار میکنید. مثلا هارد من 320 هست و تا الان هم پر نشده. یه هارد اکسترنال هم هستش که چند ماه پیش نصفش رو پرکردیم و همون. اگه روزانه یا هرچندوقت یکبار حجم زیادی را همیشه انتقال میدین اونوقت usb میتونه اهمیت داشتهباشه. لبتاب زیر1 تومان هست و مسلما محدودیت هایی داره

2- 4750 آسپایر بنظرم ظاهر بهتری هم داشت و هم گرافیکش 540 بود. مدل تراول میت کمی سنگینتر و از گرافیک ضعیف 610 استفاده میکنه. من تنها ایرادی که از ایسر میتونم بگیریم مخصوصا نسل قبلی هاش ظاهر نه چندان دلچسبش هست. این مدل هم بسیار خشکه ظاهرش
    3- پردازنده های پنتیوم (همون B) برای کارهای عادی، روزانه مثل نت و فیلم و موسیقی کاملا جوابگوست. بهتره ci3 تهیه کنید که سرعتش هم کمی بشتر باشه مثلا تو باز کردن صفحات افیس و PDF و ...
    پردازنده لبتاب خودم T3400 هست که از همین پنتیوم ها هم خیلی ضعیفتره اما کارم رو راه میندازه.

3. 2 کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام در کل کیفیت ساخت ایسوس بهتره یا ایسر
    و اینکه چرا فوجیتسو رو زیاد نمیپسندن؟
    چون منم میخوام یه لپ تاپ تو این مایه ها بگیرم ولی تو برندش موندم!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام در کل کیفیت ساخت ایسوس بهتره یا ایسر
    و اینکه چرا فوجیتسو رو زیاد نمیپسندن؟
    چون منم میخوام یه لپ تاپ تو این مایه ها بگیرم ولی تو برندش موندم!
    ببین اگه بخوای یه لپ تاپ خوب ار برندهای ایسوس یا سونی بخری باید یه بودجه خیلی خوب بذاری کنار و با یک و صد و این قیمتها اصلا" مدل خوبی از سونی یا ایسوس نمیتونی بخری ولی یکی از ویژگیهای خوب لپ تاپهای ایسر اینه که یه لپ تاپ با کانفیگ خوبش رو میتونی با یه بودجه خیلی مناسبتر بخری . من توصیه میکنم اگه کیفیت و دوام و مشخصات خوب در کنار قیمت مناسب لپ تاپ برات مهمه اصلا" روی ایسر شک نکن چون امتحان خودشو پس داده .
    Last edited by persiantoolsbaz; 27-11-2012 at 16:39.

6. این کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •