تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 118 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

نورتون به هیچ وجه ضعیف نیست ، سونار : همون تشخیص از رفتار برنامه ها هست .

ترجمه : شبکه آنلاین سیمنتک برای بازدهی پیشرفته ( سونار ) در برابر تهدیدات فعال ناشخناخته و ریسک های امنیتی روی رایانه شما محافظتی لحظه ای ارائه میکنه . سونار تهدید های در حال ظهور را با توجه به رفتار برنامه ها تشخیص میدهد . سونار تهدید ها را سریع تر از حالت مرسوم شناسایی بر پایه signature ( امضا ) تشخصی میدهد . سونار تعدید ها را تشخیص داده و از شما دربرابر کد های مخرب محافظت میکند قبل از اینکه لیست شناسای این کدها در آپدیت ها حاضر شود . ( یعنی DB آپدیت هم نکنید با توجه به قدرت سونار تا حد بالایی در امان هستید )

2. 5 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نورتون به هیچ وجه ضعیف نیست ، سونار : همون تشخیص از رفتار برنامه ها هست .

ترجمه : شبکه آنلاین سیمنتک برای بازدهی پیشرفته ( سونار ) در برابر تهدیدات فعال ناشخناخته و ریسک های امنیتی روی رایانه شما محافظتی لحظه ای ارائه میکنه . سونار تهدید های در حال ظهور را با توجه به رفتار برنامه ها تشخیص میدهد . سونار تهدید ها را سریع تر از حالت مرسوم شناسایی بر پایه signature ( امضا ) تشخصی میدهد . سونار تعدید ها را تشخیص داده و از شما دربرابر کد های مخرب محافظت میکند قبل از اینکه لیست شناسای این کدها در آپدیت ها حاضر شود . ( یعنی DB آپدیت هم نکنید با توجه به قدرت سونار تا حد بالایی در امان هستید )
    من می خوام برم آنتی ویروس بخرم(_نسخه اینترنت سکوریتی)بین آویرا و نورتون موندم راهنماییم می کنی؟ آیا با ای پی ایران مشکلی نداره و امنیت و سبک و قدرتمند است؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اینجا بپرسید راهنماییتون میکنند دوستان : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم نورتون رو انتخاب میکنم ولی اویرا هم خیلی خوب و قابل اعتماد هست ببینید کدوم امکانات مد نظر شما رو دارند اون رو انتخاب کنید فرضا هر کدوم رو چند هفته تست کنید ، ضمن اینکه نورتون در ایران نماینده نداره موقع خرید حواستون باشه ، ضمن اینکه بهترین کار به نظرم ریست کردن یک نسخه از نورتون و استفاده از سریال اون بعد از یک Fresh Install سیستم عامل هست .

5. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اینجا بپرسید راهنماییتون میکنند دوستان : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم نورتون رو انتخاب میکنم ولی اویرا هم خیلی خوب و قابل اعتماد هست ببینید کدوم امکانات مد نظر شما رو دارند اون رو انتخاب کنید فرضا هر کدوم رو چند هفته تست کنید ، ضمن اینکه نورتون در ایران نماینده نداره موقع خرید حواستون باشه ، ضمن اینکه بهترین کار به نظرم ریست کردن یک نسخه از نورتون و استفاده از سریال اون بعد از یک Fresh Install سیستم عامل هست .
    نه مشکلی با گارانتیش نیست دوست برام می آره می خوام سبک و قدرتمند و قابل اعتماد باشه آیا فناوری سونار در آویرا هم هست؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

الان دیگه تمام سوئیت های قدرتمند و معتبر قابلیت تشخیص از روی رفتار رو دارند حالا به اسم های مختلف و با قدرت های متفاوت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید توضیحات لازم رو داشته باشه .

8. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

تنظیمات حداکثری رو برای nis2013 میشه بزارید .

هم فایروال هم هم اسکن و ...
    Last edited by kaivanika; 22-09-2012 at 21:06.

11. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پاسخ شما به اندازه سوال خنده دار بود
    از قلم انداختن نام کاسپر و اوردن نام مکافی و حتی پاندا جالبه!

++++++++++++++++++++
    مکافی و پاندا همونقدر که نورتون قابل اطمینان هست کارشون درسته ولی کسپراسکی خیر ! من تو قدرت کسپر شک ندارم ولی وقتی حرف اطمینان وسطه نورتون و مکافی برا من حرف اول رو میزنند و پاندا هم اون دور و بر هست .

کسپر قدرتمنده ولی قابل اطمینان نیست .

( نظر شخصی و تجارب )
    +++++++++++++++++++++

دوست عزیز آقای محسن
    من نمیدونم اطلاعات شما در چه حد هست
    ولی خواهشن اینقدر منو نخندونید
    باور کنید اصلا نمیدونم چطور میتونید نام کسپر رو کنار نام های بزرگی مثل پاندا ببینید !!
    در این مورد حتی حاظر نیستم کوچکترین توضیحی بدم !
    به اندازه کافی دیدم کسپر ها و نود هایی که صاحبانشون رو دانسته یا بی خبر الوده به ویروس کردند
    لابرتوار نورتون و مک افی و پاندا رو واقعن میخوای با شرکت های درجه چندمی مقایسه کنی ؟
    فکر نمیکنم جالب باشه
    سپاس

13. 3 کاربر از puyan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از چه لحاظ قابل اطمینان نیست آویرا چطور؟
    ببینید وحید جان
    طریقه شناسایی ویروس ها و ارائه بروز رسانیها برای اونها ، سرعت زیادی میطلبه
    در این مدت 14 سالی که سرو کارم با کامپیوتر هست ، از همون موقعی که سیستم عامل ام اس داس بود این نورتونو و مک افی و بعد ها پاندا دارند روی سیستم های امنیتی کار میکنند . در سال های اخیر موارد متعددی شخصا مشاهده کردم که یک ویروس یا تروجان جدید در شبکه منتشر میشه ، نورتون و مک افی فورا اقدام به شناسایی و بلاک کردن میکنند و همینطور پاندا ولی کسپر تا چندیدن روز و نود حتی تا یک ماه هم دیدم که ویروس رو نمیشناسه
    ویروس دولتی که اخیرا منتشر شد رو حتی شاید خیلی ها ازش هنوز هم بی خبر باشین . این تروجان به محض انتشار توسط نورتون که روی سیستمم نصب هست شناسایی شد . این حمله شامل 5 فایل آلوده و 2 تغییر در رجستری سیستم بود . نورتون 2 تغییر رجستری رو مهار کرد . از 5 فایل ، 4 تا رو گرفت و فقط از فایلی که خودشو شبیه آپدیتر موزیلا فایر فاکس شبیه سازی کرده بود و حتی از کد های سرور موزیلا برای ارتباط استفاده می کرد گذشت که اون رو هم من به صورت دستی پاک کردم .
    همه اینها درست چند لحظه پس از انتشار ویروس اتفاق افتاد !!! حال آنکه کسپر که روی سیستم چند نفر از فامیل و دوستانم نصب هست و همچنین نود و بقیه تا مدت ها این الودگی رو اعلام نکردند !
    قدرت یک انتی ویروس در این گونه مواقع مشخص میشه و گرنه همه انتی ویروس ها بعد از مثلا 3 ماه میتونند فایل های آلوده رو شناسایی کنند !!!
    سپاس
    Last edited by puyan2; 23-09-2012 at 00:45.

15. 3 کاربر از puyan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ببینید وحید جان
    طریقه شناسایی ویروس ها و ارائه بروز رسانیها برای اونها ، سرعت زیادی میطلبه
    در این مدت 14 سالی که سرو کارم با کامپیوتر هست ، از همون موقعی که سیستم عامل ام اس داس بود این نورتونو و مک افی و بعد ها پاندا دارند روی سیستم های امنیتی کار میکنند . در سال های اخیر موارد متعددی شخصا مشاهده کردم که یک ویروس یا تروجان جدید در شبکه منتشر میشه ، نورتون و مک افی فورا اقدام به شناسایی و بلاک کردن میکنند و همینطور پاندا ولی کسپر تا چندیدن روز و نود حتی تا یک ماه هم دیدم که ویروس رو نمیشناسه
    ویروس دولتی که اخیرا منتشر شد رو حتی شاید خیلی ها ازش هنوز هم بی خبر باشین . این تروجان به محض انتشار توسط نورتون که روی سیستمم نصب هست شناسایی شد . این حمله شامل 5 فایل آلوده و 2 تغییر در رجستری سیستم بود . نورتون 2 تغییر رجستری رو مهار کرد . از 5 فایل ، 4 تا رو گرفت و فقط از فایلی که خودشو شبیه آپدیتر موزیلا فایر فاکس شبیه سازی کرده بود و حتی از کد های سرور موزیلا برای ارتباط استفاده می کرد گذشت که اون رو هم من به صورت دستی پاک کردم .
    همه اینها درست چند لحظه پس از انتشار ویروس اتفاق افتاد !!! حال آنکه کسپر که روی سیستم چند نفر از فامیل و دوستانم نصب هست و همچنین نود و بقیه تا مدت ها این الودگی رو اعلام نکردند !
    قدرت یک انتی ویروس در این گونه مواقع مشخص میشه و گرنه همه انتی ویروس ها بعد از مثلا 3 ماه میتونند فایل های آلوده رو شناسایی کنند !!!
    سپاس
    شما نورتون دارید چه نسخه ای ازش راضی هستید؟

17. این کاربر از vahid_crab708 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •