تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 118 اولاول ... 185864656667686970717278 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام علیکم

خطای مذکور همونطور که اشاره کردید مربوط به LiveUpdate هنگام دریافت Definitions میشه.
    موقعی که این مشکل پیش میاد معمولا توصیه میشه دو-سه روز LiveUpdate رو اجرا کنید تا درست بشه.
    همچنین از قسمت تنظیمات آپدیت گزینه Automatic Download of New Version رو غیرفعال کنید.

اگر بعد از انجام مراحل فوق و گذشتِ چند روز مشکل حل نشد، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n رو Off کنید.
    سپس محتویان پوشه‌ی Downloads در مسیر زیر رو کاملا خالی(حذف) کنید و مجدداً LiveUpdate رو اجرا کنید.
    X:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_20.3.1.22\Lue\Downloads

اگر باز هم جواب نگرفتید همان آپدیت آفلاین رو که دریافت کردید نصب کنید.
    چنانچه توفیقی حاصل نشد، گزینه نهایی نصب مجدد خواهد بود!

راستش در مورد نمایش اسم اون سایت منم تعجب کردم و تا بحال به همچین موردی بر نخوردم!
    بعد از پاک شدن پوشه مزبور و آپدیت آفلاین مشکل اکشن سنتر مرتع شده بود ولی همچنان نورتون از آپ شدن ناتوان است!
    فقط اون گزینه نهایی که تا یک زمانی نباید صورت مساله رو پاک کنم چون ممکنه اپیدمی! باشه.
    یکسری احتمال به ذهنم رسیده مثل آلودگی DNS که سیستم که برگشت دوباره چک کنم.
    ولی خوب سوال پابرجاست و این یک باگه به هر روی که در ریپورت یک همچین آدرسی بی سابقه و بدون توضیح باشه.
    ممنون از توضیحاتت

2. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

بعد از پاک شدن پوشه مزبور و آپدیت آفلاین مشکل اکشن سنتر مرتع شده بود ولی همچنان نورتون از آپ شدن ناتوان است!
    فقط اون گزینه نهایی که تا یک زمانی نباید صورت مساله رو پاک کنم چون ممکنه اپیدمی! باشه.
    یکسری احتمال به ذهنم رسیده مثل آلودگی DNS که سیستم که برگشت دوباره چک کنم.
    ولی خوب سوال پابرجاست و این یک باگه به هر روی که در ریپورت یک همچین آدرسی بی سابقه و بدون توضیح باشه.
    ممنون از توضیحاتت
    بله احتمال آلودگی رو بررسی کنید.نورتون وابستگی زیادی به اینترنت داره و برای سیستمی که اینترنت نداره گزینه جالبی نیست!

این دو راه رو هم میشه امتحان کرد:
    1-این کار ممکنه آنتی ویروس رو حداقل برای نیم ساعت و حداکثر برای همیشه از کار بندازه!
    به این صورت که شما فولدر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کاملا پاک میکنید.(در Safe Mode ).
    نکته: اگر LiveUpdate روی Virus Definitions خطا میده پس فقط پوشه VirusDefs که داخل Definitions قرار داره را حذف کنید(بکاپ)
    اگر Web Protection Definitions خطا داره، پوشه‌ی WebProtectionDefs حذف میشه(بکاپ)
    به این ترتیب درصد از کار افتادن آنتی ویروس کاهش پیدا میکنه.
    اگر بخشهای مختلف خطا دارن، پوشه‌ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کلاً بردارید!
    اگر GUI آنتی ویروس باز شد، همه آپدیتها را با اجرای LiveUpdate از اول دریافت کنید.

2-اگر آنتی ویروس از کار افتاد و GUI هم باز نشد، بکاپ رو سر جای اولش برگردانید و از قسمت تنظیماتِ آپدیت روی گزینه Smart Definitions (نوار لغزنده) سوئیچ کنید(On-Off) و دوباره LiveUpdate .

یه توضیحی در مورد این پیغام میدین !
    سلام
    یکی از کامپوننت های سیستمی قصد داره از طریق سرویس NetBios (پورت 137 پروتکل UDP)، با سیستم راه دور ارتباط برقرار کنه.
    دلایل متعدد داره و اصولا مشکوک یا خطرناک نیست.(NameService-BroadCast-P2P Apps , ...)

4. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    این DNS نورتون یا حتی DNS کومودو کلا چیز به درد بخوری هست؟؟!!!
    به نظرتون با وجود یه پک امنیتی قدرتمند اصلا نیازی بهش میشه ؟!

راستی؛تحریم ها؛روی آپدیت کردن و فعالیت های مشترکین ایرانی تاثیر منفی نداشته؟

6. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

دوستان
    این DNS نورتون یا حتی DNS کومودو کلا چیز به درد بخوری هست؟؟!!!
    به نظرتون با وجود یه پک امنیتی قدرتمند اصلا نیازی بهش میشه ؟!

راستی؛تحریم ها؛روی آپدیت کردن و فعالیت های مشترکین ایرانی تاثیر منفی نداشته؟
    سلام
    این بستگی به پکیج امنیتی شما داره.
    امروزه این پکیج ها به صورت کامل عرضه میشن و ابزاری برای مقابله(بهتره بگیم پیشگیری) با/از تهدیدهای اینترنتی دارن.
    ابزاری برای شناسایی سایتهای آلوده، کلاهبرداری،فیشینگ،اکسپلوی ت مرورگرها و ...
    DNS های نورتون و کومودو میتونن به عنوان مکمل عمل کنن.
    ما 3 نوع Norton DNS داریم که یکی از اونا میتونه نقش یه Parental Control رو بازی کنه.(198.153.192.60 و198.153.194.60 )
      محتوای مخفی: Protect your kids 
    Blocks Unwanted Content

Norton ConnectSafe helps keep your kids safe from Web sites with undesirable content.
    Norton ConnectSafe blocks inappropriate content in 23 different languages.

( خدا اینا رو خلق کرده واسه اسم عوض کردن! Norton ConnectSafe = Norton DNS )

8. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

دوستان صاحب نظر لطفا منو راهنمایی کنین...خیلی ضرورریه
    من رو لپ تابم وقتی ویندوز سون نصب کردم دیگه نمیتونم سیمانتیک رو نصب کنم چون ماله 32 بیت هستش سیمانتیکی که دارم...حالا شما لینکی واسه ویندوز 7 64 بیت دارین واسه دانلود؟ من تو نت گشتم چیز مناسبی پیدا نکردم کرک نشده بود و مدت زمانش محدود بود.میشه کمکم کنین؟
    اصلا بهترین آنتی ویروس واسه لپ تاپ چیه؟ نود 32 نصب میکنم همش نارنجی میشه و آپدیت قبول نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان صاحب نظر لطفا منو راهنمایی کنین...خیلی ضرورریه
    من رو لپ تابم وقتی ویندوز سون نصب کردم دیگه نمیتونم سیمانتیک رو نصب کنم چون ماله 32 بیت هستش سیمانتیکی که دارم...حالا شما لینکی واسه ویندوز 7 64 بیت دارین واسه دانلود؟ من تو نت گشتم چیز مناسبی پیدا نکردم کرک نشده بود و مدت زمانش محدود بود.میشه کمکم کنین؟
    اصلا بهترین آنتی ویروس واسه لپ تاپ چیه؟ نود 32 نصب میکنم همش نارنجی میشه و آپدیت قبول نمیکنه
    سلام
    آخرین نسخه Symantec.Endpoint.Protection.Client.12.1.2100.2093 .x64 هست که اگه خواستی لینک بدم
    شما همین Norton Internet Security رو نصب کن بعد تو این تاپیک از دوستان لایسنس رایگان 110 روزه شو بگیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای انتخاب آنتی ویروس مناسب هم میتونی به این تاپیک مراجعه کنی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از D E M O N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

دوست عزیز من تا حالا از نورتون استفاده نکردم...تنظیماتشو وارد نیستم.مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    میشه لینک سیمانتیک واسه ویندوز 7 رو هم بیزحمت بزارین.واسه 67 بیت.این لینک کرک داره دیگه؟
    ممنون از اینکه جوابمو سریع دادین

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

جدیدا نورتون بدجوری رفته روی مخ با این ارور هایی که میده
    ویندوز رو عوض کردم،نورتون رو هم با پیلتر شکن از سایت خودش دانلود کردم
    100000 تا ارور میاد پشت سر هم الان.اولیش اینه و بقیه ارور ها هم مربوط میشه به همین email
    چیه این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

جدیدا نورتون بدجوری رفته روی مخ با این ارور هایی که میده
    ویندوز رو عوض کردم،نورتون رو هم با پیلتر شکن از سایت خودش دانلود کردم
    100000 تا ارور میاد پشت سر هم الان.اولیش اینه و بقیه ارور ها هم مربوط میشه به همین email
    چیه این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سیستم شما احتمالاً عضو یک Botnet شده! >> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکبار Reputation Quick Scan انجام بدید. اگر به Process مشکوکی برخوردید قرنطینه اش کنید.( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    یه Quick Scan هم با آنتی ویروس انجام بدید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود،نصب و اپدیت کنید.
    گزینه Perform Quick Scan را انتخاب و روی Scan کلیک کنید.در آخر اگر مواردی پیدا شد،همه رو تیک بزنید و روی Remove Selected کلیک کنید.

15. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستام من روی سیستم nis نصب داشتم با فایروال کومودو دیروز توی تنظیمات nis داشتم نگاه میکردم که انگاری فایروالشو روشن کردم الان یه سری از برنامه ها کار نمیکنن مشکل از همینه ؟
    1.چطور میتونم خاموش کنم اما ارور نده؟
    2.کومودورو پاک کنم فقط این بمونه؟
    3.یا فقط انتی ویروسشو نصب کنم + کومودو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •