تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 118 اولاول ... 145460616263646566676874114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به احتمال زیاد فهمیدم چشه.ولی یکم برام عجیبه به فایل های

SERVICES.EXE , TASKMGR.EXE گیر میده .البته بعد یه ساعت که آنتی ویروس سیستم رو در دست گرفته بود تو recent history نوشته بود
    اینم recent history
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم بگم از اولین بار که نصب کردم با این فایل ها مشکل داشت.شاید این مشکل وجود داشته از اول من متوجه نشدم.یعنی هیچ کاربری متوجه این نشده تا حالا.چرا یدونه آنتی ویروس درست و حسابی تو بازار نیست اه 2 هفتس هی آنتی ویروس نصب میکنم بعد پاک میکنم پدرم در اومد.
    سلام
    نورتون با Task Manager و Services کاری نداره. اونا با نورتون کار دارن!
    این طبیعیه و مشکلی نیست.
    یک ساعت تازه واسه گرم شدنه.خیلی بیشتر طول میکشه.
    یه راهی هم هست که امتحان نکردم و از روی تجربه میگم.البته برای شما که تازه نورتون نصب کردید شاید خطرناک باشه.
    به این ترتیب که پوشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پاک میکنیم تا آنتی ویروس هیچ دیتابیسی نداشته باشه.
    اینطوری ممکنه ترمزهای اضطراری فعال بشن و آنتی ویروس غیرفعال بشه.
    البته ممکنه صفحه اصلی آنتی ویروس باز نشه تا دوباره آپدیتش کنید(20 درصد این احتمال وجود داره)
    برای اینکه اون 20 درصد رو هم در نظر گرفته باشیم باید از پوشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه پشتیبان تهیه بشه.
    البته راه دقیق تر اینه که پوشه VirusDefs رو که داخل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار داره حذف کنیم.

2. 6 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مشکل از همون 6000 تا ویروس بوده.به قول دوستمون یه ساعت اول رو گرم میشده.فعلا با درایو سی کاری نداره.ولی پدر سی پی یو در اومده.میزام کارشو بکنه .بیخیال فولدر نمیدونم چی چی.

4. این کاربر از vb.mohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.
    در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینکه برخی از سایتها مثل بانک پارسیان و ... ، با انتخاب اینترنت بانک ، یک صفحه جدید باز میشه که آدرس نداره! و برنامه Identity Safe هم نمیتونه پسوردی ذخیره کنه. چاره ای نداره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینکه برخی از سایتها مثل بانک پارسیان و ... ، با انتخاب اینترنت بانک ، یک صفحه جدید باز میشه که آدرس نداره! و برنامه Identity Safe هم نمیتونه پسوردی ذخیره کنه. چاره ای نداره؟
    سلام
    من مدتیه از Identity Safe استفاده نمیکنم.
    برای این صفحه ها خودتون به صورت دستی آدرس و شناسه و رمز عبور رو بدید >> Edit Logins
    اگر مثل صفحه‌ی زیر باشه نورتون بدون مشکل Fill میکنه:
      محتوای مخفی: SplashScreen 
    Last edited by *Batman*; 14-07-2013 at 15:44.

7. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

14 یه سؤال

با سلام بر دوستان و اساتید بخصوص استاد مسعود عزیز؛

من دو تا سؤال مربوط به قسمت Download Intelligence دارم:

اوّلاً من این تنظیمات رو إعمال کردم تا پیغامهای اضافی نمایش داده نشه چون چیز خطرناکی هم دانلود نمیکنم نظرتون چیه آیا مشکلی یا دوشواری نداره این تنظیمات:

و دوّم : به نظرتون موقع دانلود شبانه و اینا اگه Download Intelligence رو کلاً بیخیالش شیم یعنی Off بشه سرعت دانلود زیاد میشه؟ یا اصلاً تأثیری نداره و خطرناکه؟

پیشاپیش ممنوم

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام بر شما دوست عزیز
    1-این تنظیمات شما در راستای کاهش پیغام های Download Intelligence هیچ موشکلی نداره.خیلی هم عالی!
    2-Download Insight اصولاً به محتوایی که داره دانلود میشه کاری نداره.بلکه فایلی رو که دانلود شده بررسی میکنه.بنابراین تاثیری در سرعت دانلود نداره.

10. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان. من روی سیستم چند وقتیه که آنتی ویروس نورتون رو نصب کردم. ولی از وقتی که این آنتی ویروس رو نصب کردم دیگه نمیتونم با برنامه اینترنت دانلود منیجیر چیزی دانلود کنم. این پیغام زیر رو میده.
    من از تو خود آنتی ویروس از قسمت فایروالش برنامه دانلود منیجیر رو بهش میشناسونم که دیگه آنتی ویروس کاری باهاش نداشته باشه. ولی بازم این پیغام رو میده. ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان. من روی سیستم چند وقتیه که آنتی ویروس نورتون رو نصب کردم. ولی از وقتی که این آنتی ویروس رو نصب کردم دیگه نمیتونم با برنامه اینترنت دانلود منیجیر چیزی دانلود کنم. این پیغام زیر رو میده.
    من از تو خود آنتی ویروس از قسمت فایروالش برنامه دانلود منیجیر رو بهش میشناسونم که دیگه آنتی ویروس کاری باهاش نداشته باشه. ولی بازم این پیغام رو میده. ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

توی فایروال قسمت دانلود منیجر یک عکس بذارید

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با پروKسی یا وی چی ان میخواستید کانکت شید و از ای دی ام استفاده کنید؟
    اگر جواب بله هست توی قسمت مربوطه تو ای دی ام یه سری تنظیم باید اعمال کنید
    طبق پیغام توی عکس کانکت نشدنش مربوط به نورتون نیست-Details رو میگم
    Last edited by AlexanderMahone; 18-07-2013 at 08:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با پروKسی یا وی چی ان میخواستید کانکت شید و از ای دی ام استفاده کنید؟
    اگر جواب بله هست توی قسمت مربوطه تو ای دی ام یه سری تنظیم باید اعمال کنید
    طبق پیغام توی عکس کانکت نشدنش مربوط به نورتون نیست-Details رو میگم
    فرقی نمیکنه که با چیز پی ان یا بدون اون کانکتت شم. در هرصورت این پیغام رو میده. همونطور که تو پس قبلی گفتم، از وقتی که نورتون رو نصب کردم اینجوری شد. تا قبلش مشکلی نداشت. تو این عکس پایین هم نورتون آی دی ام رو با علامت قرمز نشون میده که یعنی قابل اعتماد نیست. وقتی هم که اون ارور رو میده روی گزینه yes میزنم میره تو سایت آی دی ام و میگه که باید تو تنظیمات فایروال آنتی ویروس، این برنامه رو بشناسونی. من این کار رو میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیافته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •