تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 118 اولاول ... 135359606162636465666773113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام من انتی ویروس نورتون رو نصب کردم واقعا آنتی ویروس خوبیه.دو تا سوال.
    1-این برنامه چند تا پروسس داره که میخان هی از اینترنت استفاده کنن .با برنامه bw meter میتونم جلوشون رو بگیرم.فقط میخام بدونم اگه واقعا حجم کمی از اینترنت استفاده میکنن و کارشون با اینترنت ضروریه بزارم استفاده کنن یا نه هرکدوم که ضرورین اونا رو بزارم استفاده کنم.؟یا...
    2-نورتون به قوی بودن مشهوره ولی trial rester خودش رو اصلا به هیچ عنوان مخرب نمیشناسه.تو تنظیماتش اشتباهی انجام دادم؟ یا نه این کلا اینجوریه گیر الکی نمیده؟
    سلام
    1-هیچوقت Process های نورتون رو برای دسترسی به اینترنت محدود و مسدود نکنید.
    برای اینکه دسترسیش به حداقل برسه میتونید Community Watch رو از قسمت تنظیمات غیرفعال کنید.
    البته استفاده نورون از اینترنت خیلی کمه.در حدی نیست که محسوس باشه و شما رو اذیت کنه.

2-تریال ریست هر ازگاهی به روز میشه و توش کد مخرب و مشکوکی وجود نداره که شناسایی بشه.
    اگر هم شناسایی بشه به خاطر نقض کپی رایته.
    تنظیمات رو از پست دوم بردارید.پست دوم مطالب زیادی داره که حتما برای شما مفیده.

موفق باشید.

2. 6 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bobSilon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    مـشــهــــــــد

پيش فرض

سلام
    بیت دفندر یه نرم افزار تکمیلی داره برای کنترل یوزرهای ویندوز به اسم parental control
    حالا میخوام از نورتون استفاده کنم، نورتون هم همچین چیزی داره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام
    بیت دفندر یه نرم افزار تکمیلی داره برای کنترل یوزرهای ویندوز به اسم parental control
    حالا میخوام از نورتون استفاده کنم، نورتون هم همچین چیزی داره؟
    سلام
    شما ابتدا یه اکانت رایگان بسازید >> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد بچه ها رو تعریف کنید و اسم کامپیوتر اونها رو مشخص کنید.
    براشون یه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کنید تا رفتار اونا رو ثبت و ضبط کنه و به شما گزارش بده.
    همچنین میتونید نوع سایتهایی رو که نباید ببینن تعیین کنید.(پ.و.رن،جنایت،اسلحه؛خش ونت،پ.ر.و.ک.س.ی و غیره)
    خودتون میتونید از طریق صفحه اصلی آنتی ویروس (گزینه Family) لاگین کنید و فعالیت بچه ها رو تحت نظر بگیرید.

لینک زیر هم با سوال شما مرتبطه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

5. 6 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام .مورد من اورژانسیه.کمک کنید لطفا.اقا من این نورتون آنتی ویروس رو نصب کردم.بعد 2 روز وقتی فعال باشه شروع میکنه به پر کردن درایور c.البته باید غیر فعال کنم بعد ریستارت اون حجمی رو که گرفته بود رو آزاد میکنه ولی به محض اینکه فعالش میکنم دوباره شروع به این کار میکنه.حدود 30% هم سی پی یو رو اشغال میکنه.رم هم حدود 300 مگابایتی بیشتر پر میشه.؟دو دلیل میتونه داشته باشه.یکی اینکه موقع آپدیت ارور داد بعد ریستارت مشکلی نداشت.دلیل دومی فایل 6000virus.zip رو واسه تست دانلود کردم.ولی بعد تست پاکش کردم.میشه کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام .مورد من اورژانسیه.کمک کنید لطفا.اقا من این نورتون آنتی ویروس رو نصب کردم.بعد 2 روز وقتی فعال باشه شروع میکنه به پر کردن درایور c.البته باید غیر فعال کنم بعد ریستارت اون حجمی رو که گرفته بود رو آزاد میکنه ولی به محض اینکه فعالش میکنم دوباره شروع به این کار میکنه.حدود 30% هم سی پی یو رو اشغال میکنه.رم هم حدود 300 مگابایتی بیشتر پر میشه.؟دو دلیل میتونه داشته باشه.یکی اینکه موقع آپدیت ارور داد بعد ریستارت مشکلی نداشت.دلیل دومی فایل 6000virus.zip رو واسه تست دانلود کردم.ولی بعد تست پاکش کردم.میشه کمک کنید.
    سلام
    اگر آنتی ویروس پیغام میده که ویروس پیدا کرده و در حال پاکسازیه باید صبر کنید تا کارش تموم بشه.
    اگر به اون 6000 تا گیر داده باشه یه 24 ساعتی داستان دارید!
    وقتی داره شناسایی و پاکسازی میکنه سیستم رو ریست نکنید و فایلهای ویروس رو هم پاک نکنید.چون تا پردازش خودش تموم نشه ول کن نیست!
    پر شدن درایو رو من تابحال ندیدم.کلا حجم فولدر آنتی ویروس در مسیر ProgramData از یک گیگابایت تجاوز نمیکنه.(Norton Internet Security - Windows 8 x86)

اشغال این حجم از حافظه خیلی عجیبه مگر اینکه پای اون 6000 تا در میون باشه!

میزان مصرف CPU و حافظه هنگام وبگردی و همزمان پخش فیلم:

شما کدوم محصول رو نصب کردید؟چه نسخه ای؟از کجا دانلود کردید؟
    اون 6000 تا رو با نورتون تست کردید؟

8. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من نسخه آنتی ویروس2013 20.4.0.40 رو استفاده میکنم.از سایت پیسی p30 دانلود ،دانلود کردم .بله پیغام میده "auto protect is processing threats".
    فایل های ویروسی رو دستی پاک کردم.من متوجه نبودم .یدفعه ویندوز پیغام پر شدن درایور سی رو داد.او 6000 تا رو با نورتون امتحان کردم.تقریبا 5800 بود که همشو شناخته بود و میخاست پاکشون کنه که کنسل رو زدم و دستی پاک کردم.الان چیکار کنم من؟حیفه فقط از این انتی ویروس خوشم اومده بود.یه مسئله دیگه دیروز trust level 89% بود.بعدش شد 1% .حالا هم 85%
    بازم یه مسئله دیگه اینکه حجمی که فولدر های مخفی و سیستمی تو درایو سی اشغال کردن خیلی کمتر از مقداری که ویندوز نشون میده.(موقع فعال بودن آنتی ویروس).فولدر program data فقط 1.46 گیگ حجم داره که 250 مگ اون رو نورتون اشغال کرده.
    Last edited by vb.mohsen; 11-07-2013 at 19:14.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    خوب همونطور که حدس میزدم داره روی اون 6000 تا نمونه کار میکنه.
    شما راهی ندارید جز اینکه صبر کنید و به نورتون فرصت بدید تا کارش رو انجام بده!
    Trust Level هم همیشه ثابت نیست و متغیره.
    اون بخش آخر رو فکر نمیکنم مربوط به آنتی ویروس باشه.البته تو این شرایطی که سیستم شما قرار داره هر چیزی ممکنه!

11. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اگه درایو سی پر شد چیکار کنم؟ الان یه یه ساعتی هست گذاشتم داره کارش رو انجام میده.1.7گیگ رم پر شده(رمم 2 گیگه) تقریبا 8 گیگ به درایو سی اضافه شده .سی پی یو هم 30-100% کار میکنه.اتفاقا اون بخش آخری دقیقا به آنتی ویروس ربط داره چون موقعی که آنتی ویروس فعاله این اتفاق میافته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به احتمال زیاد فهمیدم چشه.ولی یکم برام عجیبه به فایل های

SERVICES.EXE , TASKMGR.EXE گیر میده .البته بعد یه ساعت که آنتی ویروس سیستم رو در دست گرفته بود تو recent history نوشته بود
    اینم recent history
    اینم بگم از اولین بار که نصب کردم با این فایل ها مشکل داشت.شاید این مشکل وجود داشته از اول من متوجه نشدم.یعنی هیچ کاربری متوجه این نشده تا حالا.چرا یدونه آنتی ویروس درست و حسابی تو بازار نیست اه 2 هفتس هی آنتی ویروس نصب میکنم بعد پاک میکنم پدرم در اومد.
    Last edited by vb.mohsen; 11-07-2013 at 22:15.

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کاری رو که باید سالها پیش میکرد بعد از کلی فکر و الان کرد راحت شد
    خوبیش اینه که لایسنس محصول امنیتی مثل اسپایوردکتر رو میدی تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تخفیف نورتون رو میتونی بخری
    Last edited by AlexanderMahone; 11-07-2013 at 22:38.

15. 4 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •