تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 118 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

من این تاپیک رو اختصاصی برای معرفی و بحث درباره بهترین مکمل ها در کنار Norton internet security 2013 می زنم.درسته که تاپیک برای نرم افزار های norton داریم ولی هیچ تاپیک اختصاصی برای بحث درباره مکمل Norton internet security 2013 نداریم.

اینجا ما قصد داریم بهترین مکمل های Norton internet security 2013 رو معرفی کنیم.به دور از تعصب و بحث حاشیه ای (دقت کنید که من به norton اعتقاد دارم ولی باید یه سری مکمل در کنارش استفاده کرد.)

چندتا مشکل اساسی داره :

1)یه چندتا کیلاگر هست که دوستام نوشتن و ما استفاده می کنیم که هیچ کدوم رو نشناخت.در حالی که کسپر می شناخت.--------->در نتیجه nis 2013 در شناسایی کیلاگر ضعیف هست و من zemana anti logger رو نصب کردم که اون این قضیه رو حل کرد.

2)جلوی ویروس های اتوران از روی فلش رو نمی گیره.------------------->در نتیجه در مورد اتوران ضعیفه برای حل این مشکل من با تغییر در ریجیستری اتوران رو کنسل کردم.

3)مثل بسیاری از ویروس کش ها مانند بیت دیفندر یا کسپر در هنگام ورود فلش مموری پیغامی مبنی بر اسکن درایو جدید نمی ده پس باید یه فکری هم به حال این موضوع کرد.

4)فالس آلارم های بسیار زیادی داره که ناشی از گیر دادن های بیش از حد به کپی رایت هست و بسیاری از کرک ها و پچ ها و ترینر ها رو پاک می کنه.
    سلام
    MBAM یکی از بهترین مکمل ها نــه فقط برای نورتون بلکه برای هر آنتی ویروس هست.
    اما برای نورتون باید از نسخه رایگان(فقط اسکنر) استفاده کنید.

در مورد مشکلاتی که بهش اشاره کردید:
    1-ممکنه یه کیلاگر معمولی رو شناسایی نکنه اما در مقابل همه کیلاگر ها ضعیف عمل نمیکنه.
    همچنین ابزار Identity Safe اثر کیلاگر ها رو خنثی میکنه.

2-ویندوز های جدیدتر از XP به صورت پیش فرض اتوران های فلش رو اجرا نمیکنن.

3-بله؛ نورتون درایو فلش مموری رو به صورت On-access اسکن میکنه.یعنی به محض اینکه به یک فایل دسترسی انجام بشه اسکن میکنه.
    به خاطر افزایش کارایی کل درایو رو هنگام اتصال اسکن نمیکنه.
    بنابراین برای اسکن فلش مموری باید یه Custom Scan انجام بدیم. (البته خودم از یه برنامه ساده برای حل این مساله استفاده میکنم)

4-چون به رعایت کپی رایت پایبنده نمیشه گفت فالس آلارم داره.اگر هم اشتباهی وجود داشته باشه بیشتر مربوط به SONAR میشه.

نورتون تا اینجا با mbam و zemana سازگار نبود.و هیچ مکملی براش من نتونستم پیدا کنم که با هم سازگار باشند.
    من Zemana رو در کنار نورتون نصب کردم و بدون مشکل با هم کار کردن. برای سازگاری بهتر لازمه به تنظیمات Smart Firewall دست نزنیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم امتحان کن تو امضا بتمن هس
    این یکی دیگه مال خودشه البته فکر کنم 360 خودش داره
    البت سوپر آنتی اسپایوار خیلی خوفه
    به NPE به عنوان یه مکمل نگاه نکنید.زمانی که سیستم آلوده شده و کاری از دست آنتی ویروس ساخته نیست میتونید برید سراغ NPE .

2. 7 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    MBAM یکی از بهترین مکمل ها نــه فقط برای نورتون بلکه برای هر آنتی ویروس هست.
    اما برای نورتون باید از نسخه رایگان(فقط اسکنر) استفاده کنید.

در مورد مشکلاتی که بهش اشاره کردید:
    1-ممکنه یه کیلاگر معمولی رو شناسایی نکنه اما در مقابل همه کیلاگر ها ضعیف عمل نمیکنه.
    همچنین ابزار Identity Safe اثر کیلاگر ها رو خنثی میکنه.

2-ویندوز های جدیدتر از XP به صورت پیش فرض اتوران های فلش رو اجرا نمیکنن.

3-بله؛ نورتون درایو فلش مموری رو به صورت On-access اسکن میکنه.یعنی به محض اینکه به یک فایل دسترسی انجام بشه اسکن میکنه.
    به خاطر افزایش کارایی کل درایو رو هنگام اتصال اسکن نمیکنه.
    بنابراین برای اسکن فلش مموری باید یه Custom Scan انجام بدیم. (البته خودم از یه برنامه ساده برای حل این مساله استفاده میکنم)

4-چون به رعایت کپی رایت پایبنده نمیشه گفت فالس آلارم داره.اگر هم اشتباهی وجود داشته باشه بیشتر مربوط به SONAR میشه.

من Zemana رو در کنار نورتون نصب کردم و بدون مشکل با هم کار کردن. برای سازگاری بهتر لازمه به تنظیمات Smart Firewall دست نزنیم.

به NPE به عنوان یه مکمل نگاه نکنید.زمانی که سیستم آلوده شده و کاری از دست آنتی ویروس ساخته نیست میتونید برید سراغ NPE .
    سلام بتمن جان.مرسی که راهنمایی کردی اونم به این قشنگی و کاملی.
    درمورد mbam از اونجایی که من الان مدتیه پیگیر مکمل های نورتون هستم یکی از دوستان به پشتیبانی سیمانتک میل زده بود در مورد مکمل های سازگار و اینکه نورتون در شناسایی یه سری کیلاگر هیچ واکنشی نداشته.اونا هم در جواب گفته بودن که نورتون در حال حاضر امنیت کامل تامین می کنه و به طور خاص با mbam قطعا سازگاری نداشته تو تست هاشون و اصلا توصیه نمی شه.و در مورد ضعف عملکرد در برار کیلاگر هام اون ها رو خواستن و گفتن باید بررسی کنند و قول دادند که در نسخه 2014 عملکردش بهتر بشه.

من سعی می کنم متن ایمیل دوستم و پاسخ اون ها رو اینجا بزارم.
    دوست دارم بیشتر در مورد برنامه هایی که تا الان تست کردم مثل suoer anti spy... و appguard.....وusb security........npe بحث کنم ولی امشب نمی رسم(فرصت ندارم) سعی می کنم فردا یه سری مطللب تکمیلی اضافه کنم.
    فقط در مورد npe من فکر کنم نیازی به نصبش نباشه چون رو خود nis 2013 هست.حالا بازم باید چک کنم.من فرقی ندیدم؟npe برای کسی هست که نورتون نداره نه برای ما که نورتون داریم ولی حتما بیشتر بررسی می کنم چون فکر کنم که در اشتباه باشم.
    ممنون

4. 4 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

درود
    این NPE کجای اینترنت س هست ؟
    مگه فقط 360 نداره ؟

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

سلام

ولی بعضی مواقع که نورتون ویروسی رو شناسایی نکنه یا مشکلی در پاک کردنش داشته باشه میتونه به خوبی عمل کنه
    البت هنو 2013 رو امتحان نکردم ورژنهای قبلی رو آره

7. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

9. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

پيش فرض

این آپدیت نورتون هنو هم مثل قبل
    آپدیت آفلاین زدم
    لایو آپدیت که میزنم باز یه فایل حجیم نشون میده
    خیلی سبکه - همین مشکلشو حل کنه عالیه
    دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که میتونی به نورتون ایمیل بزنی و جوابتو میدن اینم یه سئوال بپرس
    راستی بتمن با آپدیت آفلاین تا کی آپدیت نمی خواد

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آپدیت آفلاین زدم
    دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که میتونی به نورتون ایمیل بزنی و جوابتو میدن اینم یه سئوال بپرس
    سلام.دوست عزیزم اگر فایل آپدیت آفلاین از سایت نورتون رو دانلود کردی اون فایده نداره.چون حدود 90 مگ دیگه باید بگیری.

راه درست آپدیت آفلاین رو پست اول همین تاپیک بتمن جان توضیح داده که من امتحان کردم و درسته.شما از یکی که آپدیت شده این نورتون داره فولدر definition رو بگیر.بعد ویروس کشت کاملا از کار بنداز و اون فولدر تو محلی که بتمن گفته کپی کن درست میشه.البته بتمن گفته که برو temper رو از کار بنداز که من بهت می گم کلا ویروس کشت رو از کار بنداز.

بازم اگه مشکلی داشتی بگو و برای دانلود آپدیت فلاین و فولدر definition می تونی تو سایت های ایرانی دانلود دنبالش باشی.

اتفاقا راجع به این بحث آپدیت آفلاینی که خود سایتشونم گذاشته من به دوستم گفته بودم حالا نمی دونم پرسیده یا نه چون مشکلم حل شد با پست بتمن دیگه پیگیر نشدم.ولی سعی می کنم کل متن اون ایمیل رو برات بزارم.

یه چیز دیگه هم این که راجع به ایمیل و جواب دادن و اینا بهتون بگم که خیلی از دوستان گفتن که چون ایران تحریمه نمیشه از سایت نورتون دانلود کرد چیزی و جواب هیچ سوالی رو نمی دن و این حرفا.احتمال چون تعداد زیادی از دوستان این مساله رو مطرح کردن درسته و من منکر نمی شم ولی من خودم به راحتی می تونم از سایت نورتون دانلود کنم و هیچ مشکلی هم تا حالا نداشم و دوستمم همین طور و نورتون یکی از بهترین تیم های پشتیبانی رو در اختیار داره تا جایی که من می دونم.
    آدرس فروم________________> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آپدیت آفلاین زدم
    راجع به سوالی هم که آخر سر از بتمن جان پرسیدی اگر جسارت به بتمن جان نباشه.آپدیت نورتون تقریبا هر 20 دقیقه یکباره و در جواب من بهت می گم که هر لحظه که به اینترنت وصلی تا ثانیه بعدش هزاران ویروس جدید میاد و شما نمی تونی بپرسی که تا کی آپدیت نمی خواد تازه همین قدرشم کمه.ولی اگه از نظر ارور و اینا می گی حدود 2 یا 3 روز بعدش دیگه میره رو مخ ولی می تونی از کار بندازیش

14. 2 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SH@HIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    unknown

پيش فرض

سلام دوستان من از سایت iranseup یه اکانت 80 روزه خریدم، میخواستم بدونم این سریالی که الان من دارم رو اگر وارد کنم و بعدها اگر یه مشکلی برای ویندوز پیش بیاد NIS رو دوباره نصب کنم سریال رو قبول میکنه؟!!

16. این کاربر از SH@HIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان من از سایت iranseup یه اکانت 80 روزه خریدم، میخواستم بدونم این سریالی که الان من دارم رو اگر وارد کنم و بعدها اگر یه مشکلی برای ویندوز پیش بیاد NIS رو دوباره نصب کنم سریال رو قبول میکنه؟!!
    بله شما هر موقع قبل از اون مدت بزنید قبول می کنه ولی مثلا اگر 2 ماه دیگه بزنید می زنه 20 روز نه 80 روز.

18. 2 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •