تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 118 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

1.بله تحریمه و باید با چیز شکن یا پر*وکسی*فایر دانلودش کنی.
    2.پایین و سمت راست هر پست نوشته تشکر از کاربر.روش کلیک کن.

2-متاسفانه پیداش نکردم می تونه علت دیگه ای داشته باشه ؟ من خودم تو فروم های دیگه عضو هستم ولی نمیدونم چرا اینجا اصلاً گزینه تشکر نمیبینم حتی برای اطمینان از سرچ پیج هم استفاده کردم! ولی باز چیزی پیدا نکردم
    Last edited by javad750; 26-04-2013 at 23:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بایستی تعداد پست ها به 20 تا برسه تا بتونید از پیام خصوصی و تشکر استفاده کنید

3. این کاربر از Mr KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. مرسی بابت این پست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من قبلا نورتون تولبار رو تو فایرفاکس غیر فعال کردم و الان نیست! چه کار کنم؟
    دیگه اینکه برای استفاده از نوتون Identity Safe حتما باید نورتون آنتی ویروس رو هر سیستم که میخوایم استفاده کنیم نصب باشه ؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام. مرسی بابت این پست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من قبلا نورتون تولبار رو تو فایرفاکس غیر فعال کردم و الان نیست! چه کار کنم؟
    دیگه اینکه برای استفاده از نوتون Identity Safe حتما باید نورتون آنتی ویروس رو هر سیستم که میخوایم استفاده کنیم نصب باشه ؟
    سلام
    تولبارِ نورتون با ارائه نسخه های جدید فایرفاکس به روز میشه.
    از قسمت Add-ons<<Tools دوباره میتونید فعالش کنید.

برای استفاده از Identity Safe لازم نیست حتما نورتون نصب باشه. یه نسخه جداگانه هم داره که رایگانه >>> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    تولبارِ نورتون با ارائه نسخه های جدید فایرفاکس به روز میشه.
    از قسمت Add-ons<<Tools دوباره میتونید فعالش کنید.

برای استفاده از Identity Safe لازم نیست حتما نورتون نصب باشه. یه نسخه جداگانه هم داره که رایگانه >>> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی. البته من از واترفاکس استفاده میکنم و تو Add-ons اصلا گزینه نورتونی نداره

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

مرسی. البته من از واترفاکس استفاده میکنم و تو Add-ons اصلا گزینه نورتونی نداره
    تولبار نورتون روی تعداد محدودی از مرورگرها نصب میشه که WaterFox جزو اونا نیست!

9. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام .میخوام وارد ایمیلم بشم نورتون بلوک میکند!

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام بچه ها یه 2 3 هفته پیش یه بحثی درباره مکمل های مورد نیاز نورتون راه انداختم که تاپیک بسته شد.حالا بتمن جان گفتن که اینجا بحث رو راه بندازیم و ادامه بدیم.من سعی می کنم مطالب اون تاپیک رو اینجا انتقال بدم.ممنون-----------------------------> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست 1 :توسط خودم____________معرفی و بحث درباره بهترین مکمل ها در کنار Norton internet security 2013

من این تاپیک رو اختصاصی برای معرفی و بحث درباره بهترین مکمل ها در کنار Norton internet security 2013 می زنم.درسته که تاپیک برای نرم افزار های norton داریم ولی هیچ تاپیک اختصاصی برای بحث درباره مکمل Norton internet security 2013 نداریم.

اینجا ما قصد داریم بهترین مکمل های Norton internet security 2013 رو معرفی کنیم.به دور از تعصب و بحث حاشیه ای (دقت کنید که من به norton اعتقاد دارم ولی باید یه سری مکمل در کنارش استفاده کرد.)

چندتا مشکل اساسی داره :

1)یه چندتا کیلاگر هست که دوستام نوشتن و ما استفاده می کنیم که هیچ کدوم رو نشناخت.در حالی که کسپر می شناخت.--------->در نتیجه nis 2013 در شناسایی کیلاگر ضعیف هست و من zemana anti logger رو نصب کردم که اون این قضیه رو حل کرد.

2)جلوی ویروس های اتوران از روی فلش رو نمی گیره.------------------->در نتیجه در مورد اتوران ضعیفه برای حل این مشکل من با تغییر در ریجیستری اتوران رو کنسل کردم.

3)مثل بسیاری از ویروس کش ها مانند بیت دیفندر یا کسپر در هنگام ورود فلش مموری پیغامی مبنی بر اسکن درایو جدید نمی ده پس باید یه فکری هم به حال این موضوع کرد.

4)فالس آلارم های بسیار زیادی داره که ناشی از گیر دادن های بیش از حد به کپی رایت هست و بسیاری از کرک ها و پچ ها و ترینر ها رو پاک می کنه.

پست 2:خودم
    خب پس اولین مکمل خوب میشه zemana anti logger.منظر نظرات شما هستم.

پست 3:خودم

نظرتون درباره
    Malwarebytes Anti-Malware

و
    Malwarebytes Anti-Rootkit

چیه؟ اختلالی در عملکرد ایجاد نمی کنه؟

پست 4: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

appguard
    usb disc security
    malwarebytes با گارد غیر فعال و اسکن درایو c به صورت full و هفته ای
    در ضمن تو قسمت خودش هم می نوشتید بچه ها جواب می دادند

ویرایش:malwarebyte rootkit هم خوبه..گارد فعال نداره پس مشکلی نیست اما خود malwarebytes رو بهتره با گارد غیر فعال نصب کنید

پست 5:خودم----------------------->جواب 4
    بله حق با شماست ولی اگر در قسمت خودش میخواستم بنویسم نتیجه گیری جامعی نمی شد چون اونجا همه محصولات امنیتی نورتون مطرحه در حالی که ما اینجا به صورت اختصاصی به دنبال بهترین مکمل در کنارNorton internet security 2013 هستیم.

1)منظورتون از گارد غیر فعال اینه که لایو دیفنس رو غیرفعال کنم دیگه درست مثل موقعی که از ورژن رایگانش استفاده می کنیم و خودش غیر فعاله.درست می گم؟

2)در مورد malwarebyte rootkit اگر در کنار zemana آنتی لاگر باشه مسخره هست به نظرتون ؟ یا اضافی نیست این 2 تا کنار هم؟(نمی خوام بیخودی چندتا نرم افزار مشابه رو سیستم نصب کنم و بی خودی سیستم رو سنگین کنم.)

3)آیا خودتون از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مکمل های که نام بردید استفاده می کنید؟

پست 6:خودم
    راستی در مورد malwarebyte من 2 ماه پیش داشتمش که یهو شروع کرد به کم کردن سرعت اینترنتم.تقریبا 15 کیلو بر ثانیه از سرعتم کم کرده بود .(با اینکه لایو دیفنسش غیر فعال بود) که بعد از پاک کردنش سرعتم درست شد. نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام بچه ها یه 2 3 هفته پیش یه بحثی درباره مکمل های مورد نیاز نورتون راه انداختم که تاپیک بسته شد.حالا بتمن جان گفتن که اینجا بحث رو راه بندازیم و ادامه بدیم.من سعی می کنم مطالب اون تاپیک رو اینجا انتقال بدم.ممنون-----------------------------> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست 1 :توسط خودم____________معرفی و بحث درباره بهترین مکمل ها در کنار Norton internet security 2013

من این تاپیک رو اختصاصی برای معرفی و بحث درباره بهترین مکمل ها در کنار Norton internet security 2013 می زنم.درسته که تاپیک برای نرم افزار های norton داریم ولی هیچ تاپیک اختصاصی برای بحث درباره مکمل Norton internet security 2013 نداریم.

اینجا ما قصد داریم بهترین مکمل های Norton internet security 2013 رو معرفی کنیم.به دور از تعصب و بحث حاشیه ای (دقت کنید که من به norton اعتقاد دارم ولی باید یه سری مکمل در کنارش استفاده کرد.)

چندتا مشکل اساسی داره :

1)یه چندتا کیلاگر هست که دوستام نوشتن و ما استفاده می کنیم که هیچ کدوم رو نشناخت.در حالی که کسپر می شناخت.--------->در نتیجه nis 2013 در شناسایی کیلاگر ضعیف هست و من zemana anti logger رو نصب کردم که اون این قضیه رو حل کرد.

2)جلوی ویروس های اتوران از روی فلش رو نمی گیره.------------------->در نتیجه در مورد اتوران ضعیفه برای حل این مشکل من با تغییر در ریجیستری اتوران رو کنسل کردم.

3)مثل بسیاری از ویروس کش ها مانند بیت دیفندر یا کسپر در هنگام ورود فلش مموری پیغامی مبنی بر اسکن درایو جدید نمی ده پس باید یه فکری هم به حال این موضوع کرد.

4)فالس آلارم های بسیار زیادی داره که ناشی از گیر دادن های بیش از حد به کپی رایت هست و بسیاری از کرک ها و پچ ها و ترینر ها رو پاک می کنه.

پست 2:خودم
    خب پس اولین مکمل خوب میشه zemana anti logger.منظر نظرات شما هستم.

پست 3:خودم

نظرتون درباره
    Malwarebytes Anti-Malware

و
    Malwarebytes Anti-Rootkit

چیه؟ اختلالی در عملکرد ایجاد نمی کنه؟

پست 4: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

appguard
    usb disc security
    malwarebytes با گارد غیر فعال و اسکن درایو c به صورت full و هفته ای
    در ضمن تو قسمت خودش هم می نوشتید بچه ها جواب می دادند

ویرایش:malwarebyte rootkit هم خوبه..گارد فعال نداره پس مشکلی نیست اما خود malwarebytes رو بهتره با گارد غیر فعال نصب کنید

پست 5:خودم----------------------->جواب 4
    بله حق با شماست ولی اگر در قسمت خودش میخواستم بنویسم نتیجه گیری جامعی نمی شد چون اونجا همه محصولات امنیتی نورتون مطرحه در حالی که ما اینجا به صورت اختصاصی به دنبال بهترین مکمل در کنارNorton internet security 2013 هستیم.

1)منظورتون از گارد غیر فعال اینه که لایو دیفنس رو غیرفعال کنم دیگه درست مثل موقعی که از ورژن رایگانش استفاده می کنیم و خودش غیر فعاله.درست می گم؟

2)در مورد malwarebyte rootkit اگر در کنار zemana آنتی لاگر باشه مسخره هست به نظرتون ؟ یا اضافی نیست این 2 تا کنار هم؟(نمی خوام بیخودی چندتا نرم افزار مشابه رو سیستم نصب کنم و بی خودی سیستم رو سنگین کنم.)

3)آیا خودتون از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مکمل های که نام بردید استفاده می کنید؟

پست 6:خودم
    راستی در مورد malwarebyte من 2 ماه پیش داشتمش که یهو شروع کرد به کم کردن سرعت اینترنتم.تقریبا 15 کیلو بر ثانیه از سرعتم کم کرده بود .(با اینکه لایو دیفنسش غیر فعال بود) که بعد از پاک کردنش سرعتم درست شد. نظرتون چیه؟
    نورتون تا اینجا با mbam و zemana سازگار نبود.و هیچ مکملی براش من نتونستم پیدا کنم که با هم سازگار باشند.

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

نورتون تا اینجا با mbam و zemana سازگار نبود.و هیچ مکملی براش من نتونستم پیدا کنم که با هم سازگار باشند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم امتحان کن تو امضا بتمن هس
    این یکی دیگه مال خودشه البته فکر کنم 360 خودش داره
    البت سوپر آنتی اسپایوار خیلی خوفه

14. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •