تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 118 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فایلی که شما معرفی کردید برچسب WS.Reputation.1 داره که نشون میده برای تشخیص از شبکه کاربران نورتون استفاده شده.
    احتمال تشخیص اشتباه در این موارد وجود داره. به همین خاطر اسکنر آنتی ویروس(به جز Download Insight) ازشون صرف نظر میکنه.

در این مورد شما به جای اسکن عادی باید از Reputation Scan استفاده کنید.
    بازم نمیشناسه با نورتون پاور اریزر شناخت که نتونست حذف کنه

من نورنون 360 دارم

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

Norton Power Eraser

تونست ویروس رو پاک کنه فقط یک چیز پی ان میخواست و بعد از پاکسازی یک ریستارت ولی خوب چه کاریه چرا خود نورتون اونو شناسایی نکرد؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

Norton Power Eraser

تونست ویروس رو پاک کنه فقط یک چیز پی ان میخواست و بعد از پاکسازی یک ریستارت ولی خوب چه کاریه چرا خود نورتون اونو شناسایی نکرد؟
    NPE یه چیزایی داره که نورتون نداره. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتر در موردش توضیح دادیم.

بازم نمیشناسه با نورتون پاور اریزر شناخت که نتونست حذف کنه
    من نورنون 360 دارم
    میشناسه فقط ممکنه خودش حذفش نکنه.تو اون لیستی که بعد از اسکن نمایش میده باید پیدا و قرنطینه اش کنید.

4. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من ویروس رو به کمودو و نورتون ارسال کردم و حدود دو ساعت پیش نورتون اونو شناخت

ولی ویروسش اصلا باحال نبود خیلی منو اذیت کرد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAMELAIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

چه جوری باید آنتی ویروس نورتون رو آپگریت کرد .

HTC Sensation

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام.
    نتایج نورتون چرا اینقدر ضعیف شده؟؟؟ (تو تاپیک تست ها گذاشتند)
    قبلنا خوب بود ولی الان...یکمی تو حس کاربر تاثیر میزاره؟؟؟سیمانتک همینجوری نشسته؟؟؟

8. این کاربر از tonypb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سل

چه جوری باید آنتی ویروس نورتون رو آپگری
    سلام
    اگر نسخه 2012 دارید و مثلا میخواهید ورژن 2013 رو نصب کنید، طبیعتا باید ورژن 2013 رو دانلود و نصب کنید.
    اما اگر یه نسخه از 2013 دارید و میخواهید همون نسخه رو ارتقا بدید باید از طریق LiveUpdate این کارو بکنید.یعنی همون آپدیت معمولی.

سلام.
    نتایج نورتون چرا اینقدر ضعیف شده؟؟؟ (تو تاپیک تست ها گذاشتند)
    قبلنا خوب بود ولی الان...یکمی تو حس کاربر تاثیر میزاره؟؟؟سیمانتک همینجوری نشسته؟؟؟
    سلام.
    اولا که سیمانتک هیچ درخواستی به AVC نداده و پولی هم پرداخت نکرده.یعنی AVC خودش تصمیم گرفته دوباره نورتون رو شرکت بده.
    دوما دعوای اصلی سیمانتک با AVC سر همین Detection Test بود.تو این تست Reputation،Download Insight و SONAR هیچ نقشی ندارن وآنتی ویروس تقریبا فلجه.
    نورتون با روشهای نوین از کاربرانش در دنیای واقعی محافظت میکنه.
    اگر تو تستهای Real World هم نورتون رو شرکت بدن نتایج خیلی بهتری میگیره.البته اگر تا اون موقع دوباره با هم درگیر نشن!

10. 6 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نورتون 360 از همه بیشتر امکانات داره مثل بکاپ انلاین(2 گیگ) و بهینه سازی کامپیوتر و چند امکان کوچیک دیگه این نسخه کمی سنگین تر از بقیه هم هست

بعدش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که همه امکانات 360 رو داره ولی بکاپ انلاین و بهینه سازی نداره و چند امکان خیلی کوچیک دیگه. و کمی سبک تر از 360 هست

بعدش هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که کم ترین امکانات رو داره و اگه با کامپیوتر خود اینترنت میرید و .... پیشنهاد نمیشه . و کمی سبک تر از اینترنت سیکروبتی هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هم همون نورتون 360 هست ولی تا 25 گیگ بکاپ انلاین میتونید بگیرید

13. 2 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام.
    من nis 2013 رو نصب کردم امروز.مشکلم موقع آپدیت کردنش هست که مدام قطع میشه.کار خاصی باید انجام بدم؟ بعد سرعت دانلود آپدیت هاشم خیلی کمه در حد 2 کیلو بایت ولی سرعت دانلود من معمولا 60 تا 70 هست.
    در ضمن باید بگم من قبلا تا همین دیشب کسپر اسکی رو می پرستیدم ولی واقعا سنگین شده بود(3 گیگابایت) و لود cpu بین 30 تا 50 یعنی از یه سیستم عامل سنگین تر.
    پس پاکش کردم و nis 2013 رو ریختم واقعا سبکه و اگر مشکلم با سرعت آپدیت و قطع شدن هاش حل شه میگم واقعا 1000 بار بهتر از کسپر هست فوق سبک لود cpu بین 1 تا 5 درصد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •