تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 118 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

مصرف CPU بالاست یا Memory؟ خوب این بستگی به زمان،سخت افزار ،تنظیمات آنتی ویروسها و ... داره.
    نورتون خودش CPU Usage رو نشون میده.
    مصرف مموری در مقابل بیت دفندر بالاست...
    تنظیمات پیش فرض هست و روی یک سخت افزار هر دو را تست کردم به نظرم بیت دفندر خیلی سبک تر و بهتره .

البته فقط نحوه ی آپدیت نورتون بهتره که میزان آپدیت به مگابایت را نشون میده فقط بیت دفندر همین مشکل را داره .

نورتون حالت باطری لپتاپ هم نداره ولی بیت دفندر داشت . وقتی شارژر را از لپتاپ میکشیدم خودکار میرفت روی حالت باطری ولی نورتون اینطور نیست .

به نظرم قابلیت تشخیص نورتون بهتره بیت بیشتر به کرک ها گیر میده ولی نورتون کمتر .

بیت حالت دیسک نجات داشت ولی در این ندیدم .

2. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

نورتون 2013 شما هم گدجت نداره ؟؟؟!!!
    نخیر برادر برای من هم نداره ...

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من از این تریال ریست جدید برای نورتون 2013 استفاده کردم و نورتونم الان آیکنش علامت ضربدر داره و هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه!!
    کلا فکر کنم این نسخه هنوز باگ داره! در حالت معمولی هم وقتی سیستم بالا میومد کمی طول میکشید که این آیکونش بالا بیاد و بعد از اینکه بالا میومد هم هر چی روش کلیک میکردم تا یکی دو دقیقه اصلا باز نمیشد!!
    من فکر کنم اینجوری باشه برگردم به همون 360 ورژن 6 که خیلی سبک بود و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم.

5. 2 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

مصرف مموری در مقابل بیت دفندر بالاست...
    تنظیمات پیش فرض هست و روی یک سخت افزار هر دو را تست کردم به نظرم بیت دفندر خیلی سبک تر و بهتره .
    البته فقط نحوه ی آپدیت نورتون بهتره که میزان آپدیت به مگابایت را نشون میده فقط بیت دفندر همین مشکل را داره .
    نورتون حالت باطری لپتاپ هم نداره ولی بیت دفندر داشت . وقتی شارژر را از لپتاپ میکشیدم خودکار میرفت روی حالت باطری ولی نورتون اینطور نیست .
    به نظرم قابلیت تشخیص نورتون بهتره بیت بیشتر به کرک ها گیر میده ولی نورتون کمتر .
    بیت حالت دیسک نجات داشت ولی در این ندیدم .
    سلام.

این میزان مصرف CPU و Memory هنگام Quick Scan :

اینم بعد از اسکن :

نورتون هم برای مصرف باطری تنظیماتی داره که در پست زیر و در بخش Other Settings بهش اشاره کردم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین امکان تنظیم Power Source در بخش Norton Tasks وجود داره:

لینک دیسک نجات نورتون هم تو پست دوم هست.

من از این تریال ریست جدید برای نورتون 2013 استفاده کردم و نورتونم الان آیکنش علامت ضربدر داره و هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه!!
    کلا فکر کنم این نسخه هنوز باگ داره! در حالت معمولی هم وقتی سیستم بالا میومد کمی طول میکشید که این آیکونش بالا بیاد و بعد از اینکه بالا میومد هم هر چی روش کلیک میکردم تا یکی دو دقیقه اصلا باز نمیشد!!
    من فکر کنم اینجوری باشه برگردم به همون 360 ورژن 6 که خیلی سبک بود و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم.
    سلام
    شما نباید از تریال ریست های نسخه 2012 برای 2013 استفاده کنید.
    نتیجه اش همون مشکلاتی هست که باهاش روبرو شدید.
    آنتی ویروس قرمز و غیر فعال میشه و از همه بدتر باز هم نمیشه.چون لیسانس نسخه 2012 فایلهای نسخه 2013 رو خراب کرده و آنتی ویروس لود نمیشه.
    تریال ریست 2013 هم به زودی پیداش میشه! اما تا اون موقع میتونید از روشهایی که قبلا معرفی کردیم و لینکش تو پست دوم هست استفاده کنید.قطعاً جواب میده!

اول آنتی ویروس رو به صورت عادی پاک کنید.
    بعد از Norton Removal Tools استفاده کنید.
    من یه کرک به اسم NTR2013 معرفی کرده بودم تو تاپیک کرک و سریال.اون برنامه رو اجرا کنید.
    یه گزینه Purge Norton داره.روش کلیک کنید.چند تا پیغام میده و سیستم ریست میشه.
    حالا یه Fresh Install انجام بدید.یعنی NIS 2013 رو دوباره نصب کنید تا 15 روز رو بهتون بده.
    نتیجه اخلاقی: نورتون مشکلی نداره؛ این ما هستیم که باید احتیاط کنیم.

7. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.

سلام
    شما نباید از تریال ریست های نسخه 2012 برای 2013 استفاده کنید.
    نتیجه اش همون مشکلاتی هست که باهاش روبرو شدید.
    آنتی ویروس قرمز و غیر فعال میشه و از همه بدتر باز هم نمیشه.چون لیسانس نسخه 2012 فایلهای نسخه 2013 رو خراب کرده و آنتی ویروس لود نمیشه.
    تریال ریست 2013 هم به زودی پیداش میشه! اما تا اون موقع میتونید از روشهایی که قبلا معرفی کردیم و لینکش تو پست دوم هست استفاده کنید.قطعاً جواب میده!

اول آنتی ویروس رو به صورت عادی پاک کنید.
    بعد از Norton Removal Tools استفاده کنید.
    من یه کرک به اسم NTR2013 معرفی کرده بودم تو تاپیک کرک و سریال.اون برنامه رو اجرا کنید.
    یه گزینه Purge Norton داره.روش کلیک کنید.چند تا پیغام میده و سیستم ریست میشه.
    حالا یه Fresh Install انجام بدید.یعنی NIS 2013 رو دوباره نصب کنید تا 15 روز رو بهتون بده.
    نتیجه اخلاقی: نورتون مشکلی نداره؛ این ما هستیم که باید احتیاط کنیم.

خب منم دیدم شما نوشتین کرک جدید و توش 2013 هم داره منم گول خوردم . جالبیش اینجا بود که وقتی اینجوری شد یک صفحه باز شد که مثلا مشکل رو خودش بررسی کنه! ولی آخرش نتونست کاری بکنه . آره من فقط دوباره نصبش کردم و قبلی رو خودش ریموو کرد و الان دوباره 15 روزه رو بهم داده.
    فقط این روش سریال تو اکانت که نوشتین کمی گنگ هست. یعنی من اول 2012 رو نصب کنم و با تریال ریست درستش کنم تو اکانتم تو صفحه نورتون سریال جدید میده که تو 2013 کار میکنه؟ آخه الان تو اکانتم چند تا سریال هست که 2010 منقضی شده.

9. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خب منم دیدم شما نوشتین کرک جدید و توش 2013 هم داره منم گول خوردم . جالبیش اینجا بود که وقتی اینجوری شد یک صفحه باز شد که مثلا مشکل رو خودش بررسی کنه! ولی آخرش نتونست کاری بکنه . آره من فقط دوباره نصبش کردم و قبلی رو خودش ریموو کرد و الان دوباره 15 روزه رو بهم داده.
    فقط این روش سریال تو اکانت که نوشتین کمی گنگ هست. یعنی من اول 2012 رو نصب کنم و با تریال ریست درستش کنم تو اکانتم تو صفحه نورتون سریال جدید میده که تو 2013 کار میکنه؟ آخه الان تو اکانتم چند تا سریال هست که 2010 منقضی شده.
    همینطوره ، منتهی منقضی شده ها که دیگه تکلیفشون روشنه باید سریال جدید تولید کنید .

11. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام.

این میزان مصرف CPU و Memory هنگام Quick Scan :

اینم بعد از اسکن :

نورتون هم برای مصرف باطری تنظیماتی داره که در پست زیر و در بخش Other Settings بهش اشاره کردم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین امکان تنظیم Power Source در بخش Norton Tasks وجود داره:

لینک دیسک نجات نورتون هم تو پست دوم هست.
    سالم عزیر من هر دو را درحالت عادی تست کردم که هیچ کار ی انجام نمیدن . شما اگر بیت نصب کنید میبینید که چقدر کم مصرف تر هست .
    در ضمن دیسک نجات بیت هم توی خودش هست نمی خواد جدا دانلود کنیم و فقط روی اون حالت می زاریم و سیستم را ریستارت میکنیم خودش همه کارا را میکنه .

13. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا این دیسک نجات نورتون ظاهرا فایل از تو hipfile پاک شده. اگه دوباره آپلود کنید ممنون میشم.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

آقا این دیسک نجات نورتون ظاهرا فایل از تو hipfile پاک شده. اگه دوباره آپلود کنید ممنون میشم.
    اینم لینک جدید >> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه high-end's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان.برای n360 2013 هنوز تریال ریست نیومده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •