تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 118 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

با nis 2014 میشه سرعت دانلود و آپلود رو دید؟ من قبلا comodo داشتم همچین قابلیتی داشت اما تو این چیزی پیدا نمی کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

dustan chetori mitoonam symantec ro deactive konam?disable kardamesh ama bazam filamo hazf mikone ...PLZ helpppppp

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان NIS بنده فواق العاده مصرف اینترنتش بالا رفته بودم و میتونم بگم حتی روزی نزدیک 500-600 مگ دانلود میکرد و کل حجم اینترنتم رو ( 10 گیگ در ماه ) مصرف کرد .
    مجبور شدم live update و به طبع Pulse update رو هم خاموش کنم . ولی الان اپدیت رو دستی انجام میدم و حجم اپدیت های دریافتیش هم نسبتا کم شده . مثلا بعد از یک ماه که اپدیت نکرده بودم کلا 59 مگ دریافت کرد درصورتی که اینجور مواقع معمولا 200-300 مگ دانلود میکرد . حالا سوالم اینه با خاموش بودن Pulse Update مشکلی پیش نمیاد ؟
    از اساتید کسی اطلاعی نداره ؟!

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از اساتید کسی اطلاعی نداره ؟!
    سلام.
    جواب شما در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داده شده.

dustan chetori mitoonam symantec ro deactive konam?disable kardamesh ama bazam filamo hazf mikone ...PLZ helpppppp
    فارسی تایپ کنید! برای غیرفعال سازی از دو گزینه disable smart firewall و disable Antivirus Auto-protect استفاده کنید. اگه بازم فایلاتون به اشتباه حذف شد اول فایلهای حذف شده رو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیابی و بعد از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعتماد سازی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هنوز لایسنس هارو بلاک می کنه؟

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام
    دوستان چرا لايسنس رو از سايت ايكس كي ميگيري بلاك ميكنه؟ چندوقتيه كه لايسنس كار نكردم
    كرك خوبي وجود داره ممنون ميشم

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

هنوز لایسنس هارو بلاک می کنه؟
    سلام
    دوستان چرا لايسنس رو از سايت ايكس كي ميگيري بلاك ميكنه؟ چندوقتيه كه لايسنس كار نكردم
    سلام
    لایسانسا بلاک نمیشه، نورتون IP ایرانو تحریم کرده. با یه ف/ی/ل شک/ن که باعث تغییر آپی میشه لایسنستون رو فعال کنید. البته برای آپدیت و استفاده روزمره نیاز به تغییر آپی ندارید. ممکنه هر چند وقت یکبار لایسنس از کار بیوفته که دوباره می تونید با تغییر IP و با استفاده از همون کلید قبلی اقدام به فعال سازی کنید. پستای قبلی هم مطالعه میکردید جواب سوالتون بود.
    لطفا یکی از مدیرای انجمن این مساله تحریم و راحل حل اونو تو پست دوم لینک بده. زبونمون مو در آورد انقدر توضیح دادیم!
    Last edited by x3lmorgan; 20-10-2014 at 10:02.

8. 2 کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

برای من اصلا اون گزینه هارو نداره.!

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    لایسانسا بلاک نمیشه، نورتون IP ایرانو تحریم کرده. با یه ف/ی/ل شک/ن که باعث تغییر آپی میشه لایسنستون رو فعال کنید. البته برای آپدیت و استفاده روزمره نیاز به تغییر آپی ندارید. ممکنه هر چند وقت یکبار لایسنس از کار بیوفته که دوباره می تونید با تغییر IP و با استفاده از همون کلید قبلی اقدام به فعال سازی کنید. پستای قبلی هم مطالعه میکردید جواب سوالتون بود.
    لطفا یکی از مدیرای انجمن این مساله تحریم و راحل حل اونو تو پست دوم لینک بده. زبونمون مو در آورد انقدر توضیح دادیم!
    بهتره شما هر نوع درخواستی در این مورد دارین به ناظرین این بخش پ . خ بفرستید

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    کدومش رو دارین برای تریال ریست به پست ۱ برید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •