تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 118 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من پست ها رو با دقت خوندم عزیز . من اصلا کاری به بحث شما نداشتم این که norton security تحریم کرده که اصلن

بحثی باهاش نداریم ، شما اگه دقت کنید من یکی از پست های خودم رو نقل قول کردم ، چون قبلا یه حرفی زده بودم

در رابطه با NIS و الان فهمیدم اشتباه گفته بودم اون حرف رو . اگر من از شما نقل قول میکردم و درباره ی NIS و NAV صحبت

میکردم اون وقت حق با شما بود .

بنده خودم norton security رو با گریو نصب کردم هیچ مشکلی هم نداشت البته شما بنا بر تجربه خودتون گفتید که بدون گریو

و فیلطر شکن نمیشه که بسیار ممنونیم از این اطلاع رسانی شما . من هم با توجه به حرف شما و این که نورتون جدید کلا زده

ایرانو تحریم کرده ، گفتم الان اگه ما بخوایم هنوز هم مثل قبل از نورتون استفاده کنیم ، از نورتون جدید یعنی norton security که

نمیتونیم استفاده کنیم به خاطر تحریم ، پس مجبوریم از NAV استفاده کنیم . از NIS هم به خاطر نبود سریال نمیشه استفاده کرد

ممنون

2. 2 کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

من پست ها رو با دقت خوندم عزیز . من اصلا کاری به بحث شما نداشتم این که norton security تحریم کرده که اصلن

بحثی باهاش نداریم ، شما اگه دقت کنید من یکی از پست های خودم رو نقل قول کردم ، چون قبلا یه حرفی زده بودم

در رابطه با NIS و الان فهمیدم اشتباه گفته بودم اون حرف رو . اگر من از شما نقل قول میکردم و درباره ی NIS و NAV صحبت

میکردم اون وقت حق با شما بود .

بنده خودم norton security رو با گریو نصب کردم هیچ مشکلی هم نداشت البته شما بنا بر تجربه خودتون گفتید که بدون گریو

و فیلطر شکن نمیشه که بسیار ممنونیم از این اطلاع رسانی شما . من هم با توجه به حرف شما و این که نورتون جدید کلا زده

ایرانو تحریم کرده ، گفتم الان اگه ما بخوایم هنوز هم مثل قبل از نورتون استفاده کنیم ، از نورتون جدید یعنی norton security که

نمیتونیم استفاده کنیم به خاطر تحریم ، پس مجبوریم از NAV استفاده کنیم . از NIS هم به خاطر نبود سریال نمیشه استفاده کرد

ممنون
    درود :
    چون نوشته بودید نگین تحریم کرده من به اشتباه فکر کردم روی صحبتتون بامنهو
    اشتباه از من بود و عذر خواهی میکنم...

4. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه achaemenian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

منم 1ماه پیش همین مشکل رو داشتم که بعد از یک هفته آنتی ویروس رو غیر فعال میکرد و دوباره باید میرفتم تو safemode تا بتونم از trialrest استفاده کنم چون دسترسی به قسمت تنظیمات و سلف پروتکت رو غیر فعال میشد
    خسته شدم رفتم کسپر نصب کردم
    البته نورتون رو بیشتر دوست داشتم

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

منم 1ماه پیش همین مشکل رو داشتم که بعد از یک هفته آنتی ویروس رو غیر فعال میکرد و دوباره باید میرفتم تو safemode تا بتونم از trialrest استفاده کنم چون دسترسی به قسمت تنظیمات و سلف پروتکت رو غیر فعال میشد
    کار خوبی کردی دیگه استفاده از نورتون بصلاح نیس
    یکی از کاربران همین انجمن نورتون داشتن
    ولی گرفتار بد افزار باجگیر شدن و کل فایلاشون بی استفاده شده

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام بر بچه های نورتونی

می خوام insight نورتون 360 رو برای پوشه ای خاص استفاده کنمکه اطلاعاتی در مورد فایل اگزه ای که در اون فولدر هست ببینم میده یانه

عکس رو ببیند گزینه check a specific file چراغیر فعاله؟؟؟؟
    نورتون رو با تریال ریست فعال کردم و از وقتی هم نصب کردم اصلا اپدیت انلاین وافلاین نکردم
    1-ایا به اپدیت میتونه ربط داشته باشه؟؟
    2- ایا اپدیت افلاین برای نورتون360 هست یا نه؟
    ؟

3- عکس دومی هم که مشاهده می کنید ازوقتی نورتون 360 نصب کردم هر وقت تغییری در msconfig میدم این پیام میاد ! در حالی که یک یوزر هم بیشتر روی سیستم نیست و admin هست !! ایا برای شما هم همین طوره علت ازچی هست؟؟مرسی

Last edited by sky1sky; 12-10-2014 at 01:17.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سیمانتک معتقد است که دوران آنتی ویروس‌ها بخاطر ناکارآمدی به سر رسیده است

با نگاهی به اجبار نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس به ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌های سنگین برای آن‌ها به نظر می‌رسد که کسب و کار بسیار پر رونقی داشته باشند اما در جهتی کاملا متضاد، برایان دای از سیمانتک به وال‌استریت ژورنال گفته است که ابزارهای آنتی ویروس از جمله مجموعه‌ی نورتون کمپانی متبوع خود وی اساسا مرده تلقی می‌شوند
    بر اساس گفته‌ی این مقام اجرایی، امروزه ابزارهای مذکور تنها قادر به یافتن کمتر از نیمی از حملات صورت گرفته هستند و بر همین اساس لازم است تمرکز اصلی، بر روی به حداقل رساندن صدمات پس از رخ دادن یک حمله، آلودگی یا حک موفق باشد.
    در راستای همین مساله، سیمانتک در صدد فروش بخش‌های سرویس بازیابی داده‌ها (Recovery) و threat briefing به شرکت‌های مشتری برآمده است.
    این شرکت در دراز مدت نیاز به تکنولوژی‌هایی خواهد داشت که قادر به شناسایی بدافزارهای مقلد که تلاش دارند خود را جای سایر اپلیکیشن‌ها معرفی نمایند باشد. در هر حال توسعه‌دهندگان ابزارهای آنتی ویروس نمی‌توانند به همین سادگی از بزرگترین منبع درآمدی خود چشم‌پوشی کنند.
    پکیج‌های آنتی ویروس نظیر نورتون همچنان بیش از 40 درصد درآمد این کمپانی را رقم می‌زنند و سرویس‌های جدید کنترل آسیب نیز بصورت خودکار سیستم خانگی شما را محافظت نخواهند کرد. شما همچنان قادر خواهید بود به سایر نرم‌افزارهای امنیتی موجود تکیه کنید اما لازم است بدانید که برای دستیابی به امنیت مورد نیاز خصوصا در سیستم‌عامل ویندوز احتمالا به نرم‌افزارهای اضافی دیگر (و نیز مقداری هوشیاری بیشتر) نیز احتیاج پیدا خواهید کرد.

زومیت
    Last edited by Dr Nima; 12-10-2014 at 19:20.

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام بر بچه های نورتونی

می خوام insight نورتون 360 رو برای پوشه ای خاص استفاده کنمکه اطلاعاتی در مورد فایل اگزه ای که در اون فولدر هست ببینم میده یانه

عکس رو ببیند گزینه check a specific file چراغیر فعاله؟؟؟؟
    نورتون رو با تریال ریست فعال کردم و از وقتی هم نصب کردم اصلا اپدیت انلاین وافلاین نکردم
    1-ایا به اپدیت میتونه ربط داشته باشه؟؟
    2- ایا اپدیت افلاین برای نورتون360 هست یا نه؟
    ؟

3- عکس دومی هم که مشاهده می کنید ازوقتی نورتون 360 نصب کردم هر وقت تغییری در msconfig میدم این پیام میاد ! در حالی که یک یوزر هم بیشتر روی سیستم نیست و admin هست !! ایا برای شما هم همین طوره علت ازچی هست؟؟مرسی
    سلام. شما اول به اینترنت متصل شید بعد از norton insight استفاده کنید!

برای آپدیت آفلاین هم این پستارو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوال آخرتونم نمیدونم! من با NIS همچین مشکلی ندارم.

10. این کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamidreza Sakhai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان Norton Security 2015 رو 30 روزه استفاده می کنید؟
    اینجوری که به درد نمیخوره!
    Trial Reset ای چیزی نداره ؟

نورتون 360 این چند ماهی تریال ریستش میپره نورتون ام Deactive ه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان NIS بنده فواق العاده مصرف اینترنتش بالا رفته بودم و میتونم بگم حتی روزی نزدیک 500-600 مگ دانلود میکرد و کل حجم اینترنتم رو ( 10 گیگ در ماه ) مصرف کرد .
    مجبور شدم live update و به طبع Pulse update رو هم خاموش کنم . ولی الان اپدیت رو دستی انجام میدم و حجم اپدیت های دریافتیش هم نسبتا کم شده . مثلا بعد از یک ماه که اپدیت نکرده بودم کلا 59 مگ دریافت کرد درصورتی که اینجور مواقع معمولا 200-300 مگ دانلود میکرد . حالا سوالم اینه با خاموش بودن Pulse Update مشکلی پیش نمیاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

من یه بار این مشکل برام پیش اومد که با غیر فعال کردن automatic download of new version مشکل حل شد!

14. این کاربر از piuma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •