تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 118 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببخشید چه دلایلی ؟ میشه به ما هم بگین ببینیم مشکل این سیستم جدید نورتون چیه که خیلی طرفدار پیدا نکرده ؟
    سلام. شاید تحریم!
    دیگه محصولات NAV و NIS و 360 برای دانلود از سایت نورتون برداشته شده به خاطر اومدن این norton security . حالا تکلیف

امثال ما که از نورتون آنتی ویروس و یه فایروال دیگه استفاده می کردیم چیه ؟ چون این norton security چندان چنگی به دل نمیزنه

فایروالش .
    خیر محصولات 2014 نورتون هنوز برای دانلود و خرید در دسترس هست. مثلا از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید NIS 2014 از سایت اصلی دریافت کنید. این محصولات تا مدت ها توسط نورتون پشتیبانی خواهند شد. در مورد Norton security هنوز خیلی زوده قضاوت کردن. من خودم تو چند روزی که تستش کردم، خیلی خوب بود اما لایسنسش مدام از کار می افتاد که بیخیالش شدم. البته هنوز تریال ریست و سریالی برای رجیستر کردنش نیومده.
    Last edited by x3lmorgan; 29-09-2014 at 18:39.

2. این کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام چند وقته نورتون 360 نصب کردم وhistoryشو که می بینم این پیام ها میاد عکس زیر

این دسترسی از سمت سایت خاصی ایا به سیستم من وارد شده؟؟
    چه جور دسترسی ای بوده که نوزتون بلاک کرده؟؟ ایا ویروزس هست یا چی ؟؟
    کلی از این موارد در history nortonدارم می بینم
    مرسی

دوستان اهل فن ، سوال بالا هم چنان به قوت خود باقی مونده بی زحمت نظراتتون بگین اینم بگم در بعضی مواقعی که هم چنین پیامی میبینم در حال وب گردی نبودم و در گاهی اوقات مقارن با اون پیام ها در حال وب گردی بودم
    مرسی

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستان اهل فن ، سوال بالا هم چنان به قوت خود باقی مونده بی زحمت نظراتتون بگین اینم بگم در بعضی مواقعی که هم چنین پیامی میبینم در حال وب گردی نبودم و در گاهی اوقات مقارن با اون پیام ها در حال وب گردی بودم
    مرسی
    سلام
    مربوط به مکانیزم دفاعی نورتون برای جلوگیری از حمله ویروس به موتورش هست. البته به این معنی نیست که هر log ارائه شده در قسمت history مربوط به بلاک کردن حمله ویروس هاست. ممکنه برنامه هایی نیز قصد دسترسی به داده ها و موتور نورتون رو داشته باشن که نورتون برای احتیاط اونارم بلاک میکنه البته درصد ریسک برنامه ای که قصد دسترسی داشته رو هم اعلام می کنه. که در اینجا متوسط بوده و زیاد جای نگرانی نیست. مثلا رو سیستم خودم درسترسی برنامه بهینه سازیه ccleaner به موتور نورتون به صورت زیر بلاک شده:

5. 2 کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فکر میکنم آی پی ایران کلا مسدود شده . با نصب NIS تریال دانلود شده از خود سایت نورتون روی یک ویندوز تازه نصب شده ی

یک روزه ، بعد از حدود یک هفته با وجود این که باید از 30 روز حدود 23 روز باقی مونده باشه ، NIS غیر فعال شده و مشکل رجیستری

میده و از کار افتاده . حد اقل نکرد بذاره 30 روز استفاده کنیم بعد که از xhi سریال وارد کردیم اونوخ بلاکمون کنه !

دوستان الان تکلیف چیه ؟ یعنی نورتون هم شد مثل مک آفی ؟ دیگه کلا باید قیدش رو بزنیم ؟

ممنون

7. این کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ببخشید چه دلایلی ؟ میشه به ما هم بگین ببینیم مشکل این سیستم جدید نورتون چیه که خیلی طرفدار پیدا نکرده ؟

ممنون
    ببخشید دلیلش ربطی به ورژن جدید یا تحریم ایران نداره نورتون همیشه عالی هست اما دلیل من رفتارش با شرکت پی سی تولز بود و کار غیر حرفه ای که انجام داد.
    Last edited by AlexanderMahone; 30-09-2014 at 20:30.

9. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود :
    انگار مذاکرات هیچ تاثیری ند اشته که هیچ برعکس نورتون که ایرانو فقط توی دانلود تحریم کرده بود الان کاملا تحریممون کرده.
    توی ورژن جدید برعکس ورژن قبلی که نو.رتونار میکرد و برای اکتیو باید به سایت وصل میشد همون اول اکتیو میخواد و حتی رابط کاربریشم بالا نمیاد و کلا برای اکتیو اخطار تحریم میده.توی راست کلیک روی سیستم تری هم همه ماژولها و تسکها غیرفعالن.احتمالا برای آپدیت هم مشکل آی پی ایران داره.اگه اینجوری باشه که.....
    انگار از زمین به اآسمون میباره

11. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود :
    الان یه چیز جالبتر دیدم...
    با بدبختی با ...شکن اکتیو کردم. و آپدیت اولیه رو انجام دادم و تمام تنظیماتم رو هم انجام دادم که نیمساعتی وقت گرفت.حتمن میگین چیش جالبه؟؟؟
    جالبش اینجاست که به محض اینکه ...شکن خاموش میشه دوباره پیغام اکتیو نبودن میاد و در منطقه تحریم بودن...
    و دوباره باید تمام مراحل رو از اول انجام بدین فقط آپدیتش سرجاشه...

13. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اگه آپدیت هم مثل مکافی که الان اینتل شده کامل ببنده خیلی بهتره
    دیگران هم خودشون رو اذیت نمی کنن
    نمی دونم با این همه مشکل چرا بعضیا اصرار دارن استفاده کنن
    آنتی ویروس که زیاده

15. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فکر میکنم آی پی ایران کلا مسدود شده . با نصب NIS تریال دانلود شده از خود سایت نورتون روی یک ویندوز تازه نصب شده ی

یک روزه ، بعد از حدود یک هفته با وجود این که باید از 30 روز حدود 23 روز باقی مونده باشه ، NIS غیر فعال شده و مشکل رجیستری

میده و از کار افتاده . حد اقل نکرد بذاره 30 روز استفاده کنیم بعد که از xhi سریال وارد کردیم اونوخ بلاکمون کنه !

دوستان الان تکلیف چیه ؟ یعنی نورتون هم شد مثل مک آفی ؟ دیگه کلا باید قیدش رو بزنیم ؟

ممنون

از همه ی دوستان عذر خواهی میکنم من اشتباها هشدار رجیستری رو با اکتیویشن جابه جا گرفتم فکر کردم بلاک شده

منتها نگو مشکل رجیستر شدن داشته (یعنی همون وارد کردن یه ایمیل و ساخت حساب کاربری تو نورتون) و از جهت اکتیو بودن

هیچ مشکلی نیست .

الان من از NAV دارم استفاده می کنم با سریال از xhi کاملا خوب داره کار میکنه هیچ مشکل تحریم

و آپدیت و اینا هم نیست حتی بدون فیلطر شکن .البته NIS متاسفانه توی xhi براش سریال نیست . فکر میکنم تنها راه

استفاده از نورتون همین NAV باشه با یه فایروال دیگه مثل کومودو .

17. این کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

از همه ی دوستان عذر خواهی میکنم من اشتباها هشدار رجیستری رو با اکتیویشن جابه جا گرفتم فکر کردم بلاک شده

منتها نگو مشکل رجیستر شدن داشته (یعنی همون وارد کردن یه ایمیل و ساخت حساب کاربری تو نورتون) و از جهت اکتیو بودن

هیچ مشکلی نیست .

الان من از NAV دارم استفاده می کنم با سریال از xhi کاملا خوب داره کار میکنه هیچ مشکل تحریم

و آپدیت و اینا هم نیست حتی بدون فیلطر شکن .البته NIS متاسفانه توی xhi براش سریال نیست . فکر میکنم تنها راه

استفاده از نورتون همین NAV باشه با یه فایروال دیگه مثل کومودو .
    درود :
    عزیز بحث ما سر رجیستر نورتون سکوریتی و نورتون سکوریتی با بکاپ 2015 هست نه نورتون اینترنت سکوریتی یا 360 یا آنتی ویروس..
    پست منو به دقت بخونین و خودتون امتحان کنید.
    اصلا توی اون سایتها سریال برای این محصولات نیست که شما بتونین رجیستر کنید که مشکل تحریم باشه یا نباشه..
    من شخصا همیشه نورتون رو تحسین میکردم که با وجود تحریم وقتی توی اون منطقه کسی محصولش رو خریداری کرده اینقد بهش احترام میذاره که اجازه رجیستر و آپد یت بدون ...شکن رو بده(برعکس اوست و ای وی جی که کاسه داغتر از آش هستن و مثلا اوست این چند ماهه اخیر حتی با ...شکن وارد سایتش هم نمیتونستین بشین ).اما الان تا اکتیو نشه اصلا رابط کاربریشو باز نمیکنه که به مراحل بعد برسه.آپدیتش هم بدون ...شکن انجام میشه اما بمحض شناسایی بعد یا وسط آپدیت دوباره بلاک میکنه و میره سر همون خونه اول و اینکه محصول شما اصلا اکتیو نیست که بدون ...شکن وقتی روی اکتیو کلیک کنید میگه شما در مناطق تحریم شده هستید و اجازه اکتیو ندارید...

لطفا پستها رو با دقت بیشتر بخونید
    پیروز باشید
    Last edited by aylar6888; 03-10-2014 at 19:42.

19. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •