تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 118 اولاول ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من نسخه ی بتا 2015 را نصب کردم مثل نسخه های پیشین از کار نمی افته ولی فقط هفت روز میتوان ازش استفاده کرد شکل و شمایل زیباتری هم پیدا کرده ...

2. این کاربر از fg55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام با نورتون 360 یه دور اسکن کردم اما کلیه پچ ها و کرک ها و یک سری پروسه های فرایند ها رو حذف کرد بدون اینکه بپرسه و یک سریشو. رو قرنطینه کرده و نوشت fully resolved طبق عکس زیر
    ساول اول ایا راهی هست که بتونم ازقرنطینه خارج شون کنم و به حالت عادی برگردونم؟؟؟ چگونه؟؟؟ چون پنجره ای که در عکس زیر مشاهده می کنید راapply all زده ام و بسته ام و گرنه در قسمت پایین عکس گزینه restore here بود اما الان نمی دونم چه طوریrestoreکنم

سوال دوم:
    ایا قبل از اسکن می توانیم rule تعریف کنیم که هرگز فایل های پچ و کرک اگر detect کند ، هیچ عملیاتی روی انها انجام ندهد؟؟؟چه طوری

مرسی
    سلام
    جواب سوال 1: اگه action روی delete بوده دیگه فایلا حذف شده و کاریش نمیشه کرد اما اگه هنوز در قرنطینه هستن میشه اونارو از قرنطینه خارج کرد به شکل زیر:

جواب سوال 2: به ترتیب زیر عمل کنید و در انتها آدرس فایل یا فولدرها رو در هر سه گزینه وارد کنید:

البته یه راه دیگه هم هست اینکه فایلهاتون رو در حالت RAR فشرده سازی کنید.

من نسخه ی بتا 2015 را نصب کردم مثل نسخه های پیشین از کار نمی افته ولی فقط هفت روز میتوان ازش استفاده کرد شکل و شمایل زیباتری هم پیدا کرده ...
    اگه مراحل اولیه نصب یعنی رجیستر توسط ایمیل رو انجام داده باشید نورتون یه لایسنس تست 15 روزه به ایمیل شما ارسال کرده. منم تست کردم و متاسفانه بر خلاف تصورم کلیدهای قبلیو قبول نکرد اما فعلا همونطور که شما گفتید یه نکته خوب داشت مثل اینکه تحریمی در کار نبود، همچنین حجم فایل ستاپ آنتی ویروس فقط 68 مگ بود!

4. 5 کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

فکر کنم اگر سریال بهش بدید تا 14 روز هم کار بکنه.امیدواریم تا هفته آینده ورزن نهایی منتشر بشه.

سلام با نورتون 360 یه دور اسکن کردم اما کلیه پچ ها و کرک ها و یک سری پروسه های فرایند ها رو حذف کرد بدون اینکه بپرسه و یک سریشو. رو قرنطینه کرده و نوشت fully resolved طبق عکس زیر
    ساول اول ایا راهی هست که بتونم ازقرنطینه خارج شون کنم و به حالت عادی برگردونم؟؟؟ چگونه؟؟؟ چون پنجره ای که در عکس زیر مشاهده می کنید راapply all زده ام و بسته ام و گرنه در قسمت پایین عکس گزینه restore here بود اما الان نمی دونم چه طوریrestoreکنم
    سوال دوم:
    ایا قبل از اسکن می توانیم rule تعریف کنیم که هرگز فایل های پچ و کرک اگر detect کند ، هیچ عملیاتی روی انها انجام ندهد؟؟؟چه طوری
    مرسی
    سلام
    پست دوم همین تاپیک جواب سوال های شما رو داده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by *Batman*; 16-09-2014 at 18:43. دليل: هنگام ارسال این پست، از پست دوستمون x3lmorgan اطلاع نداشتم

6. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

بچه ها یک مشکل دیگه هم به وجود اومده که مجدد نیازمند کمک هستم
    از وقتی انتی ویروس نورتون 360 نصب کردم به شدت سیستم هنگ می کنه تا قبلش سرعت سیستم بسیار خوب بود و حتی پوشه temp ویندوز هم خالی کرده بودم و وقتی انتی ویروس فعال هست یک مرور گر و چند برنامه عادی که حالت طبیعی همیشه با هم باز می کردم باز نمی شوند و سیستم هنگ می کند قبلا ها روی همین سیستم تجربه نصب و استفاده از چند انتی ویروس دیگر داشتم و موقع استفاده حتی اگر انتی ویروس در حال اسکن سیستم بود ، میشد ازسیستم استفاده کرد و هنگ نمی کرد ، اما نمی دانم الان چرا این طوری شده
    ایا این حالت طبیعیه برای سیستم ؟؟ یا فقط من با نورتون مشکل پیدا کردم؟؟
    راهی هست که علی رغم فعال بودن انتی ویروس و ااسکن سیستم ،سرعت سیستم وبازشدن برنامه ها افت نکند؟؟
    مرسی

داره خودمونی میشه x3lmorgan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بچه ها یک مشکل دیگه هم به وجود اومده که مجدد نیازمند کمک هستم
    از وقتی انتی ویروس نورتون 360 نصب کردم به شدت سیستم هنگ می کنه تا قبلش سرعت سیستم بسیار خوب بود و حتی پوشه temp ویندوز هم خالی کرده بودم و وقتی انتی ویروس فعال هست یک مرور گر و چند برنامه عادی که حالت طبیعی همیشه با هم باز می کردم باز نمی شوند و سیستم هنگ می کند قبلا ها روی همین سیستم تجربه نصب و استفاده از چند انتی ویروس دیگر داشتم و موقع استفاده حتی اگر انتی ویروس در حال اسکن سیستم بود ، میشد ازسیستم استفاده کرد و هنگ نمی کرد ، اما نمی دانم الان چرا این طوری شده
    ایا این حالت طبیعیه برای سیستم ؟؟ یا فقط من با نورتون مشکل پیدا کردم؟؟
    راهی هست که علی رغم فعال بودن انتی ویروس و ااسکن سیستم ،سرعت سیستم وبازشدن برنامه ها افت نکند؟؟
    مرسی
    سلام
    فکر نمیکنم مشکل از نورتون باشه. سیستمتون از سیستمی که من تو خونه دارم داغون تر نیست! (cpu تک هسته ای، رم 2 گیگ). یکی از مزیت های اصلی نورتون هم سبکی قابل قبول نسبت به سایر آنتی ویروسهاست. به این تاپیک زیاد ربطی نداره اما موقعی که سیستم لگ میزنه از سربرگ پروسسِ task manager عکس بگیرید و اینجا بزارید تا ببینیم مشکل از کجاست. بیشتر آزمایش کنید که سیستم بعد از اجرای چه نرم افزارهایی بیش از اندازه کند میشه و به پروسس هایی که بیش از حد cpu رو درگیر میکنن توجه کنید. البته این نکترم بگم که ایراد سخت افزاری بخصوص در هارد، رم و یا فن های خنک کننده سیستم هم باعث بوجود اومدن لگ و هنگهای متوالی میشه.
    موفق باشید.

9. این کاربر از x3lmorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بچه ها یک مشکل دیگه هم به وجود اومده که مجدد نیازمند کمک هستم از وقتی انتی ویروس نورتون 360 نصب کردم به شدت سیستم هنگ می کنه تا قبلش سرعت سیستم بسیار خوب بود و حتی پوشه temp ویندوز هم خالی کرده بودم و وقتی انتی ویروس فعال هست یک مرور گر و چند برنامه عادی که حالت طبیعی همیشه با هم باز می کردم باز نمی شوند و سیستم هنگ می کند قبلا ها روی همین سیستم تجربه نصب و استفاده از چند انتی ویروس دیگر داشتم و موقع استفاده حتی اگر انتی ویروس در حال اسکن سیستم بود ، میشد ازسیستم استفاده کرد و هنگ نمی کرد ، اما نمی دانم الان چرا این طوری شده ایا این حالت طبیعیه برای سیستم ؟؟ یا فقط من با نورتون مشکل پیدا کردم؟؟ راهی هست که علی رغم فعال بودن انتی ویروس و ااسکن سیستم ،سرعت سیستم وبازشدن برنامه ها افت نکند؟؟ مرسی
    چک کن ببین موزیلا فایرفاکس نیست که منابع سیستم را می بلعه ؟

11. این کاربر از fg55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام چند وقته نورتون 360 نصب کردم وhistoryشو که می بینم این پیام ها میاد عکس زیر

این دسترسی از سمت سایت خاصی ایا به سیستم من وارد شده؟؟
    چه جور دسترسی ای بوده که نوزتون بلاک کرده؟؟ ایا ویروزس هست یا چی ؟؟
    کلی از این موارد در history nortonدارم می بینم
    مرسی

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

ورژن جدید نیومد ؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

فعلا تو سایتش برای فروش گذاشته
    هنوز سایتای دیگه برای دانلود قرار ندادن

15. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    اینم لینک دانلود norton Security 2015 در سایت soft 98
    Last edited by mahddi; 23-09-2014 at 17:58.

17. این کاربر از mahddi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •