تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 263 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست گرامی تو دیوایس منیجر وقتی درایورش نصب نیست و اسمی از اون مشخص نیست .. ایشون از کجا بفهمن ! گذشته از این ، درایو Wifi لب تاپ ایشون Ralink بود و با توجه به اون بنده این درایور رو بهشون پیشنهاد دادم ..
    هیچ انسان عاقلی وقتی گرافیکش ATI عه درایور Geforce نصب نمیکنه !!!
    ضمن اینکه من تمام درایورهای مربوط به بلوثوت رو از سایت HP دانلود کردم و تو این مدل فقط همین این کار داده ..
    اولین بارمه از شما می شنوم و برامم جالبه اگه این مدل از لب تاپ دوستان ، بلوثوت اثروت هم داره .. عکس بزارن ببینم !
    با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببین دادا کل درایور ها واسه ویندوز 8 64 بیت

اینم تصاویر

2. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

هرچی تلاش کردم این پستو ندم .. نشد !
    1دوست عزیز اولا شما به خودت و جوابت شک داری ؟! که به خودت گرفتی !
    2ثانیا من، خود شما و سایر دوستانی که وقت میزارن میان اینجا و جواب دوستان رو میدن ! غیر از اینه که این کارو برای رفع مشکل بچه ها انجام بدن ؟! پس دیگه چه دلیلی داره بخوام وانمود کنم که خیلی بلدم یا به قول شما اولین نفری هستم که ... ! چه سودی برای من و شما داره این ؟!
    1 -خیر شک ندارم شما داری میگی که نمیدونم چرا افراد جواب گمراه کننده میدن،منم خواستم بگم که وقتی شما میری دکتر میگی اینجای بدنم بخاطر اینکار درد میکنه،همینجوری نمیگی که دکتر منو خوب کن..میگی؟؟؟
    2-شخص بنده فقط برای کمک به دوستان این تاپیک رو زدم!!!هیچ سودی نداره!ولی از نوع جواب دادنتون بهم برخورد!!!

3-درضمن اگه درایور رو خود ویندوز 8 میشناسه درسته،ولی hp دلش که درد نمیکنه درایور بزاره برا دانلود؟؟؟
    دوست من ،میدونم ویندوز 8 خودش داره ولی برای بهینه و استفاده بهتر گفتم که نصب کنن
    موفق باشی

4. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

این لیست دیوایس که گذاشتین ماله 4540 هستش ... ؟!

من چیپ Atheros رو بیشتر از Ralink دوست دارم ! البته Ralink رو اولین باره که تجربه میکنم ... اما رو لب تاپ سامسونگ که بلوتوثش با چیپ Atheros هست ، امکانات خیلی فراوانی داره ..
    وقتی گوشی رو با لب تاپ pair میکنین ... با لب تاپ میشه تماس گرفت ... میشه تماسی که با گوشیت میگیرن رو با لب تاپ جواب داد .. میشه با گوشی موزیک گذاشت و از اسپیکر لب تاپ پخش کرد .. و قایل منجیر !
    که فایل منجیر رو من الان با Ralink هم دارم ..
    نسخه بلوثوت هر دو لب تاپ هم 4 هستش

6. 2 کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

این لیست دیوایس که گذاشتین ماله 4540 هستش ... ؟!

من چیپ Atheros رو بیشتر از Ralink دوست دارم ! البته Ralink رو اولین باره که تجربه میکنم ... اما رو لب تاپ سامسونگ که بلوتوثش با چیپ Atheros هست ، امکانات خیلی فراوانی داره ..
    وقتی گوشی رو با لب تاپ pair میکنین ... با لب تاپ میشه تماس گرفت ... میشه تماسی که با گوشیت میگیرن رو با لب تاپ جواب داد .. میشه با گوشی موزیک گذاشت و از اسپیکر لب تاپ پخش کرد .. و قایل منجیر !
    که فایل منجیر رو من الان با Ralink هم دارم ..
    نسخه بلوثوت هر دو لب تاپ هم 4 هستش
    بعله اخوی...
    بنظرم این امکان مختص چیپ خاصی نیس،یه امکان سخت افزاری هست بنام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که توی دیوایس منیجر قسمت سنسور هستش!!البته بنظرم چون همه چیزها واسم معلوم شده بودن جز همین
    تازه g-sensor هم داره

8. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه safffat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام./

راستی نگفتید دوستان که آیا کسی تا به حال L.A.Noire رو کسی تونسته با بالاترین کیفیت بدون کاهش سرعت و لگ بیاره بالا؟!

داره خودمونی میشه dop12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

با سلام./

راستی نگفتید دوستان که آیا کسی تا به حال L.A.Noire رو کسی تونسته با بالاترین کیفیت بدون کاهش سرعت و لگ بیاره بالا؟!
    فکر نمیکنم این بازی رو که میگی واقعا تهه گرافیک باشه اگه واقعا میخوای بسنجی باید بری سراغ crysis 3 که هیچ کس به کیفیتش شک نداره و تازه گرافیکای خیلی خفن میتونن اونو رو تقریبا 50 یا 60 فریم بازی کنن.
    اینم بگم این لپتاپ کارت گرافیکش میشه گفت تمام توانشو نمیذاره رو اجرا بازی در صورتی که همین کارت گرافیک تو لپتاپی دیگه بیشتر کیفیت میده راحتم سوویچ میشه.در هر صورت تو بضی بازی خوب عمل میکنه ولی از لحاظ قدرت با این که بنچش بالا تر از gt 525m است اما قدرتش تقریبا مساویه.و باید اینو در نظر داشت که این لپتاپبی بیزینسی و واسه ادمای حرفه ای هست پس انتظار ازش کمتره به نسبت خنک تره و مخصوص کارایه بیزینس و مهندسی ایناست.

11. 3 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

بعله اخوی...
    بنظرم این امکان مختص چیپ خاصی نیس،یه امکان سخت افزاری هست بنام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که توی دیوایس منیجر قسمت سنسور هستش!!البته بنظرم چون همه چیزها واسم معلوم شده بودن جز همین
    تازه g-sensor هم داره
    داداش من درایورها رو تمام و کمال نصب کردم ... !!! حتی همین که شما هم فرمایش کردی Ericsson Mobile Broadband Drivers نصبه اما نمیشه تماس و اینا گرفت !!
    البته یه چیزی هم هست ! سامسونگ رو با گوشی سونی اریکسون ویواز تست کردیم ، اما 4540 رو دارم با نوکیا C6-01 تست میکنم .. به نظرتون مشکل از همینه ؟!
    Ericsson Mobile Broadband Drivers چیکار میکنه ؟ G-sensor چیکار میکنه ؟ یه oriention sensor هم داره .. اون چیه دیگه ؟
    ممنون از پاسخگویی

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

این که میگن ببین بازی با چه فریمی اجرا میشه ؟! یعنی چی ؟!
    یا مثلا میگن برو تو بازی فریم بگیر .. دقیقا باید چیکار کرد ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

سلام دوستان یه عکس از لب تاپ میزارم ( وقتی تازه روشنش کردم ) اساتید ببین همه چیش ردیف ؟!

*زمان رسیدن به صفحه لاگین 24 ثانیه و تا وقتی دسکتاپ کاملا لود شد 45 ثانیه

*بعد از یه ربع که همینجوری گذاشتمش دمای سی پی یو شد 64 و هارد 31 ( فک کنم به خاطر اینه که AIDA رو High-performance ست شده و از ATI استفاده میکنه )

* Rate ها به نظرتون مناسبه ؟!

* و اینکه در شروع ویندوز نزدیک 2 گیگ رم مورد استفاده قرار گرفته .. موردی نداره ؟

15. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام دوستان یه عکس از لب تاپ میزارم ( وقتی تازه روشنش کردم ) اساتید ببین همه چیش ردیف ؟!

*زمان رسیدن به صفحه لاگین 24 ثانیه و تا وقتی دسکتاپ کاملا لود شد 45 ثانیه

*بعد از یه ربع که همینجوری گذاشتمش دمای سی پی یو شد 64 و هارد 31 ( فک کنم به خاطر اینه که AIDA رو High-performance ست شده و از ATI استفاده میکنه )

* Rate ها به نظرتون مناسبه ؟!

* و اینکه در شروع ویندوز نزدیک 2 گیگ رم مورد استفاده قرار گرفته .. موردی نداره ؟
    از ردیف هم ردیف تره داداش، فقط دما رو چک کن و مطمئن شو بخاطر آیداست

17. 2 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •