تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 259 از 263 اولاول ... 159209249255256257258259260261262263 آخرآخر
نمايش نتايج 2,581 به 2,590 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان بعد از نصب
    ویندوز ۱۰ fingerprint کار نمیکنه. شما از کدوم درایور برا نصبش استفاده میکنید؟؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دوستان میخوام هارد لپ تاپ رو عوض کنم یه 2 ترابایت بندازم
    چه مارکی پیشنهاد میدید ؟
    7200rpm مناسب هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من مشکل سوییچم یا درایوری که از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم حل شد. ویندوز 7. گفتم شاید به درد کسی خورد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با عرض سلام ، ادب و احترام...
    از اطلاع رسانی شما ممنونم ... تست را انجام می دهم، اگر این مشکل حل شود خدمت شما جبران ناشدنی است... سپاس.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اما سوال ... کدام نسخه از درایور را دانلود فرمودید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    انگار فن لپ تاپم سوخته.
    قبل از بوت شدن این پیغام رو میده: The system has detected that a cooling fan is not operating correctly.Continued operation is not recommended and may cause unpredictable behavior that could result in random shutdown, data loss or possible system damage. The system will shut down in 15 seconds. To prevent shutdown and continue operation, press the Enter key now.
    System Fan (90b)

بعضی وقتا فنش کار میکنه بعضی وقت ها هم نه. مثلا دیروز کار نمیکرد و سیستم بدون باز بودن هیچ برنامه ای به شدت داغ میکرد ولی یه دفعه روشن شد و حسابی سیستم رو خنک کرد. الان هم باز وایساده.
    یه فن دیگه سفارش دادم. به نظرتون خودم بازش کنم میشه راحت سر همش کنم یا بدم به خدمات کامپیوتری؟ میترسم قطعاتشو بریزم به هم.

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    انگار فن لپ تاپم سوخته.
    قبل از بوت شدن این پیغام رو میده: The system has detected that a cooling fan is not operating correctly.Continued operation is not recommended and may cause unpredictable behavior that could result in random shutdown, data loss or possible system damage. The system will shut down in 15 seconds. To prevent shutdown and continue operation, press the Enter key now.
    System Fan (90b)

بعضی وقتا فنش کار میکنه بعضی وقت ها هم نه. مثلا دیروز کار نمیکرد و سیستم بدون باز بودن هیچ برنامه ای به شدت داغ میکرد ولی یه دفعه روشن شد و حسابی سیستم رو خنک کرد. الان هم باز وایساده.
    یه فن دیگه سفارش دادم. به نظرتون خودم بازش کنم میشه راحت سر همش کنم یا بدم به خدمات کامپیوتری؟ میترسم قطعاتشو بریزم به هم.
    چند ساله خریدی؟
    اگر نو هست که ببرش گارانتی و خدمات
    اگر نه خودتم یه دستی به سرش بکشی فوقش چیزیشم بشه میبری درست میکنن دیگه

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام دوستان.
    انگار فن لپ تاپم سوخته.
    System Fan (90b)

تو تنظیمات بوت برو یه قسمت درباره همین مسئله هست ولی عنوانش یادم نیست، دو حالت اکتیو و پسیو برای فن میتونی بذاری روش، اینم تست کنی بد نیست.

در آغاز فعالیت areftop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده تمام درایورهایی که توی لینک زیر برای Windows 10 گذاشته شده رو نصب کردم :

h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5229456&swLangOid=8&swEnvOid=4 192

اما همچنان fingerprint فعال نیست!
    هیچکس راه حلی براش سراغ نداره؟

پ.ن: توی هر تاپیکی گشتم جوابمو پیدا نکردم! واقعا ممنون میشم کمک کنید.
    Last edited by areftop; 11-03-2017 at 00:54.

داره خودمونی میشه amink2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان

h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5229456&swLangOid=8&swEnvOid=4 192

سلام دوستان

جست و جو میکردی پیدا میکردی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلیک راست کن ببین گزینه سویچ و گرافیک پروپرتیز amd و اینتل هست یا نه. میزان روشنایی نمایشگر مربوط به عدم نصب درایور گرافیک است.
    برای استفاده از اثر انگشت درایور hp رو اصلا نصب نکنید ، چون ویندوز 10 خودش مدیریت اثر انگشت دارد و درایور اثر انگشت را از دیوایس منیجر بصورت انلاین دانلود و نصب کنید تا بتونید استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •