تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 263 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

آلومینیم علاوه بر سبکی، قدرت تحمل بالایی داره؛ همچنین گرما رو هم به خوبی منتقل میکنه.

در نحوه دیزاین hp هیچ شکی نمیتونید وارد بیارید چون به واقع که دیزاین هاش زیبا و عالی هستن.

شما دیزاین های hp رو با کارهای شرکت های ابله چینی مقایسه کنید تا تفاوت رو ببینید؛ شرکتی که روی فکر کار میکنه با شرکتی که فقط تو فکر قشنگ کردن برای گرفتن چشم خریداره (خریدار هم به فکر بعداً نیست و مث بز میخره)...!

دقیقا با حرف دوستمون موافقم !واقعا دیزاین زیبایی داره!!!خیلی خیلی زیاد
    هم از نظر قدرت و هم از نظر زیبایی

2. 4 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

دوست عزیزمون هم که خواستن بدونن مدل هاردش چیه
    hitachi hts547575A9E384 ATA
    5400 هست
    من خیلی بررسی کردم و مثل اینکه تنها ایران هم نیست بلکه در بسیاری کشورهای دیگه هم این لپ تاپ با هارد 5400 دور در دقیقه فروخته میشه و به نظر میاد سیاست خود hp هست و احتمالاً در سری های بعدی تجدید نظر کردن.

به طور بالقوه هم تفاوت چندانی ایجاد نمیکنه این دور موتور. در کپی و این کارای عادی زیاد تفاوتی وجود نداره؛ بلکه تفاوت وقتیه که شما بخواید از هارد توی یه سرور که میزبان سایتی با بیش از 1000 بازدید در کمتر از هر 5 دقیقه ـس استفاده کنید...!

در کل عوض کردن هاردم چندان سخت نیست البته اگه بتونید هارد 2.5 اینچی 7200 دور رو با قیمت مناسب تو ایران پیدا کنید البته...!

مثلاً توی newegg.com نگاه کنید، تعداد هاردای از شرکتای مختلف که توی بازار هستن (2.5 اینچی) که 7200 دور در دقیقه کار بکنن خیلی کمه و 750 گیگشون 100 دلاره؛ در نتیجه توی ایران بخواید بخریدشون اگر گیر بیان باید بالای 250 هزار تومن الان براشون پول بدید که مسلماً نمیصرفه و با همین قیمت میشه 2 ترابایت ساتا3 7200.14 و 64 مگ بافر از سیگیت به صورت 3.5 اینچی دسکتاپ خرید (توی ایران)...!

همچنین با تعویض هارد، مصرف برقش یکم شاید بالاتر بره و شاهد کاهش ساعات نگهداری شارژ باتری خواهید بود احتمالاً.

چیزی که مسلمه، برای لپ تاپ ها علاوه بر محدودیت حجمی (هم حجم سه بعدی واقعیت و هم حجم اطلاعاتی)، با محدودیت سرعتی مواجهیم که به همین دلیل لپ تاپ های چندانی رو نمیبینید که کارخونه ها روشون هاردای با دور بیش از 5400 دور در دقیقه بزارن.

همچنین گفته میشه هاردای 7200rpm در سایز 2.5 اینچی و حجمای بالا، از مشکلات گرمایی یکم رنج میبرن...
    Last edited by Zeitgeist; 15-09-2012 at 19:07.

4. 3 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amirw7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

خیلی ممنون....فقط کسایی که این لپ تاپو دارن از نظر کارایی ازش راضین....؟؟؟چون من نمیدونم قطعات لپ تاپ کاراییشون با دکستاپا چه فرقی داره؟؟؟؟

چون من رشتم کامپیوتره و یک کامپیوتر دسکتاپ motherboard asus p4p53td pro grafic geforce 220 1gb cpu intel 7500 core2 duo 2.93 ram4g دارم. و ازش راضیم و

کارامو با با این انجام میدم..........

میخوام بدونم این لپ تاپ به این سیستم میرسه......؟؟؟؟تفاوتش چه قدره؟؟؟؟

و آلمینیوم در طولانی مدت زنگ نمیزنه...و راستی هارد این لپ تاپو میشه بگیم برامون 500بزارن که

گارانتیش نپره؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
    Last edited by amirw7; 15-09-2012 at 23:49.

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خیلی ممنون....فقط کسایی که این لپ تاپو دارن از نظر کارایی ازش راضین....؟؟؟چون من نمیدونم قطعات لپ تاپ کاراییشون با دکستاپا چه فرقی داره؟؟؟؟

چون من رشتم کامپیوتره و یک کامپیوتر دسکتاپ motherboard asus p4p53td pro grafic geforce 220 1gb cpu intel 7500 core2 duo 2.93 ram4g دارم. و ازش راضیم و

کارامو با با این انجام میدم..........

میخوام بدونم این لپ تاپ به این سیستم میرسه......؟؟؟؟تفاوتش چه قدره؟؟؟؟

و آلمینیوم در طولانی مدت زنگ نمیزنه...و راستی هارد این لپ تاپو میشه بگیم برامون 500بزارن که

گارانتیش نپره؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

من که دارم وقعا دارم میگم ازش راضی ام خیلی عالیه !!!سوال دومتم نمیدونم
    نه بابا چیه که زنگ بزنه؟مگه میخوای باهاش شنا کنی؟>>؟

7. 4 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت strong98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود
    من این لپ تاپ رو به قیمت 1.500 خریدم تقریبا راضیم ازش ولی تنها مشکلی که داره بلوتوثش کار نمی کنه واسه من نه فابل ارسال مبکته نه دریافت میکنه اگر کسی آموزشی چیزی داره اینجا قرار بده
    یک مشکلی هم که داره کیبوردش حروف فارسی نداره و واسه افرادی مبتدی هستند این نوت بوک به درد نمی خوره

9. 2 کاربر از strong98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

درود
    من این لپ تاپ رو به قیمت 1.500 خریدم تقریبا راضیم ازش ولی تنها مشکلی که داره بلوتوثش کار نمی کنه واسه من نه فابل ارسال مبکته نه دریافت میکنه اگر کسی آموزشی چیزی داره اینجا قرار بده
    یک مشکلی هم که داره کیبوردش حروف فارسی نداره و واسه افرادی مبتدی هستند این نوت بوک به درد نمی خوره
    من سری dv6 دارم.ولی بلوتوث رو اول مطمئن بشید درایورش رو درست نصب کردید.(از device manager ببینید مشکلی نداشته باشه).بعد مال من دکمه f12 مال wireless هست که با بلوتوث مشترکه.یعنی برای اینستال باید وایرلس و بلوتوث On باشند

11. 4 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

درود
    ببین دوست من اون بالا دوتا دکمه هست!واسه وایرلس رو بزن ،وقتی سفید شد،بعد بلوتوثت رو باز میکنی بعدش نوشته SEnd file یا Add device اینجوری کار میکنه !!!
    در ضمن نوت بوک ها فقط ایسوس دارای حروف پارسی هست بقیه ندارن یا اگرم باشه من اطلاع ندارم!!!

13. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام چطوری من میتونم گرافیک رو سوییچ کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
    درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
    زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!!

من که باور نکردم

حالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...

16. این کاربر از shahinskai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

سلام چطوری من میتونم گرافیک رو سوییچ کنم؟
    داخل amd catalyst mobility (اگر درست نصبش کرده باشید) یه پنلی هست به اسم switchable graphics که توش میتونید تعیین کنید کدوم برنامه در چه حالتی اجرا بشه...

18. 2 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •