تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 161 از 263 اولاول ... 61111151157158159160161162163164165171211261 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,601 به 1,610 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

دوست عزیز داری اطلاعات غلط میدی...

کی گفته بالاترین رم تو 450 فقط 4 گیگه؟!من خودم 6گیگش رو دارم و میدونم 8 گیگش هم موجوده...
    در مورد این حافظه گرافیک هم که میگید برای 450 فقط 3 گیگه و برای 4540 4گیگ هست اشتباهه!
    این عکس زیر از لبتاب خودم نشون دهنده ی همه چیز هست...

450 رو خودش سیستم عامل نداره...خودتون باید 8 نصب کنید درست مشابه 4540،منتها سری Pavilion ویندوز داره...
    صدای 450 هم من تست کردم..هم صداش بلنده هم رسا و واضح...!!

تو متن شما یه خورده غرض دیده میشه به نظر من...سعی کنید بی غرض صحبت کنید و البته با مدرک و مستند...
    دوست عزیز ؛ بهتره شما کمی دقت کنید و پست ها رو تا آخر بخونید .

در بند اول بنده عرض کردم که به طور پیش فرض 4 گیگ رم دارن و داخل پرانتز قید کردم که قابل افزایشه !!!

شما خودت رفتی تو بازار و یه کانفیگ از 450 رو خریدی ... اصن راجع به تنوع مدلای 450 اطلاع دارین ؟! که همینجوری پست منو نقل کن میکنی و انگ نشر اکاذیب بهش میزنی ؟!!
    اطلاعات تخصصی راجع به HP و کانفیگ هایی که ریلیز میکنه داری ؟! ..
    من نمیگم اینا رو خودم دارم اما قلا راجع به 4540 و 450 خوب میدونم این چیزا رو ..

من تو پست خودم نوشتم که بهترین کانفیگ 450 که همون Cهستش و CPU i7 داره .. اینو بررسی کردم ضمن اینکه نوشتم هم رمش قابل افزایشه ..

این مدلی که شما دارین 450 کانفیگ B هستش که CPU i5 با 6 گیگ رم داره .. و فاقده سیستم عامله

راجع به خط آخرتون : نظرتون هم واسه خودتون کاملا محترمه !!! اما بنده چرا باید غرض داشته باشم ؟HP ماله بابامه ؟! اون آقا 4540 بخره 450 بخره چیزی عایده من میشه

سخن رو کوتاه میکنم اما دوستانه از شما تقاضا دارم که من بعد تا راجع به چیزی تا تمام و کمال اطلاعات ندارین اظهار نظر نکنین !! اگر هم اظهار نظر کردین مسئولیتش متوجه خودتون میشه اما وقتی پستی رو نقل قول میکنین و بهش انگ ااطلاعات غلط میزنین با توجه به اینکه کاملا تو پستتون مشهوده فقط در همین حد که رفتین یه مدل 450 از بازار خریدین و اطلاعات دارین غیر قابل تحمله

موید باشید

2. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

سلام دوستانمن تصمیم داشتم تو رنج دو تومن 4540 بخرم ولی بعد به hp 450 رو دیدم که گرافیکش amd 8750m و رتبه 120 رو هم داره که ار گرافیک 4540 سرترهحالا موندم یه لپ تاپ که کارش پس داده انتخاب کنم یا 450 از راه رسیده؟ ممنون میشم نظرتون رو بدونم

دوست عزیز این مقایسه دو مدل 450 با بهترین کانفیگ از 4540 :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__________________________________________________ _______________

اون دوست گرامی هم که مدرک میخواستن .. استناد به این کفایت میکنه !

نه اینکه عکس از گرافیکت بگیری .. با این حال منم یه عکس از همین قسمتی که شما گرفتین قبلا گرفته بودم تو تایپک موجوده به عنوان مدرک و اینکه مستند باشه صحبتام totalش 6340 بود !

4. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان اینجا کسی به لپتاپش(4540s ) تونسته ویندوز 8.1 نصب کرده استفاده اش کنه؟
    اخه چند وقت پیش درایورهای صدا و گرافیکی که سایت اچ پی ارائه کرده بودن کار نمیکردن..

داره خودمونی میشه alireza_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    iran zamin

پيش فرض

دوستان اینجا کسی به لپتاپش(4540s ) تونسته ویندوز 8.1 نصب کرده استفاده اش کنه؟
    اخه چند وقت پیش درایورهای صدا و گرافیکی که سایت اچ پی ارائه کرده بودن کار نمیکردن..
    دوست عزیز جواب سوال شما تو صفحات قبل چند بار داده شده لطف کنید قبل سوال سرچ کنید.
    بله 8.1 کارمیکنه بدون مشکل. فقط باید بین اسلیپ و گرافیک ati یکی را انتخاب کنید!

7. 3 کاربر از alireza_p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این مقایسه دو مدل 450 با بهترین کانفیگ از 4540 :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__________________________________________________ _______________

اون دوست گرامی هم که مدرک میخواستن .. استناد به این کفایت میکنه !

نه اینکه عکس از گرافیکت بگیری .. با این حال منم یه عکس از همین قسمتی که شما گرفتین قبلا گرفته بودم تو تایپک موجوده به عنوان مدرک و اینکه مستند باشه صحبتام totalش 6340 بود !
    آدرس مشکل داره عزیزم

9. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام جان من یکی منو راهنمایی کنه تازه یه لپ تاپ 4540 خریدم ولی نمی تونم از finer استفاده کنم درایورش هم نصبه ولی کار نمی کنه یا شایدم من بلد نیستم.
    اگه نرم افزار خاصی می خواد لینکشو برام بذارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

سلام جان من یکی منو راهنمایی کنه تازه یه لپ تاپ 4540 خریدم ولی نمی تونم از finer استفاده کنم درایورش هم نصبه ولی کار نمی کنه یا شایدم من بلد نیستم.
    اگه منظورت از finer همون finger printe که باید نرم افزار HP ProtectTools Security Manager از سایت HP بگیری نصب کنی.

12. این کاربر از hojat.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    iran zamin

پيش فرض

درایور ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    البته شما یه شات از درایو منیجر بزار ببینیم که سخت افزار نصبه یا نه. شاید مثل من اصلا سخت افزارشو نداشته باشی
    بلکه جای خالی‌شو داشته باشی!(چقدر من بامزه‌ام)

14. این کاربر از alireza_p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام بچه ها یه مشکل دارم با این لپ تاپ.وقتی میخوام یه ویندوز نصب کنم نصبش ۱ ساعت طول میکشه بعد از نصب هم ویندوز یه ۵ دقیقه ای طول میکشه بالا بیاد موقع نصب نرم افزار هم که دیگه بدتر نمیدونم چه مرگشه هارد رو هم تست کردم مشکل نداشت.کلا کنده جون میده بالا بیاد تو اجرای نرم افزارا هم همین طوریه.کسی میدونه مشکل کجاست؟هارد'بایوس'رم' یا جای دیگه. راستی رمم ۶ گیگ و سی پی یو هم ای۵

16. این کاربر از m_r_oxin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز 4540 ی
    تقریبا از وقتی مشکل اسلیپ حل شد دیگه اینجا نیومدم . امروز 10 صفحه ای خوندم و لذت بردم
    الان دارم میفهمم فرق لپ تاپ ویندوز اورجینال و dos چیه ؟ کسی که ویندوز اورجینال داره دیگه اینقدر گرفتاری نمیکشه که 10تا ویندوز تست کنه ببینه جواب میده یا نه .کلی ویندوز نصب کردم تا رسیدم به یه ویندوز 7 نسخه ultimate . تازه بعد از چند وقت باز کاهش سرعت داشته .
    داداشم یه hp pavilion داره با cpu i3 . سه سال پیش خریده و هنوز ویندوزش مثل هلو کار میکنه .
    یکی از دوستان که وقتشو داره ، زحمت بکشه تمامی ویندوز های موجود رو تست کنه و بهترینشو انتخاب کنه . واسه بقیه رایت کنه و با پست بفرسته . البته با دستمزد

دوستان من شب تا صبح لپ تاپ رو میزارم واسه دانلود ( مانیتورش off میکنم . ) . به نظرتون لپ تاپ اذیت نمیشه ؟

ممنون

Last edited by emadd69; 26-12-2013 at 14:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •