تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 263 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

دوستان میشه بفرمائید شما چطور بین کارت گرافیک تون سوئیچ میکنید من که هرچی داخل catalyst میگردم چیزی پیدا نمیکنم
    خواهشا جوابکی بدین
    این سوییچ کردن گرافیک دردسر شده منم نمیتونم هر چند راهشو میرم ولی جواب نمیده

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

این سوییچ کردن گرافیک دردسر شده منم نمیتونم هر چند راهشو میرم ولی جواب نمیده
    پچی ، درایوری ، ترفندی .... هیچ!؟
    نهایت فکر کنم برنامه هایی رو که بخوای high performance باشه تعریف کنی و اتوماتیک موقع اجراشون سیستم سوئیچ میکنه
    ولی تو انویدیا دستی میتونی سوئیچ کنی ، شاید تو آگدیت بعدی درست بشه
    از طریق بایوس هم هرچی سعی کردم نشد

3. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

پچی ، درایوری ، ترفندی .... هیچ!؟
    نهایت فکر کنم برنامه هایی رو که بخوای high performance باشه تعریف کنی و اتوماتیک موقع اجراشون سیستم سوئیچ میکنه
    ولی تو انویدیا دستی میتونی سوئیچ کنی ، شاید تو آگدیت بعدی درست بشه
    از طریق بایوس هم هرچی سعی کردم نشد
    هیچ
    صفحات قبل هم ببینی میبینی این مشکل منم دارم یه درایور جدید گذاشته hp که ماله ویندوز هشته شاید مشکل رفع شده باشه تو اون منتظر نسخه نهایی ویندوز 8 هستم دانلود کنم ببینم چطور میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

هیچ
    صفحات قبل هم ببینی میبینی این مشکل منم دارم یه درایور جدید گذاشته hp که ماله ویندوز هشته شاید مشکل رفع شده باشه تو اون منتظر نسخه نهایی ویندوز 8 هستم دانلود کنم ببینم چطور میشه
    سلام !
    اتفاقا منم همچین سوالی دارم سوییچ کردن کارت گرافیک رو میگم دوستان کسی به جواب رسید به ما هم اطلاع بدید .
    حالا یه سوال دیگه بصورت پیش فرض با کدوم کارت گرافیک کار میکنه ؟ و اینکه زمان بوت شدن لپ تاپ شما چقدره برای من فقط یه 20 ثانیه ای توی صفحه wellcome طول میده تازه بعد اینکه دستکتاپم پدیدار شد دوباره یه 20 ثانیه طول میکشه تا سیستم راه بیفته ویندوزم سون 64 بیت هست و تازه عوض کردم انتی ویروس eScan هم نصب کردم بنظر شما مشکل کجاست که انقدر دیر بالا میاد یا همینجوری هم نرماله ؟

6. این کاربر از ezioo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

فکر می کنم dynamic switch اینجوریه.یعنی اونطور که از اسمش هم معلومه خودش تشخیص می ده و یا خودتون باید نرم افزارهایی که می خواید با هر گرافیک اجرا بشه رو توش وارد کنید.تو نسخه های قبلی دستی سویچ می شد مثل nvidia و وقتی رو high performance بود دیگه کلا همه چی رو با ATI باز می کرد.ولی اینجوری همزمان می تونه بعضیها رو با intel و بعضیها رو با ATI باز کنه.البته گویا بعضی وقتها تو بعضی بازیها هم مشکل داره.درایور هم اگه جدید بده فقط واسه win 8 نمی ده.باید همون رو نسخه 7 , vista ش رو هم بده.فکر نکنم به ویندوز ربط داشته باشه.گرافیک باید تشخیص بده.AMD هم مرض داره ها.این dynamic چه صیغه ایه.همون نسخه قبلی راحت کار می کرد دیگه بدون مشکل!

8. 4 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

فکر می کنم dynamic switch اینجوریه.یعنی اونطور که از اسمش هم معلومه خودش تشخیص می ده و یا خودتون باید نرم افزارهایی که می خواید با هر گرافیک اجرا بشه رو توش وارد کنید.تو نسخه های قبلی دستی سویچ می شد مثل nvidia و وقتی رو high performance بود دیگه کلا همه چی رو با ATI باز می کرد.ولی اینجوری همزمان می تونه بعضیها رو با intel و بعضیها رو با ATI باز کنه.البته گویا بعضی وقتها تو بعضی بازیها هم مشکل داره.درایور هم اگه جدید بده فقط واسه win 8 نمی ده.باید همون رو نسخه 7 , vista ش رو هم بده.فکر نکنم به ویندوز ربط داشته باشه.گرافیک باید تشخیص بده.AMD هم مرض داره ها.این dynamic چه صیغه ایه.همون نسخه قبلی راحت کار می کرد دیگه بدون مشکل!
    خب از نسخه قبلی استفاده کنیم چی میشه؟بد نیست که
    ورزنش چند بود دانلود کنیم
    این ورژن و ولش ناچارا

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نه.فکر نمی کنم.گرافیک شما سری 7000 ه.درایورهاش با سری 6000 اکثرا فرق داره

11. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

بچه ها اخرین قیمت این 4540 چنده شماها با کدوم گارانتی گرفتین ? ایران اچ پی 2180 زده چطوره ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من از دیجی کالا خریدم،1480 با گارانتی خود شرکت!!! الان که قیمتا بالاست نمیدونم

14. 3 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بچه ها اخرین قیمت این 4540 چنده شماها با کدوم گارانتی گرفتین ? ایران اچ پی 2180 زده چطوره ?
    همین حدودا باید باشه الان

16. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •