تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 263 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

جالبه دل داشتی و اینو میگی اگه مثل من 5110n دلو داشتی اینو نمیگفتی....
    فقط باید توجه داشت که هیچ لپتاپی در جهان مثل این ادمو اذیت نمیکنه وقتی هنوز ادم نمیدونه کع کدوم گرافیکش کار میکنه و فقط به اینتل گیر داده
    و مهم تر از این اینه که این کارت گرافیک 7650 در لپتاپ های دیگه medal of honer warfighter رو در 18 یا 19 فریم اجرا میکنه در این لپتاب 12 فریم .توان گرافیک این لپتاپ حتی در انداره gt220 کامپیوتر خونگیم نیست...
    کسی که دل میخره یروزه لپتابشو درست میکنه منم باید 30 روزه!!!تو اینترنت سرچ کن میبینی همه مدلاش مشکل دارن.
    هر چند این لپتابا سری بیزینس و کم مصرفن...من این کارو نمیکنم اما شما که پا فشاری داری رو این لپتاپ وقتی به دیگران سفارش میکنی از مشکلاتشم بگو مشکل گرافیک داشتن هار هیتاچی که سابقه سوختن و دود شدن اطلاعات داره من خودم دو تا هارد هیتاچی داشتم عمر کمی دارنو.....قیمت بالا نسبت به امکانات.من dell 5110n رو 2 یا 3 سال پیش 1 تومن خریدمش هنوز هم قوی تر از این لپتابه شما خود دانی.ممنون
    اتفاقا 5110 دارم ...
    این برمیگرده به دانش شما ! من لب تاپ HP رو 2 ساعته ردیف میکنم ... و شما سی روزه من چیزی نمیگم دوستان خودشون قضاوت میکنند !!!
    گرون خریدی داداش من حدود یک سال و خورده ای پیش 1150 گرفتم

2. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dop12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

اتفاقا 5110 دارم ...
    این برمیگرده به دانش شما ! من لب تاپ HP رو 2 ساعته ردیف میکنم ... و شما سی روزه من چیزی نمیگم دوستان خودشون قضاوت میکنند !!!
    گرون خریدی داداش من حدود یک سال و خورده ای پیش 1150 گرفتم
    منطور از 30 روز یعنی هنوزم نتونستم درست مشکلاتشو حل کنم در صورتی که دل این گرفتاری ها رو نداشت.
    من 5110 رو از digikala گرفتم واخرین و قوی ترین کانفیگشو پس اگه داریش میتونی تفاوتو احساس کنی.ولی اونجورم از hp تعریف میکنین که انگار ادم با apple داره کار میکنه
    دوما من نگفتم همه hp ها بدن گفتم این مورد گرافیک توبیشتر لپتاباش همین جوریه.ولی پر فروش بودن دلیل بر خوب بودن نیست.بعد دوستان میان میگن من 10 ماهه دارمش بابا بذار بشه دو سالب بعد همه لپتابا حداقل 2 سال طبیعی رفتار میکنن.من با این مدل مشکل دارم چون همه چیز توش شانسیه به زور باید روش وین 8 نصب کنی تا گرافیک عمل کرد بهتری داشته باشه. به هر ادم عاقلی که لپتاب بازه این مدله نشون بدی ازت نا امید میشه.
    3 نفر از اشنایام hp دارن موقع خرید بهم گفتن برو dell یا asus بگیر که باز من اشتباهم رو کردم.بازم تاکید میکنم من همه مدلای hp رو نگفتم چون دربارشون تحقیق نکردم ممکنه خوبم داشته باشه.

4. 2 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

دوستان بحثتون داره به قه قرا میره، پیام خصوصی بزنید دیگه

6. 2 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آقای dop12من نمیدونم چه مشکلی با گرافیک این مدل دارید ولی من که تازه گرافیکو آپدیت کردم کارایی اونا باwin7خیلی بهتر از قبل از شده شاید باورتون نشه ولی من دارم بازی فیفا رو روی بالاترین کیفیت باگرافیک اینتلم بازی میکنم که دمای لپ تاپ نهایتا به 65میرسه .وافت فریم هم نداره البته در قسمت منوی بازی کمی لگ هست ولی توی بازی بدون لگ وروون اجرا میشه.در ضمن بازی مترو هم که از بازی های نسل جدیده روی مدیوم بدون افت فریم ولگ براحتی اجرا میشه با اینکه لپ تاپ لپ تاپ گیم نیست!!!!!.حالا نمیدونم مشکل شما با این لپ تاپ چیه .درضمن همه باهم دوستیم امیدوارم از برداشت بدی نداشته باشید

8. این کاربر از 8834121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

آقای dop12من نمیدونم چه مشکلی با گرافیک این مدل دارید ولی من که تازه گرافیکو آپدیت کردم کارایی اونا باwin7خیلی بهتر از قبل از شده شاید باورتون نشه ولی من دارم بازی فیفا رو روی بالاترین کیفیت باگرافیک اینتلم بازی میکنم که دمای لپ تاپ نهایتا به 65میرسه .وافت فریم هم نداره البته در قسمت منوی بازی کمی لگ هست ولی توی بازی بدون لگ وروون اجرا میشه.در ضمن بازی مترو هم که از بازی های نسل جدیده روی مدیوم بدون افت فریم ولگ براحتی اجرا میشه با اینکه لپ تاپ لپ تاپ گیم نیست!!!!!.حالا نمیدونم مشکل شما با این لپ تاپ چیه .درضمن همه باهم دوستیم امیدوارم از برداشت بدی نداشته باشید
    شما ببخشید این مشکله من هست امروز کم اعصبم خورد بود من نمیدونم شما چه کار کردین ولی اگه خوب بود خدا رو شکر.اما من با توجه به حرف اقای سجاد با داشتن اپدیت هر دو گرافیک وتست اون در win8 بازم به نتیجه نرسیدم اول اینتلو نصب کردم بعد که amd13.8 رو نصب کردم به طور کامل نصب نشد و در هنگام تمام شدن نصبش به جای اون تیک یا علامت تعجب سبز یدونه زردش اومدو گفت نصب مشکل داشته و واقعا داشت چون پاور پلی و سوویچ تو کنترل کاتالیست نبود.واقعا موندم چکار کنم.

10. 2 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

دوستان وقعا از همه معذرت میخوام اگر من کار ی کردم به من مربوطه دارای عقل بودم هر کی راضی هست 100 سال عمر کنه واسش هر کیم ناراضی مثل من تقصیر خودشه نه دیگران.فقط اگه بشه پستامو پاک کنم خوب میشد.بازم شرمنده تمام دوستان و استادان بزرگوار.

12. 5 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه safffat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

صفحه 4540 هم ماته معایبی داره مثه رنگ ها کمی حالت کدرتر دارن که البته زیاد محسوس نیست ولی حسنش هم اینه که تو افتاب کاراییش رو حفظ میکنه
    یکی اومده بود گفته بود که صفحه نمایش کیفیتش پایینه !!
    سلام داداش.

اگر منظورت از اون یک نفر من بودم که باید بگم من عیب نذاشتم رو دستگاه و فقط گفتم رنگ ها کاملا با PC فرق داره که دوستان هم تایید کردند که به خاطر صفحه نمایشش بعضی اوقات رنگ ها خوب دیده نمی شود!

به هر حال به نظر من HP مشکلی اصی نداره که ب خواد از بقیه کم بیاره!

موفق باشید

14. 3 کاربر از safffat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

شما ببخشید این مشکله من هست امروز کم اعصبم خورد بود من نمیدونم شما چه کار کردین ولی اگه خوب بود خدا رو شکر.اما من با توجه به حرف اقای سجاد با داشتن اپدیت هر دو گرافیک وتست اون در win8 بازم به نتیجه نرسیدم اول اینتلو نصب کردم بعد که amd13.8 رو نصب کردم به طور کامل نصب نشد و در هنگام تمام شدن نصبش به جای اون تیک یا علامت تعجب سبز یدونه زردش اومدو گفت نصب مشکل داشته و واقعا داشت چون پاور پلی و سوویچ تو کنترل کاتالیست نبود.واقعا موندم چکار کنم.
    دوست عزیز ما همه اینجا جمع شدیم که اگر مشکلی واسه دوست دیگه ای پیش میاد همه باهم دست در دست هم در صدد رفع اون مشکل بر بیایم ...
    به هرحال پیش میاد دیگه .. الانم من خودم دربست در خدمتتم .. یاهومو اد کن اسکایپ هم هستم اونم اگه خواستی ادد کن ( تو پروفایلم هست ) .. با TeamViwer باهم بررسی میکنیم و نگران نباش حتما مشکلت حل میشه .

16. 4 کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من يك چند روزي هست خريدم اين مدل فقط چجوري ميشه فينگرش فعال كرده درايورش هم نصبه تو بايوس ميرم تنظيمات فينگرش تيك خورده ولي نمي دونم چراغيرفعال هست دراصل grayهست منظورم تو بايوس هست
    و اينكه از كجا ميشه متوجه شد مدلش چيه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. این کاربر از h.omrani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

دوست عزیز ما همه اینجا جمع شدیم که اگر مشکلی واسه دوست دیگه ای پیش میاد همه باهم دست در دست هم در صدد رفع اون مشکل بر بیایم ...
    به هرحال پیش میاد دیگه .. الانم من خودم دربست در خدمتتم .. یاهومو اد کن اسکایپ هم هستم اونم اگه خواستی ادد کن ( تو پروفایلم هست ) .. با TeamViwer باهم بررسی میکنیم و نگران نباش حتما مشکلت حل میشه .
    اقا ممنون امروز برادرم دادش دست یکی از دوستاش که کارش لپتاپ هست مخصوصا Hp درستش کنه من که خسته شدم.

20. این کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •